גוג ומגוג. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוג ומגוג.

airborn-i

Recommended Posts

לפני שאתם קוראים את הכתבה כנסו ללינק הבא:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=92519.0

בוש: לא שולל מתקפה צבאית; איראן בכוננות

יומיים לפני השבעתו מחדש מדבר הנשיא האמריקני על אופציה של מלחמה נוספת במזרח-התיכון, אבל "מקווה שניתן יהיה לפתור את המשבר הזה בדרכים דיפלומטיות". בינתיים מסתפקת ארה"ב בפעולות ריגול בעומק השטח, בסנקציות על חברות סיניות ובלחץ על ישראל, שלא תתקוף ראשונה. דיווח: הצמרת האיראנית כבר מבלה את לילותיה מחוץ לבית, מחשש ל"סיכול ממוקד"

מחריפים את האיומים: נשיא ארצות-הברית, ג'ורג' בוש, "לא שולל" מתקפה צבאית על איראן, אם זו "לא תגלה פתיחות רבה יותר בעבודתה עם פקחי הנשק של האו"ם".

"אני מקווה שניתן יהיה לפתור את המשבר הזה בדרך דיפלומטית, אבל לעולם לא אוריד אף אופציה מן השולחן", אמר הנשיא האמריקני בראיון שהעניק הלילה (יום ג'), יומיים לפני טקס השבעתו מחדש, לרשת אן-בי-סי, בתשובה לשאלה האם הוא פוסל אפשרות של מתקפה צבאית.

הממשל ניסה להכחיש פרסום של העיתונאי סימור הירש ב"ניו יורקר", לפיו ארצות-הברית מבצעת מאז הקיץ שעבר פעולות ריגול בתוך איראן, כדי לאתר יעדים שיותקפו מן האוויר ובפעולות קומנדו מדויקות. אולם שר ההגנה לשעבר, וויליאם כהן, אמר בראיון לרשת CNN כי הוא מעריך שהמידע שפורסם מדויק. ואילו בפנטגון אומרים כעת כי טהרן מהווה איום "רציני הרבה יותר" מכפי שתיאר הירש.

בממשל טוענים כי לארצות-הברית אין בשלב זה תוכניות קונקרטיות לתקיפה באיראן. "למעשה, הרבה אנרגיה מושקעת בניסיונות למנוע מישראל לקבל רעיונות מסוג זה", הסביר בכיר אמריקני.

בין ירושלים לוושינגטון מתנהלות באופן סדיר שיחות בנוגע לאיום האיראני והדרך לבלום אותו. בפורומים סגורים מציגה ישראל את התקדמות האיראנים בתחומים שונים ומעריכה שלא תוכל לשבת בחיבוק ידיים, ולאפשר למהלכים דיפלומטיים עקרים לשמש מטריה לטהרן להמשך פעילותה.

באיראן, כך נראה, מתייחסים לאיומים מוושינגטון ברצינות גמורה: העיתון "א-שרק אל-אווסט" מצטט גורמים בטהרן ולפיהם המנהיג הרוחני של איראן, איטוללה עלי חמנאי, וכמה מבכירי השלטון מבלים את לילותיהם מחוץ לבירה, מחשש ל"סיכולים ממוקדים". במדינה האיסלאמית נמשכות כל העת ההכנות הצבאיות למתקפה אמריקנית, והצבא כולו הועמד בכוננות. שר ההגנה שמחאני אמר הבוקר שלארצו "יש יכולת להתמודד עם האיומים".

סנקציות על חברות סיניות

בשבוע שעבר הטילה ארצות-הברית עונשים על כמה חברות גדולות בסין, בגלל עזרתן לאיראן לשפר את מערך הטילים הבאליסטיים שברשותה. זאת במסגרת מאמץ גדול של הממשל וסוכנויות הביון האמריקניות לעכב את תוכניתה של איראן לייצור נשק גרעיני וטילים שיוכלו לשאת נשק להשמדה המונית.

מודעה

הממשל לא פירסם את אופי הענישה שהטיל ומיהן החברות הסיניות נגדן הופעלו הסנקציות, כנראה כדי שלא להביך את סין, המסייעת בפיתרון משבר הגרעין עם צפון-קוריאה.

ה"ניו יורק טיימס" כותב הבוקר כי בין החברות שהוענשו מצוי תאגיד תעשיית החומה הגדולה ותאגיד תעשיית צפון סין "נורינקו", שניהם קשורים לצבא הסיני. ברשימת החברות הסיניות המוענשות מצוי גם תאגיד יבוא ויצוא של אווירית "קאטיק", יצרנית של צבאיים.

הפעם האחרונה בה הטילו האמריקנים עונשים על חברות סיניות הייתה לפני 18 חודשים, גם אז בגלל מכירות של ציוד אסור לאיראן. אולם בייג'ינג אינה מתרגשת מן העונשים האמריקניים וממשיכה בשלה.

