גוג ומגוג. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוג ומגוג.

airborn-i

Recommended Posts

תראה אי אפשר לנהל על זה דיון פה

יבואו לך 10 אנשים שיגידו שאתה מדבר שטויות ויגידו שזה הכל שטויות וזה

אי אפשר לשכנע או לדבר עם אנשים על גבי הפורום

כי גם אם אתה מנהל משהו תרבותי עם בן אדם אחד יבואו משיה ואחר ויפוצץ את הכל

וכן אני חושב שהגאולה תבוא בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה אי אפשר לנהל על זה דיון פה

יבואו לך 10 אנשים שיגידו שאתה מדבר שטויות ויגידו שזה הכל שטויות וזה

אי אפשר לשכנע או לדבר עם אנשים על גבי הפורום

כי גם אם אתה מנהל משהו תרבותי עם בן אדם אחד יבואו משיה ואחר ויפוצץ את הכל

וכן אני חושב שהגאולה תבוא בקרוב

באתי בשביל ליידע אנשים, זה שהם חושבים שזה שטויות זאת בעיה שלהם וזה דיי ברור שהנושא הזה יהרס ע"י חבורת אתאיסטים.

רק רציתי לשמוע את דעתך בנושא ותודה שהבעת אותה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה נתיבים ושערי "יציאה" לגאולה, ישנם 2 סוגים של גאולה: "בעיתה" שהיא תבוא בכל מקרה בסופו של דבר אם לא ננצל את אחד הפתחי הנוספים

ו- "אחישנה" שהיא בעצם יכולה לבוא ע"י חזרה בתשובה או פשוט ע"י מצב שבו יש הרבה צדיקים שמתחננים לגאולה ולא רק, גם יהודים חילונים שמאמינים בדבר

ובקב"ה ומקיימים מצוות אפילו מבלי לדעת(ברית מילה, צום בכיפור, עלייה לתורה וכו') וישנן מספר נבואות לגבי כך, אחת הנבואות זו זו שהבאתי פה בנושא

והיא תלויה בנו, במה שאנו נעשה הכוונה(לא כולן ככה), זאת אומרת שאם אנחנו נפעל כמה שיותר בשביל להביא את הגאולה ונצעק לבורא עולם שאנחנו רוצים משיח,

נקיים כמה שיותר מצוות: מעשיות ומוסריות(מצוות שבין אדם לחברו- חסד וצדקה בין השאר, אהבת חינם).

יחי אדוננו מורנו ורבנו המלך המשיח לעולם ועד!

איזה משיח יבוא? של היהודים לפי מה שאתה אומר.. אז לא נראה לי ש 6 מיליון זה מספיק צדיקים בשביל שאלוהים יעשה משהו...

ובלי קשר מצוות עוד אף פעם לא הואילו לאף אחד ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצוות לא הואילו?

מה עם מצוות צדקה?

מצוות לא תלבין את פני חברך ברבים?

מצוות איסור לשון הרע?

מצוות לא להלוואות בריבית ליהודי?

רוב המצוות הם בשבילך וחלק גדול מאוד הוא בשביל אנשים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצוות לא הואילו?

מה עם מצוות צדקה?

מצוות לא תלבין את פני חברך ברבים?

מצוות איסור לשון הרע?

מצוות לא להלוואות בריבית ליהודי?

רוב המצוות הם בשבילך וחלק גדול מאוד הוא בשביל אנשים אחרים

איש, שאלה לי אלייך, מבין המצוות שפונות לגויים ואלו המצוות:

- פרו ורבו

- מלאו את הארץ, כלומר על בני האדם להתפזר בכל העולם, ולא לשבת במקום אחד.

