איזה באסה...הפרופיל שלי זה 45...מה אני יכול לעשות עם זה?? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה באסה...הפרופיל שלי זה 45...מה אני יכול לעשות עם זה??

Yaron-Cohen

Recommended Posts

דווקא אני לא סובל קפה :lol:

אבל עכשיו ברצינות, אכן מעניינים אותי ודווקא זה נשמע לי כמשהו מרתק.

ודווקא לא איכפת לי להשאר בבסיס אם זה משהו מרתק ומפעיל את התאים האפורים במוח,ולא לשבת בבסיס ולשחק סוליטר.

בכול מקרה איך אני יכול לנסות להתקבל לשמה,לציין בראיון אישי שזה מעניין אותי או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז העקרון הוא ש-45 לא פוסל!

נקודה...ואם אתה לא יודע

אל תתווכח, אני שונא

שאנשים שלא מבינים מהחיים שלהם

מדברים שטויות....אתה בכלל לא חייל

מה אתה מבלבל ת'מוח ??!?!

סליחה?

אני ועוד איך חייל ויש לי 45 רפואי

וזה שאתה קטנוני ואומר ש45 לא פוסל אלא הסעיפים בתוכו אז שיהיה לך בכיף

אבל לזה התכוונתי ושירון כוהן אמר את הסעיף שיש לו אמרתי לו שהוא פסול חלק מהקורסים ולזה התכוונתי...שיאללה

זה מאוד פשוט לצאת על 21 רפואי, אבל אני מרחם על מי שעושה את זה.

בכדי לצאת על 21 רפואי יש מיליון דרכים, יש אנשים שמשחקים על סעיפים נפשיים קשים, יש כאלה שמשחקים אותה שונאי מדינת ויש את אלה שמשחקים אותה הומוים חרמנים במיוחד...

אני מכיר בן אדם שמרח את עצמו עם שמן דגים, שם עליו צלב ענק ובא עם בגדים לבנים קרועים וסנדלים, נכנס לקבן והתחיל לזיין לו ת'שכל שהוא שונא את המדינה ושאין סיכוי שהוא ישרת בצה"ל.

הבן - אדם הזה יכל להרשות לעצמו לצאת על 21 כי אבא שלו יושב טוב (אבל ממש טוב...).

אתה צריך להבין - אם אתה יוצא על 21 אז אתה לא זכאי למשכנתא! יש סיכוי טוב שיפסלו את רישיון הנהיגה שלך לכל החיים (תלוי על מה שיחקת כדי לצאת ב 21)! ואף מקום עבודה לא ירצה לקבל אותך בגלל שכשהיית בצבא הוציאו אותך על 21 --> משמע אתה משוגע מבחינתם!

את[ה לא ממציא את הגלגל ואתה לא הראשון שושב על זה... המערכת שלנו לא עד כדי כך דבילית, אז אני מציע שתשקול את זה שוב.

אתה מדבר על 21 נפשי

אני מדבר על 21 רפואי

זה משהו אחר לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני לא סובל קפה :lol:

אבל עכשיו ברצינות, אכן מעניינים אותי ודווקא זה נשמע לי כמשהו מרתק.

ודווקא לא איכפת לי להשאר בבסיס אם זה משהו מרתק ומפעיל את התאים האפורים במוח,ולא לשבת בבסיס ולשחק סוליטר.

בכול מקרה איך אני יכול לנסות להתקבל לשמה,לציין בראיון אישי שזה מעניין אותי או משהו כזה?

קח בחשבון שאתה יכול למצוא את עצמך בקורס שבו ממש לא תפעיל את התאים במוח.... (כמו ציוד קרקע לדוגמא, תטפל בגנרטורים כל השרות שלך...)

רוב מקצועות האלקטרוניקה מחייבים שתהיה לך השכלה עם מקצוע של אלקטרוניקה (לא מחשבים אלא אלקטרוניקה- עם עדיפות לטכנאי או הנדסאי)

אם תכנס למקצועות מ"מס זאת העבודה הכי שחורה, הכי קשה פיזית, אבל מצד שני אתה תהיה צ-מ-ו-ד למטוסים (למטוס הספציפי שתעבור עליו קורס) ואם תהיה ממ"ס של מסוק את יכול לנסות בהמשך השרות להפוך למכונאי מוטס וזה כבר סוף הדרך (צוות אוויר לכל דבר בלי קורס טיס-אבל צריך פרופיל קרבי).