בנוסף לכך, לפי דברי חז"ל התקופה הקרובה לגאולה מתוארת כך:

- חוצפא יסגא=החוצפה תרבה.

- והיוקר יאמיר=אינפלציה

- הגפן תתן פריה=ולא כלפני?כן שהארץ היתה שממה

- והיין ביוקר=ובכל זאת מחיר היין יהיה יקר ביחס לשפע יבול הענבים.

- ואין תוכחת=יהיה קשה להוכיח אדם. במקום להתבייש ולהתנצל הוא יגיב בעזות.

- מלכות תיהפך למינות=תהיה אז ממשלה בישראל ולא כבזמן הגלות, אך הממשלה תהיה ממשלת כפירה ולא תנהג על פי ההלכה היהודית.

- בית ועד יהיה לזנות= 1)כלומר כל מקום שיתוועדו בו אנשים, ידברו ויעסקו בו בעיקר בעניינים שכאלה.

ניתן להסב על דיסקוטקים וכד' וכן על הדיבור של האנשים יחד שמוסב על עניינים כאלה.

זנות, המשמעות היא לאו דווקא כמו בעברית המודרנית, אלא הכוונה יותר שעיקר העיסוק של האנשים יהיה בעניינים שבינו לבינה.

2)במקום שיחוקקו בו חוקים האוסרים נדה ועריות וכפירה, ידברו שם בעדם. בניגוד גמור לאמור בתורה.

- והגליל ייחרב=קטיושות והפצצות על אצבע הגליל.

- והגולן יישום=יהיה שממה. אולי הכווונה לפינוי ישובי הגולן לקראת נתינתו לסוריה.

- ואנשי הגבול יסובבו מעיר לעיר, ולא יחוננו= יתכן שהכוונה היא לאנשי 'משמר הגבול' וייתכן שמדובר באזרחי המדינה שעוברים מעיר לעיר כתוצאה מפחד מפיגועי תופת של טרור יומיומי.

- וחכמת סופרים תסרח= דברי הקודש יהיו בזויים בעיניי הציבור כאילו היא מסרילה.

- ויראי חטא יימאסו= תדמיתם של ציבור שומרי המצוות תהיה מאוסה. וכפי שעינינו רואות את המתרחש בהשפעת התקשורת התשקורתית.

- והאמת תהיה נעדרת= התורה שהיא האמת היחידה בעולם השקרי הזה תהיה נעדרת(אפילו התנ"ך שנלמד בבי"ס הוא בצורה הכי פשוטה שיש מבין פרד"ס= פשט, רמז, דרש וסוד שאלו כולם רבדים שמצויים בתורה- אנו לומדים פשט בלבד וכמובן שזה לא מספיק).

- נערים פני זקנים ילבינו= יביישו פני זקנים.

- זקנים יעמדו בפני קטנים= במקום לתת לזקנים את הכבוד המגיע להם הצעירים יעשו בדיוק ההפך.

- בן מנוול אב, בת קמה באמה, כלה בחמותה= מקרי רצח רבים של הורים בילדיהם ולהפך. אלימות בין קרובי משפחה.

- אויבי איש אנשי ביתו.

- פני הדור כפני הכלב=1)הדור יהיה עז פנים וחצוף. 2) מה הכלב אמנם רץ לפני אדוניו, אך מסובב את ראשו לראות את כיוון האדון שמאחריו, ומפנה עצמו לרוץ לאותו כיוון, כן מנהיגי אותו הדור, במקום לרוץ לפני העם ולהנהיגם כראוי כפי שהאמת מחייבת יסובבו תמיד את ראשם לשמוע את דעת הקהל וישנו דעותיהם בהתאם לסקרים.

- הבן אינו מתבייש מאביו= המשפט הידוע "כבד את אביך ואת אימך" לא מתקיים, שוב חוצפת הנוער שקיימת בדור זה.

- וסר מרע משתולל= הציברו הרחב מתאר את אלו שחוזרים בתשובה כ'מחורפנים' ו'פסיכים'.

לאלו מכם שמאמינים הביעו את דעתכם, אלו שלא, אני כבר יודע מה תהיה תגובתכם, תבזו את התורה ותגידו שאין בורא לעולם חס ושלום, אז ממכם אני מבקש רק לאמר את דעתכם בקשר להתפתחות המצב הבטחוני שצמודה מאוד לדברי התנ"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ביקשתי מאנשים כמוך- אתאיסטים מובהקים ואולי מאמינים בנצרות, אינני יודע, לא להרוס לי את הנושא, אין לך מה להגיד אז פשוט אל תגיד.

