כל מי שרוצה לשנות שיכנס לכאן (בקשר לחברת ההפצה- חיון ולמדיניות הפיקסלים השרופים) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שרוצה לשנות שיכנס לכאן (בקשר לחברת ההפצה- חיון ולמדיניות הפיקסלים השרופים)

111111

Recommended Posts

כל מי שרוצה לנסות ולשנות

למי שלא יודע על מה אני מדבר-

חברת ההפצה והיבוא חיון בע"מ היא היבואנית הרשמית של המסכים של ששמם במסכי LCD הולך לפנם ואחריות הפיקסלים השרופים שלהם היא החלפת המסך לאחר 20 פיקסלים שרופים וקבוצה של פיקסלים נחשבת כאחד בעוד שבארצות מפותחות האחריות עומדת על התקן של סאמסונג עצמה שעומד על החלפת המסך אחרי 8 פיקסלים שרופים

זהו אחד המסכים הטובים פה בארץ (לפחות בטווח מחיר של 1900-2400 שקל) וחבל שצריך להתפשר בגלל האחריות על מסך יותר טוב

גם אם זה לא מעניין אתכם אנא עזרו (אם הם יראו שפורומים מתחילים להחרים אותם הם ישנו את המצב)

מי שרוצה לעזור תרשמו "מצטרף" ואם יהיה הרבה אנשים אני ישלח להם את זה

אם אתם שואלים את עצמכם מה איכפת לי ,אז, זה מעצבן אותי שחברות מרשות לעצמם לפגוע בצרכנים והם ממשיכים לקנות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה זה ממש לא המקום לעשות זאת, כמות האנשים שיש פה היא דלה יחסית, יש בפורמי תפוז פורם צרכנים, ופורומים נוספים שנגישים למספר רב בהרבה של אנשים.

לכן כל עצומה וחרם צרכנים צריך להתחיל משמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שרוצה לנסות ולשנות

למי שלא יודע על מה אני מדבר-

חברת ההפצה והיבוא חיון בע"מ היא היבואנית הרשמית של המסכים של ששמם במסכי LCD הולך לפנם ואחריות הפיקסלים השרופים שלהם היא החלפת המסך לאחר 20 פיקסלים שרופים וקבוצה של פיקסלים נחשבת כאחד בעוד שבארצות מפותחות האחריות עומדת על התקן של סאמסונג עצמה שעומד על החלפת המסך אחרי 8 פיקסלים שרופים

זהו אחד המסכים הטובים פה בארץ (לפחות בטווח מחיר של 1900-2400 שקל) וחבל שצריך להתפשר בגלל האחריות על מסך יותר טוב

גם אם זה לא מעניין אתכם אנא עזרו (אם הם יראו שפורומים מתחילים להחרים אותם הם ישנו את המצב)

מי שרוצה לעזור תרשמו "מצטרף" ואם יהיה הרבה אנשים אני ישלח להם את זה

אם אתם שואלים את עצמכם מה איכפת לי ,אז, זה מעצבן אותי שחברות מרשות לעצמם לפגוע בצרכנים והם ממשיכים לקנות

תודה

מה אתה אומר??? :o

ואני התלבטתי בין SAMSUNG ל- . נראה לי שאני הולך על ;D.

מצטרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...