- שליטה של האדם בכל יתר הברואים

- "כל רמש אשר הוא חי לכם יהיה לאכלה"

- איסור לאכול את הבשר יחד עם הדם

- איסור רצח

- איסור אכילת אבר מן החי

בין השאר יש גם איסורים:

- עבודה זרה: איסור עבודת אלילים

- ברכת השם: נאמר בלשון סגי נהור - זהו איסור על קללת שם האל

- שפיכות דמים: איסור רצח

- איסור גילוי עריות

- איסור גזל

- איסור אכילת אבר מן החי (יש להרוג את בעל החיים לפני שאוכלים אותו)

- מצוות דינים: הקמת מערכת משפט וצדק

עכשיו השאלה שלי היא כזאת, האם לגויים מותר לאכול לדוגמא כלבים, חתולים וכדומה לפי דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר "אלוהים" אלוהים לא קיים. בני האדם היו זקוקים לסוג מסויים של סדר, ובשביל שהסדר הזה יתקיים הם היו צריכים

סמכות. אך מכיוון שלא יכלו להסמיך את עצמם, הם הסמיכו "אל" מסויים שיהווה להם מודל. לא סתם כל צויליזציה עברה

את השלב הזה. החל מהאדם הקדמון,שהאמין בחיות ובאש מן הבעל והאשרה, לאלי הגשם של המאיה, לאינדיאנים למצרים וגם ליהודים

שמהם פרחה הנצרות והאיסלאם. בני אדם צריכים יישות מסוימת מעליהם. היום זה ה"חייזרים" (אפשר לראות על ציורי פסיפס חלומות

שבהם באים "מלאכים" וכו' לבקר את האדם. אז היו מלאכים היום זה ה"חייזרים")בני האדם פשוט זקוקים לזה, לצורך הפסיכולוגי הזה.

אחרי שההורים מתים אין לאדם את ה"מישהו" הזה מעליו שיגן עליו, שיגיד מה מותר ומה אסור, ולכן גם הומצאו ה"מצוות" השונות. דברים אשר

אמורים כביכול לא רק להראות נאמנות לחברה שבה האדם נמצא, אלא גם לאגד אותו בקבוצות -> קיום הצורך החברתי.

פעמים רבות אנו עדים לאנשים שאחרי אבדן ואבל קשה חוזרים בתשובה, למה ? כבר אמרתי -> הצורך הפסיכולוגי. זה נובע מן הבורות והמצב

הנפשי של אותו אדם. אותו אדם שלא מבין את עצמו ואת הסביבה שבה הוא חיי. והוא זקוק ליישות הזאת.

אך בסה"כ בני-האדם הם איננו מכונות. מצב תיאורתי: רכבת נוסעת ב250 קמ"ש לעבר תיהום נשארו רק עוד 2 קילומטר, ואין מצב שהיא עוצרת.

מה יעשו אנשים ברכבת ? חלקם יתפללו אחרים ייכנסו לפניקה וכו'. ייתרון לאלו המתפללים עדיין יש בהם את הגרעין של התקווה, הם מאמינים שה"משהו"

שהיישות המסוימת הזאת תבוא ותציל אותם מן האבדון הזה. זה משהו שעוזר לאדם להתמודד עם מצבים שונים, אך זוהי גם סוג של בורות, והתעלמות.

ואנשים רבים (רבנים שונים למינהם, איתולות) מנצלים את הדת למען השגת המטרות שלהם, שבד"כ אין כל קשר ביניהן לדת (!).

בכל מקרה, מה שאני מנסה להגיד זה שדת לכשלעצמה היא דבר חיובי אך גם שלילי. הדבר החיובי הוא שבוודאי הבנתם כבר זוהי התקווה שהדת נותנת

היכולת להתמודד עם מצבים שונים בחיים, ונותנת לאותו האינדיבידואל, את היכולת להמשיך לחיות חיים נורמאליים ותקינים.

הצד השלילי הוא שהיא בעצם מצב של בורות, התעלמות מן המצב הקיים. וכמובן אנשים המנצלים אותה. היא (הדת) חלק בלתי נפרד מהיותנו בני-אדם,

וכל עוד אנחנו קיימים בתצורה הזאת, כך גם תמשיך הדת להתקיים בתוכנו. (הכוונה היא לכל סוג של דת, לא רק יהדות).

למה אני מתנגד למה שאתה כותב ? כי זוהי כפייה דתית, זהו שימוש בפחד למען השגת אחדות בקבוצה מסוימת, בשביל אותו האדם שרוצה לנצל אותו.