מה הלהט הזה לעשות מאיתנו- המאמינים צחוק? אל תאמינו, אבל דעו לכבד אותנו באמונתנו. זה הכל. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פני הדור כפני הכלב-הדור יהיה עז פנים וחצוף

דווקא לפי דעתי פנים של כלב חמודות

בכלל כל הדימויים האלה מסולפים ואפשר להמשיל אותם על כל דבר בעולם בכל תקופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וייי

למה יש את הוויכחוים האלה זה לא מענין אותם מה אתה חושב שאתה תעשה פה

כולם יגידו מה לא ידעתי בוא נחזור בתשובה

לא זה לא יהיה ככה

הם יצחקו על כל מה שאתה אומר

בפירוש אמרתי שמי שלא מאמין בנושא שלא יגיב, גם אם הוא הגיב אז מספיק פעם אחת שהוא יבזה את דבריי וזהו, אם הוא ממשיך זה רק מראה באיזה

שיעמום גדול הוא שרוי ואני מבין אותו, בלי סיפוק רוחני אין סיפוק נפשי.

אני רוצה שאנשים כמוך יגיבו ויביעו את דעתם(בתקווה שיש עוד יהודים יראי שמיים כמוני וכמוך בפורום האתאיסטי הזה, אבל אני לא מוותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקווה שיש עוד יהודים יראי שמיים כמוני וכמוך בפורום האתאיסטי הזה, אבל אני לא מוותר

זה אומר שאתה לא עוזב את הפורום??

טוב נו גם ככה אתה לא ממש משתמש מועיל(רק הודעה אחת בפורום שקשור למחשבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה מצחיק :lol:

חוצמיזה שהגאולה יכולה לבוא רק אם כולנו נחזור בתשובה

ואני לא מתכוון לחזור בתשובה ככה שאכלתם אותה!

יש כמה נתיבים ושערי "יציאה" לגאולה, ישנם 2 סוגים של גאולה: "בעיתה" שהיא תבוא בכל מקרה בסופו של דבר אם לא ננצל את אחד הפתחי הנוספים

ו- "אחישנה" שהיא בעצם יכולה לבוא ע"י חזרה בתשובה או פשוט ע"י מצב שבו יש הרבה צדיקים שמתחננים לגאולה ולא רק, גם יהודים חילונים שמאמינים בדבר

ובקב"ה ומקיימים מצוות אפילו מבלי לדעת(ברית מילה, צום בכיפור, עלייה לתורה וכו') וישנן מספר נבואות לגבי כך, אחת הנבואות זו זו שהבאתי פה בנושא

והיא תלויה בנו, במה שאנו נעשה הכוונה(לא כולן ככה), זאת אומרת שאם אנחנו נפעל כמה שיותר בשביל להביא את הגאולה ונצעק לבורא עולם שאנחנו רוצים משיח,

נקיים כמה שיותר מצוות: מעשיות ומוסריות(מצוות שבין אדם לחברו- חסד וצדקה בין השאר, אהבת חינם).

יחי אדוננו מורנו ורבנו המלך המשיח לעולם ועד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדות בהודעה הראשונה הם כנראה הדבר הכי מציאותי מבין כל מה שרשמת.. השטויות של חז"ל לא ממש עושים את זה לאף אחד.. עדיף שתמחק.

לא אני לא אמחק, עדיף שתתעלם אם זה לא 'עושה' לך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפירוש אמרתי שמי שלא מאמין בנושא שלא יגיב, גם אם הוא הגיב אז מספיק פעם אחת שהוא יבזה את דבריי וזהו, אם הוא ממשיך זה רק מראה באיזה

שיעמום גדול הוא שרוי ואני מבין אותו, בלי סיפוק רוחני אין סיפוק נפשי.

אני רוצה שאנשים כמוך יגיבו ויביעו את דעתם(בתקווה שיש עוד יהודים יראי שמיים כמוני וכמוך בפורום האתאיסטי הזה, אבל אני לא מוותר).

אני מאמין גם אבל היו המון המון תראדים כאלה שהוכיחו שאי אפשר לדבר עם אפחד באמת בפורום

ובארטון די לדבר על דברים שאתה לא מבין

הגאולה תבוא או מתי שכולם יחזרו בתשובה או בזמן קבוע מראש

שהוא בקרוב מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין גם אבל היו המון המון תראדים כאלה שהוכיחו שאי אפשר לדבר עם אפחד באמת בפורום

ובארטון די לדבר על דברים שאתה לא מבין

הגאולה תבוא או מתי שכולם יחזרו בתשובה או בזמן קבוע מראש

שהוא בקרוב מאוד

אני רוצה לדעת מה אתה אומר בנושא, האם אתה חושב שזה הסימנים לגאולה המתקרבת?

לא זוכר איפה קראתי, אבל נראה לי שאומרים שאחד מגדולי הרבנים והמקובלים בכל הזמנים(לא זוכר מי) אמר שמצוות הברית מילה שאותה מקיימים כמעט 100%

מהיהודים תהיה זאת שתביא לנו את הזכות לגאולה. ימים יגידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...