אודיו בסראונד בחיבור מחשב לטלויזיה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אודיו בסראונד בחיבור מחשב לטלויזיה

eran2

Recommended Posts

שלום לכולם , יש לי לוח אם של דגם-NF7S2 .ואני מחבר את המחשב לרסיבר עם כבל אופטי (עם האור האדום). ויש לי מערכת 5.1.הכל בשביל לראות על מסך הטלויזיה.

רציתי לדעת האם שהם בפורמט AC3 צריך לשנות משהו בהגדרות המחשב או בהגדרות של הנגנים (כמו השמעת הסרט בנגן של המחשב כמונו/סטריאו/2רמקולים קדמיים ו-2 אחוריים/או משהו אחר) או שלא צריך בכלל לגעת בכלום וזה עובר אוטומטית להשמעה בפורמט AC3 כל עוד מותקן אצלי במחשב פילטר AC3 ?

בכל מקרה הייתי רוצה לדעת מי יכול לעזור אולי תמיכה טכנית של יבואן בישראל אשמח לעזרה מכל סוג שהוא ,תודה.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל טוב שאתה משתמש ב AC3 FILTER

דבר שני שים את ההגדרות הבאות

ב MAIN שים SPEAKRES על SPDIF

ובשורה מתחתיו שים sample format על PCM FLOAT

וכמובן תבדוק שהריסיבר אכן מורה על DOLBY DIGITAL

בהצלחה

עריכה:

כמובן שאין קשר לתמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלעד תודה על התשובה המהירה .כדיי להיות בטוח אתה מדבר על ההגדרות של הפילטר AC3 עצמו נכון?

וחוץ מזה הרי אני משתמש בנגן כלשהוא לראות את הסרט (מדיה פלייר/קריסטל פלייר/ב.ס. פלייר ) האם בנגנים עצמם לא צריך לשנות את הגדרות הסאונד? (אם אני לא טועה ברירת המחדל שלהם היא סטיראו אז אם כך איך אפשר לשמוע בסראונד?)

אודה לך אם תענה לי על כך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו לוח IS 7 עשיתי את מה שאמרת וזה עובד אבל הבעיה היא שהסרט עובד...לא מופיע לי דובסלי אלא דיגיטל ולא שומעים בכל ה 5.1 אלא רק בשניים הקידמיים :pissed: בסרגע שהסרט עובד זה עובר מ PCM ל DIGITAL וזהו שומעים בשניים קידמיים ורק במוזיקה שומעים בכל הרמקולים אם אני לא טועה... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...