מיני דיסק nh-800 sony - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיני דיסק nh-800 sony

ruff stuff

Recommended Posts

1GB, WOW.. מעניין כמה צריך לשלם בשביל כזה מכשיר :)

ה 1GB זה אחרי דחיסה גרועה ?

וסתם שאלה לעניין.. כמה עולים המכשירים האלו היום ? (יש אותם בארץ?)

עד היום יש לי טראומה מה MZ-R55 שקניתי בהונג קונג בזמנו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שדיסק אחד של HI-MD עולה 7 דולר בארה"ב , וספינת הדגל של סוני "SONY MZ-NH1" עולה 330 $ '>http://www.minidisco.com/minidisco-store/mz-nh1.html

ככה שהכל הופך את העסק לדי יקר

330 דולר בשביל להסתובב עם דיסקים של ג'יגה שגם עולים עוד כסף (ו7 דולר זה לא זול)?! מה היתרונות של המכשיר הזה על נגני אמפי3 מבוססי הארדיסק או מיני-דרייב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יותר קטן.. וזהו נראה לי  :s05: ככה הוא מאד דומה לכל מינידיסק זול רק שהוא יכול לנגן דיסקים של גיגה

תאמין לי שה RIO CARBON שלי שיש לו 5GB הרבה יותר קטן מהמיני דיסק הכי קטן שיש בשוק...

בכל מקרה, תמיד יש אנשים שיעדיפו MINI DISC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמחפש תחרות FEATURE SET אז יש את ה IRIVER שיש לו הכל... לגבי מקום.. אתה מוגבל פיזית ע"י נוחות של סחיבת דיסקים.. נראה לי הרבה יותר מעצבן (מנסיון עם מינידיסק).. וגם אתה צריך להחליף דיסק.. פה אתה פשוט בוחר אלבום אחר בתפריט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי אף פעם מינידיסק, אבל כבר בימים שהם התחילו לצוץ אצל כל החברים שלי, ולי היה אמפי3 מחלוצי הדרך, עם 64 מגה, עדיין העדפתי אותו.

מיני דיסק הגיע לשוק באיחור. אמורה להגיע ולהיות עליונה, לא להגיע כשיש כבר יש את הטכנולוגיה הבאה. היום הוא פשוט לא מתקרב לרמה של נגני האמפי3. אנשים שמעדיפים אותו פשוט עושים טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוא מסתדר עם ה sonic stage?  שמעתי שהיא די בעייתית. :)

לא בעיתית ולא שיט,מי שטוען שהיא מסובכת כנראה סובל מבעיות פיזיות קשות כדי להזיז בעכבר וללחוץ על כמה כפתורים כדי להמיר לפורמט של ,ולגרור את השירים לתגית המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגודל של הדיסק הוא גיגה, אין קשר למה שאתה שם עליו: מוזיקה, או סתם כל קובץ אחר.

מה עדיף? זה תמיד מתחיל ונגמר בטעם והעדפות אישיות...

דבר ראשון התכוונתי באיזה שיטת דחיסה זה משתמש (ATRAC3PLUS או משהו אחר), דבר שני למיטב ידעתי אי אפשר לשים של MINIDISC כלום חוץ ממוזיקה בפורמט הגרוע של ....

לא בעיתית ולא שיט,מי שטוען שהיא מסובכת כנראה סובל מבעיות פיזיות קשות כדי להזיז בעכבר וללחוץ על כמה כפתורים כדי להמיר לפורמט של ,ולגרור את השירים לתגית המכשיר

אני שמעתי שגם יש בעיות רבות, התוכנה קורסת, ויש בעיות תאימות אם מחשבים מסוימים.... (ולחלק זה עובד בסדר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...