מקצועות חימוש וחמ"מ - גם מאוד צמודים למטוסים ושוב את שואל כללי מדי- יש מקצועות בהם תצטרך להפעיל את המוח ויש כאלה שאתה כמו רובוט תבצע שלבים שכתובים בספר (כל חיל האויר פועל ככה- לבצע כמו רובוט מה שכתוב בספר, אפשר להבין אותם האמת- עם כל הכבוד לא יסמכו לחלוטין על בן 19 שיתחזק ציוד שעולה 60 מיליון דולר...) אבל כן יש מקום ליוזמה אישית  (הפעלת מוח) יותר במעבדות של דרג ב' או במעבדות יותר מתוחכמות של דרג ד' (ששם כבר מריצים פרויקטים וזה כן מעניין מאוד- אבל שם אתה לא תראה בכלל, לא תהנה ממבצעיות)...

לכל תפקיד היתרון והחסרון שלו- אם תעופה בכללי מעניינת אותך ואתה לא מפחד לעבוד קשה , לך על זה. אם אתה מעדיף לשבת רגל על רגל ולצאת כל יום הביתה- תתרחק משם כי ברגע שתהיה שם מ-א-ו-ד קשה לצאת.

אבל אנחנו קצת סוטים פה מהנושא- אם אתה רוצה לדעת עוד - תפנה בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על 21 נפשי

אני מדבר על 21 רפואי

זה משהו אחר לגמרי...

זה לא משנ, גם עם 21 רפואי אתה לא יכול לעשות ואז אתה עדיין לא תקבל משכנתא...

משכנתא זה לא זכות, אלא פרוילגיה! והפרוילגיה הזו נתונה אך ורק למי שמשרת את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן - אדם הזה יכל להרשות לעצמו לצאת על 21 כי אבא שלו יושב טוב (אבל ממש טוב...).

אתה צריך להבין - אם אתה יוצא על 21 אז אתה לא זכאי למשכנתא! יש סיכוי טוב שיפסלו את רישיון הנהיגה שלך לכל החיים (תלוי על מה שיחקת כדי לצאת ב 21)! ואף מקום עבודה לא ירצה לקבל אותך בגלל שכשהיית בצבא הוציאו אותך על 21 --> משמע אתה משוגע מבחינתם!

אתה לא ממציא את הגלגל ואתה לא הראשון שושב על זה... המערכת שלנו לא עד כדי כך דבילית, אז אני מציע שתשקול את זה שוב.

אחי אני הכי נגד יציאה מהצבא, ואין אדם ששונא כמוני משתמטים למינהם.

אבל, בקשר למה שכתבת על אנשים שמשתחררים על נפשי, זה לא נכון. עובדתית, אתה מציג את זה באופן מוגזם.

קודם כל שאתה משתחרר על 21, זה בתעודת שחרור 21 רפואי. (נפשי זה כביכול רפואת הנפש, ככה שהתשתחררת על בעיות רפואיות במובן הזה.) ככה שאתה מבחינתך השתחררת על בעיה רפואית ואפחד לא יודע אחרת.

אני באופן אישי מכיר קב"ניסטים שיש להם אחלה משכנתא על אחלה בית, ככה שזה גם לא נכון.

על הקטע של הרישיון זה לא נכון, נדיר שבאמת פוסלים, לא פוסלים כל כך מהר ועושים לך הרבה בדיקות אם רוצים לשלול כדי לוודא שאתה באמת לא כשיר.

היום גם הענין של העבודה לא נכון. לעבודות ממשלתיות, משרד ביטחון, רפאל וכאלה... הוא לא יוכל להתקבל.

היום לעומת זאת עבודות אחרות כבר לא ממש אכפת להם, יש כאלה מעדיפים - כי אין מילואים.

ההודעה לא נכתבה כדי לעודד השתמטות, חס וחלילה! אני הכי נגד. אבל זה לא סיבה לא לדייק בעובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באופן אישי מכיר קב"ניסטים שיש להם אחלה משכנתא על אחלה בית, ככה שזה גם לא נכון.

כי את המשכנתא הם קיבלו מהנשים שלהם... ואל תשכח שבגלל זה הם ה]פסידו 3% מתוך ה- 5 שיכלו להיות להם אם גם היו היו עושים (שזה הרבה כסף...).

תבין, זה חוקים של המדינה - מי שלא משרת בצבא או לא עושה שירות לאומי לא יכול לקבל משכנתא!

אלא אם כן האנשים האלה שאתה מכיר שיש להם משכנתא וזה לא מהנשים שלהם, אז הם לקחו משכנתא בנקאית (שזה שוד לאור היום).