אתה אוהב את הדת ? יופי. שמור אותה לעצמך, ואולי גם קצת תעמולה פאסיבית. אך מה שאתה ושכמותך עושים לא מקובל עלי, אתם סוחטים

אנשים אל הדת ומכריחים אותם, אתם כופים את הדת עליהם (!), אזה משהו שאני לא יכול להסכים איתו.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר "אלוהים" אלוהים לא קיים. בני האדם היו זקוקים לסוג מסויים של סדר, ובשביל שהסדר הזה יתקיים הם היו צריכים

סמכות. אך מכיוון שלא יכלו להסמיך את עצמם, הם הסמיכו "אל" מסויים שיהווה להם מודל. לא סתם כל צויליזציה עברה

את השלב הזה. החל מהאדם הקדמון,שהאמין בחיות ובאש מן הבעל והאשרה, לאלי הגשם של המאיה, לאינדיאנים למצרים וגם ליהודים

שמהם פרחה הנצרות והאיסלאם. בני אדם צריכים יישות מסוימת מעליהם. היום זה ה"חייזרים" (אפשר לראות על ציורי פסיפס חלומות

שבהם באים "מלאכים" וכו' לבקר את האדם. אז היו מלאכים היום זה ה"חייזרים")בני האדם פשוט זקוקים לזה, לצורך הפסיכולוגי הזה.

אחרי שההורים מתים אין לאדם את ה"מישהו" הזה מעליו שיגן עליו, שיגיד מה מותר ומה אסור, ולכן גם הומצאו ה"מצוות" השונות. דברים אשר

אמורים כביכול לא רק להראות נאמנות לחברה שבה האדם נמצא, אלא גם לאגד אותו בקבוצות -> קיום הצורך החברתי.

פעמים רבות אנו עדים לאנשים שאחרי אבדן ואבל קשה חוזרים בתשובה, למה ? כבר אמרתי -> הצורך הפסיכולוגי. זה נובע מן הבורות והמצב

הנפשי של אותו אדם. אותו אדם שלא מבין את עצמו ואת הסביבה שבה הוא חיי. והוא זקוק ליישות הזאת.

אך בסה"כ בני-האדם הם איננו מכונות. מצב תיאורתי: רכבת נוסעת ב250 קמ"ש לעבר תיהום נשארו רק עוד 2 קילומטר, ואין מצב שהיא עוצרת.

מה יעשו אנשים ברכבת ? חלקם יתפללו אחרים ייכנסו לפניקה וכו'. ייתרון לאלו המתפללים עדיין יש בהם את הגרעין של התקווה, הם מאמינים שה"משהו"

שהיישות המסוימת הזאת תבוא ותציל אותם מן האבדון הזה. זה משהו שעוזר לאדם להתמודד עם מצבים שונים, אך זוהי גם סוג של בורות, והתעלמות.

ואנשים רבים (רבנים שונים למינהם, איתולות) מנצלים את הדת למען השגת המטרות שלהם, שבד"כ אין כל קשר ביניהן לדת (!).

בכל מקרה, מה שאני מנסה להגיד זה שדת לכשלעצמה היא דבר חיובי אך גם שלילי. הדבר החיובי הוא שבוודאי הבנתם כבר זוהי התקווה שהדת נותנת

היכולת להתמודד עם מצבים שונים בחיים, ונותנת לאותו האינדיבידואל, את היכולת להמשיך לחיות חיים נורמאליים ותקינים.

הצד השלילי הוא שהיא בעצם מצב של בורות, התעלמות מן המצב הקיים. וכמובן אנשים המנצלים אותה. היא (הדת) חלק בלתי נפרד מהיותנו בני-אדם,

וכל עוד אנחנו קיימים בתצורה הזאת, כך גם תמשיך הדת להתקיים בתוכנו. (הכוונה היא לכל סוג של דת, לא רק יהדות).

למה אני מתנגד למה שאתה כותב ? כי זוהי כפייה דתית, זהו שימוש בפחד למען השגת אחדות בקבוצה מסוימת, בשביל אותו האדם שרוצה לנצל אותו.

