עצומת "אור ירוק" למלחמה לתאונות הדרכים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומת "אור ירוק" למלחמה לתאונות הדרכים

maverick

Recommended Posts

בסדר נכון, אבל תסכים שאם מורידים מהכביש באופן מוחלט נהגים שעשו עברות תנועה רבות ומסוכנות ולא רק שוללים להם את הרישיון, כבר הצלת חיים

אם תשפר את איכות הכבישים, והבטיחות בהם הצלת חיים

אם תשפר את האכיפה של חוקי בטיחות כמו חובת החגירה או איסור על היגה בשכרות/תחת השפעת סמים כבר הצלת חיים

זה ממשיך ומצטבר, וזה בעצם מה שהעמותה/עצומה הזו מנסים להשיג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא שלמדינה יש אינטרס כלשהו לא לאכוף

וזה לא שלמדינה יש אינטרס לא לשפר תשתיות

עושים מה שאפשר

כל הדברים האלה כבר ידועים ממזמן ואיזה עצומה לא תעזור בגרוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העצומה הזאת לא נותן שום אור ירוק לאותם חוקים, אם הממשלה היתה רוצה היא לא היתה צריכה אותנו, גם איתנו לא אכפת לה אז מה זה משנה? לא מתפקידינו לשנות את החוק וחוקים שקיימים לא נאכפים. כדי שאלו יאכפו לא צרייך עצומה, זה צרייך להיות מובן מאיליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך לא נכון. לפעמים צריך להעיר את האנשים מהתרדמת שבה הם נמצאים. אם הממשלה תראה שיש קונצנזוס בנושא אני בטוח שהיא תפעל ביתר שאת. ראי את מקרה הבחירות החוזרות באוקראינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא טובה, הכוונה היא כנה ויפה ואני אצתרף אם זה יעזור, כבר חתמתי ושלחתי, קצת עצוב שזה צרייך להגיע לכך אבל. יש בארצינו קונצנזוס לעוד הרבה דברים שהממשלה לא בדיוק שמה עליהם או חוקים קיימים שלא נאכפים. הבחירות באוקראינה לא ניתנות להשוואה כי זה יכל להביא לקרע בעם וכל העם רצה בחירות חוזרות אז זה סיפור אחר לגמרי...

היי, אם זה ישנה משהו, אדרבה, אני אוריד את הכובע בפני הוגי הרעיון. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שזה כן יעשה שינוי. אני מאמין במאבק בתאונות הדרכים. מי שעקב בתקופה בה הייתי אחראי פורום אקטואליה בוודאי זוכר את הסטיקי שעשיתי.

אני מפציר בכולם לחתום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שרציתי לחתום, אבל לא מצאתי בשום מקום באתר שלהם הסבר על מה בדיוק אני חותם. יש להם תוכנית למלחמה בתאונות הדרכים? כל הכבוד, אבל לא יזיק אם הם יפרסמו אותה בגלוי על כל סעיפיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו עצומות וזה זה הכל טוב ויפה

אבל מה אנחנו לא יודעים שצריך לפתור את זה

מה זה מחדש?

מה הם חושבים שהם יראו לשרון שיש 3 מיליון חותמים (מה שלא יהיה גם ככה)

והוא יגיד

"מההה זה כל כך חמור?? יאללה עכשיו חיים הכט נהיה שר לכל מה שהוא רוצה"

זה לא מחדש יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

האמת שרציתי לחתום, אבל לא מצאתי בשום מקום באתר שלהם הסבר על מה בדיוק אני חותם. יש להם תוכנית למלחמה בתאונות הדרכים? כל הכבוד, אבל לא יזיק אם הם יפרסמו אותה בגלוי על כל סעיפיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חיפשתי וחיפשתי באתר שלהם איזשהו רמז על התוכנית שלהם למלחמה בתאונות דרכים. לא מצאתי כלום.

מצד שני, שמעתי היכנשהו, לא בטוח היכן שעיקר תוכנית האכיפה שלהם הוא להתמקד ולהחמיר באכיפה של עברות קשות כמו מהירות מופרזת.

על עצומה כזו אני לא חותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אני מקווה שזה כן יעשה שינוי. אני מאמין במאבק בתאונות הדרכים. מי שעקב בתקופה בה הייתי אחראי פורום אקטואליה בוודאי זוכר את הסטיקי שעשיתי.

אני מפציר בכולם לחתום.

תוכל בבקשה לחתום לי על משכנתא , ולהביא כמה מהחברים שלך ולהפציר בהם גם לחתום ?

בתודה מראש,

מורדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...