על הקטע של הרישיון זה לא נכון, נדיר שבאמת פוסלים, לא פוסלים כל כך מהר ועושים לך הרבה בדיקות אם רוצים לשלול כדי לוודא שאתה באמת לא כשיר.

תאמין לי שאם אתה תילך לקב"ן ותבוא לו עם דובי, תשים לו שטר של 20 שקל בכף היד ותזרוק אותו מהחלון ותגיד לקב"ן ששלחת אותו להביא לך סיגריות אז ייקחו לך ת'רישיון...

היום גם הענין של העבודה לא נכון. לעבודות ממשלתיות, משרד ביטחון, רפאל וכאלה... הוא לא יוכל להתקבל.

ברגע זה שללת 20% ממקומות העבודה בארץ...

היום לעומת זאת עבודות אחרות כבר לא ממש אכפת להם, יש כאלה מעדיפים - כי אין מילואים.

זה בדוק שזה לא נכון... הצבא מעשיר את הבן - אדם בחוכמת חיים ועצמאות, ואת זה מקומות העבודה זוכרים יופי (אפילו אם יצאת על 21 רפואי).

ואפילו אם לא אז כך בחשבון שהבן - אדם שלא עשה (אפילו אם זה לא היה באשמתו והוא יצא על 21 רפואי) יהיה בעדיפות שנייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*על הקטע של המשכנתא קודם כל זה תלוי בהרבה הרבה דברים.

חוץ מזה שאם השתחררת על 21 זה נחשב שעשית . (אומנם לא שירות של 36 חודשים, אבל עדין)

יש מעט מאוד אנשים שבאמת קיבלו בראש את ה"סנקציה" הזו, שהם לא יכולים לקחת משכנתא.

*בקשר לרישיון... אתה יכול לשחק אותה מפגר. ואחרי זה שאתה יוצא לאזרחות להוכיח (יש מבחנים ושטויות)

שאתה כשיר לנהיגה.

*נכון, זה בהחלט פוסל כמה עבודות ממשלתיות ומדובר בנתח שוק לא מבוטל.. אני מניח שצריכים ללמוד לחיות עם זה.

*בקשר לעבודה וצבא. זה נכון שצבא נותן לך הרבה דברים שהם לא בדיוק ניסיון ותואר... דברים שמעבר, בגרות, ניסיון של עבודה מול אנשים,

קבלת מוסר עבודה, סמכות, ועוד הרבה הרבה דברים.. חבל שאני יתחיל לחפור. אבל דברים שתורמים להיותך בנאדם בוגר שיודע להתמודד עם דברים בצורה הרבה יותר טובה. אין לי ספק(כמו שאמרתי אני חס וחלילה לא מעודד יציאה מהצבא!! להפך. הרעל זורם בעורקי :) )

אבל בפועל מה שקורה זה שהיו החברות ההיטק רואות את הדברים באופן אחר.. יש שיגידו הם לא פרמיטיביות אלה מודרניות.

ואת רובן לא מענין מה עשית בצבא, הם לא מחפשות איש .. הם מחפשות איש הייטק, ולהם חשוב ההכשרה שלו והניסיון שלו בעבודה שכזו.

בקיצור.... המדינה לא ממש מציקה למשתחררי 21. (שוב, הדעות שלי בעמדה הזו בדיוק הפוכות, לא סובל משתמטים.. אבל גם לא סובל אי דיוקים.. )

בכל מקרה ציטוט של בחור שיצא על נפשי במהלך השירות. ההודעה מהקומונה.

רציתי רק להגיד שכל מי שחושב שזה עושה בעיות לא מבין מהחיים שלו.

קצת על עצמי, יצאתי על 21, והפחידו אותי שיקחו לי את הרישיון, אני לא אכנס לאונ' וכו'....

מה שבפועל קרה, זה שעבדתי באבטחה תקופה מסויימת כשבמקביל הוצאתי רשיון לנשק, בנוסף לרישיון נהיגה על אוטו שלא נלקח ממני, הוצאתי רישיון על אופנוע, למדתי באונ' (זה עניין להם את התחת מה עשיתי בצבא) והוצאתי תואר, ובקשר לראיונות עבודה, אני אצטט לכם מראיינת שהייתה לי:" לא מעניין אותי שלא עשית , כל מה שמעניין אותי זו רמת הידע שלך וניסיון רוונטי", כרגע אני עובד בחברה מובילה, כל החברים שלי שישירתו יודעים עליי ואין להם שום בעייה עם זה, אז אל תזבלו את השכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...