אתה אוהב את הדת ? יופי. שמור אותה לעצמך, ואולי גם קצת תעמולה פאסיבית. אך מה שאתה ושכמותך עושים לא מקובל עלי, אתם סוחטים

אנשים אל הדת ומכריחים אותם, אתם כופים את הדת עליהם (!), אזה משהו שאני לא יכול להסכים איתו.

יום טוב.

אם אתה קורא למה שאני עושה 'כפייה דתית' אני קורא למה שאתה עושה 'כפייה חילונית' או אתאיסטית. אני בחרתי לפתוח את הנושא הזה לא לאנשים כמוך כי זה

ברור שאתם לא מבינים בנושא וגם לא רוצים להבין(חיים בהכחשה עצמית מוחלטת) או פשוט פוחדים מהרעיון של 'התחייבות לדת', אז עשו דבר מה וכבדו אותי,

לא נאה לך הנושא אז תבסס את דעתך, אל תכנס ותביע את דעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום טוב.

פייייייייי יורי איזה מילים. ועוד יום טוב בסוף, אהבתי

טוב למדת ממני משהו :lol:

לאיפה נעלם הרוסי של ודקה בשני שקל? לא לא סתם סתם חברי יורי הוא אדם מאוד מסכיל :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום טוב.

חזק אתה אחי :xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים שמעתי שאלוהים זה המצאה של בני אדם כדי שיהיה סדר בעולם

והרעיון המאוד טיפשי הזה הוא המצאה כדי שהחיים שלכם יהיו יותר קלים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

בדיוק הפוך, קיומו של אלוהים עושה כל הסבר לקל ביותר. "למה יש לי איידס" - "כי נסעת בשבת", "למה כל המשפחה שלי מתה בשואה" - "נסתרות דרכי האלוהים". "איך נברא העולם?" - "אלוהים ברא אותו, ככה."

ועוד ועוד ועוד

את החיים ה"קלים" אתם עושים לעצמכם בכך שאתם סוגרים את הראש שלכם להגיון ולמדע ובמקום זה מאמינים ביישות עליונה שכל מה שזה נותן לכם זה נחת בורים.

ובכלל, RTPC, אתה כל הזמן מתלונן שבאים האתאיסטים הרשעים ואומרים שאתה מדבר שטויות... אולי אם היית פעם מבסס משהו מהדברים שאתה כל הזמן זורק לאוויר היו מנהלים אתך דיון נורמלי ולא קוראים לדברים שלך במה שהם באמת, שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

בדיוק הפוך, קיומו של אלוהים עושה כל הסבר לקל ביותר. "למה יש לי איידס" - "כי נסעת בשבת", "למה כל המשפחה שלי מתה בשואה" - "נסתרות דרכי האלוהים". "איך נברא העולם?" - "אלוהים ברא אותו, ככה."

ועוד ועוד ועוד

את החיים ה"קלים" אתם עושים לעצמכם בכך שאתם סוגרים את הראש שלכם להגיון ולמדע ובמקום זה מאמינים ביישות עליונה שכל מה שזה נותן לכם זה נחת בורים.

ובכלל, RTPC, אתה כל הזמן מתלונן שבאים האתאיסטים הרשעים ואומרים שאתה מדבר שטויות... אולי אם היית פעם מבסס משהו מהדברים שאתה כל הזמן זורק לאוויר היו מנהלים אתך דיון נורמלי ולא קוראים לדברים שלך במה שהם באמת, שטויות.

מי אמר שאנחנו סוגרים את עיניינו למדע? לפי דברי חז"ל ודברים רבים שכתובים ב"ספר הזוהר" סוגי והתפתחויות שונות היו ידועות בעבר, זה שאתה לא חוקר

בנושא וקורא לנו אטומים זאת בעיה שלך, המדע לא מפריך את התנ"ך כמו שאתם חושבים, זה הכי קל לכם לחשוב כך - לבוא ולהגיד את המילה וזה הכל, הפרכתם את

כל מה שאמרנו, להפך, זה רק מאמת את דבריי חז"ל לפי אלפי שנים. אני חוקר גם בענייני המדע וגם בדת, את בוחר רק במדע וקורא לי אטום? תעשה חשבון נפש קטן

למרות שעדיין לא הגיע יום כיפור, זה הזמן שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קורא למה שאני עושה 'כפייה דתית' אני קורא למה שאתה עושה 'כפייה חילונית' או אתאיסטית. אני בחרתי לפתוח את הנושא הזה לא לאנשים כמוך כי זה

ברור שאתם לא מבינים בנושא וגם לא רוצים להבין(חיים בהכחשה עצמית מוחלטת) או פשוט פוחדים מהרעיון של 'התחייבות לדת', אז עשו דבר מה וכבדו אותי,

לא נאה לך הנושא אז תבסס את דעתך, אל תכנס ותביע את דעתך.

תגיד לי...אם אתה טוען שיש אלוהים (אני לא אומר שלא, אני לא אומר שכן...לי יש את הדיעה שלי -שהוא גם קיים וגם לא :) )

אז מי אתה?!!? שתדבר בשמו? מי שם אותך ואת כל הדוסים בבני-ברק ובמאה שערים להיות השליח שלו?

איך אתה יודע מה הוא חושב ומה הוא רוצה להגיד לנו? כל מה שיש לך זה ספר ענתיקה! זה לא נותן לך זכות להטיף מוסר!

חשבת על זה שאולי התנ"ך מיועד בכלל לעם אחר ולא לעם היהודי? ואתה בעצם זה שעובד אלילים וחוטא...ועם אחר בעצם כן מתנהג

כמו שצריך (לא חסר מדינות כאילו, כמו למשל מדינות בנלוק"ס או קנדה שאיכות החיים שם היא מאוד גבוהה מהדבר הכי קטן שאנשים

מחייכים אחד לשני ברחוב עד לפרטים משמעותיים יותר כמו ביטוח חינם, השכלה גבוהה חינם וכו' ).

מי נתן לקנדה את זה שהיא מהמדינות בעלות איכות החיים הגבוהה בעולם? זה שהם מתפללים יום ולילה? או בזכות

האנשים שחיים שם והאנשים שמנהלים את קנדה?

אני לא אומר שזה מבטל את דרכי המוסר של העולם שלנו...לגנוב, לרצוח ולהתנהג לא יפה לאנשים אחרים באופן כללי זה אסור

בתכלית האיסור...אבל זה פאקינג דבילי שאני אלך לגיהנום בגלל שאני אוכל טוסט עם גבינה צהובה ונקניק...

זה שאני אוכל שרימפס ולובסטר עושה אותי לבן אדם רע?

אני תורם למדינה (משרת בצבא...הייתי ביחידה קרבית ונפצעתי, אמנם עכשיו אני ג'בניק אבל עדיין), אני לא רוצח, לא משפיל אנשים אחרים

(לפחות משתדל) ואני תמיד תורם לכל מיני עמותות שמגיעים להתרים לבתים...

אז מי אתה שתגיד שבגלל שאני אוכל בייקון על פיצה...אני אלך לגיהנום

למרות שהייתי אדם טוב? תחשוב על זה שנייה, זה לא נראה לך קצת לא הגיוני שהדיאטה

שלך עושה אותך לאדם רע? (כמובן יוצאי דופן הם קניבלים כי זה גם רצח...או צימחוניים, שהם סתם מרגיזים אותי :) )

אני מאמין במדינה שלנו, אני מאמין בציונות ובזה שהעם היהודי צריך לחיות כאן בשלום

ובגאווה ולהגן על עצמו...אני גם מאמין בזה שהתנ"ך אמיתי...אבל אני לא מאמין לפירושים

המעוותים שנותנים לו רבנים שונים בשביל לקדם רעיונות שלהם...הרבנים ואנשי הדת המתוקשרים של

היום מוציאים שם רע לספר הזה...הם חוטאים גם בחטא הגדול ביותר - "לא תעשה לך פסל ומסכה"!

יש קמיעות של הרב כדורי והרב עובדיה יוסף בכל תחנה מרכזית! הם יילכו לגיהנום כי אנשים רעים

ושקרנים...לא אני שאני אוכל בייקון ואני חצי יהודי! הבנת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...