שליטה מרחוק(מתקדם) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה מרחוק(מתקדם)

doreiny

Recommended Posts

שלום לכולם אני מחפש תוכנה נוחה לשליטה מרחוק

ראיתי את Dameware

ואת התוכנה של נורטוון פיסי אניוור

הקטע הוא שאני צריך להתחבר להרבה מחשבים

זאת אומרת שיש לי נגיד חנות ואני רוצה להשתיל בכל אחד מהמחשבים שאני מסדר את התוכנה

וכשיש להם בעיות לסדר להם את זה דרכי (אם ניתן)

הקטע הבעייתי הוא שהם צריכים לתת לי איי פי כל פעם

יש דרך לעקוף את עניין האיי פי ולזהות את המחשב אחרת?

תודה מראש לעוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זו רשת סגורה (Lan) - כמו שהזכרת: חנות מחשבים, אתה יכול פשוט להתחבר דרך השם של המחשב ללא כל צורך בכתובת IP.

אם כל המחשבים נמצאים ברשת פנימית ואתה מעוניין לגשת אליהם מרחוק זה קצת יותר בעייתי, ולפי מיטב ידיעתי זה בלתי אפשרי ללא עם הפניית פורטים למחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על משהו אחר

אני מדבר על גישה דרך האינטרנט

זאת לא פנימית

דיברתי על לקוחות עקרונית

זה לא פנימית

אני מדבר על תמיכה דרך האינטרנט

ואפשר לעשות את זה למיטב ידיעתי דרך הפיסי אניוור

השאלה שלי אם אני יהיה צריך להכניס כל הזמן את כתובת האיי פי המשתנה של הלקוח

או שיש אלטרנטיבה לזה

ושאני יוכל רק ללחוץ על האיקון של המחשב של הלוקח והוא יתחבר אליו אוטומטית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הבנתי.

כאשר אתה מעוניין להתחבר למחשבים "אקראיים" אתה חייב לדעת את כתובת הIP.

אם (ואני מבין שזה לא המקרה) ישנם מחשבים קבועים שאתה מעוניין להתחבר אליהם, ישנם אתרים שנותנים לך שירות של הפניית כתובת כך שאתה מקליד את הכתובת של האתר (כתובת קבועה) שקבלת והוא מפנה אותך לIP של המחשב (עם אפשרות להפניית פורט).

באתר ניתן גם להוריד תוכנה ששולחת את הIP הנוכחי שלך כל כמה זמן לאתר, וכך הIP אליו האתר יפנה את הכתובת יהיה תמיד מעודכן.

כמובן שתוכנה זו חייבת להיות על מחשב הלקוח.

( http://www.dynu.com )

מקווה שהפעם עזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הnt utilities וmini remote control אלה שני תוכנות שונות שעושות פעולות שונות

הmini remote control נותן גישה לשולחן עבודה ואתה יכול לשתמש אם העכבר מקלדת כאילו הייתה שם וגם אפשר לעלות או להוריד קבצים

הnt utilties מספק מנהל רגיסטרי ,מנהל פרוססים, command line (כמו cmd),מנהל services,הצגת רשימה של תוכנות מותקנות,ניהול משתמשים (של הוינדוס כמובן),ניהול שיתופים,הצגת רשימה של עדכונים שמותקנים ,event viewer,כיבוי והפעלה מחדש,scheduler (מאפשר לתזמן מתי איזה קובץ ירוץ וגם תמיכה בפרמטרים) יש עוד כמה דברים שאני לא זוכר

nt utilties כולל mini remote control (כלומר זה בא אם זה)

גם בnt utilties וגם בmini remote control לא הכרחי להתקין את התוכנה במחשבים שאתה רוצה לשלוט עליהם ואז להגדיר ,יש לmini remote control את הservice install & remove wizard שמאפשר ליצור קובץ התקנה שקט ובnt utilities יש משו קצת דומה

http://www.dameware.com/support/kb/article.aspx?ID=300001 ,בכל מקרה רק מה שצריך כדי שתצליח להתחבר למחשב הרחוק יותקן ולא התוכנה עצמה וקיצורי דרך,רק בmini remote control יש את השילוח לדואר (אבל זה לא ממש יעיל כי זה שולח רק אחרי שאתה מתחבר אל המחשב הרחוק ולא לפני)

אתה ממליץ

כן

אני רק מעדיף שהלקוח לא יוכל לראות שום דבר על המחשב שלו ולהתעסק עם זה

זה אפשרי בהרבה תוכנות לשליטה מרחוק מה שהמלצתי לדוגמא ,אבל לא לגמרי כלומר יוכלו לראות את הפרוסס בctrl+alt+del ומנהלי פרוססים אחרים ,אבל אתה יכול להגדיר שלא יוכלו להשתמש בctrl+alt+del

ואם אתה יכול בבקשה תרחיב קצת בנושא השליחה לדואר האלקטרוני

בדקתי את זה לעומק וקצת טעיתי ראה מה רשמתי למעלה ,אבל לא הכול אבוד

אם תתקין את התוכנה במחשבים עליהם אתה רוצה לשלוט מרחוק אז תוכל להשתמש בהתחברות הפוכה (המחשב שאתה רוצה לשלוט עליו יתחבר אלייך ואז תוכל לשלוט עליו מרחוק אבל אז יוכלו להתעסק אם זה כי תהיה קבוצת תוכניות וסמל ליד השעון) כלומר אתה תריץ אצלך תתוכנה ותגדיר accept incoming connections ואז תגיד לאדם במחשב האחר ללחוץ על הסמל של התוכנה שיושב ליד השעון וללחוץ על connect to client ואחרי שהוא ירשום תאיפי שלך או השם מארח הדינמי (שאתה יכול לפתוח באחד האתרים שהוזכרו בתגובות קודמות) אז המחשב האחר יתחבר אלייך ישר לתוכנה ככה אתה לא צריך לדעת מה האיפי במחשב שאתה רוצה לשלוט עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על המאמץ לעזור גבר נחמד מצידך..:]

בדקתי את זה לעומק וקצת טעיתי ראה מה רשמתי למעלה ,אבל לא הכול אבוד

אם תתקין את התוכנה במחשבים עליהם אתה רוצה לשלוט מרחוק אז תוכל להשתמש בהתחברות הפוכה (המחשב שאתה רוצה לשלוט עליו יתחבר אלייך ואז תוכל לשלוט עליו מרחוק אבל אז יוכלו להתעסק אם זה כי תהיה קבוצת תוכניות וסמל ליד השעון) כלומר אתה תריץ אצלך תתוכנה ותגדיר accept incoming connections ואז תגיד לאדם במחשב האחר ללחוץ על הסמל של התוכנה שיושב ליד השעון וללחוץ על connect to client ואחרי שהוא ירשום תאיפי שלך או השם מארח הדינמי (שאתה יכול לפתוח באחד האתרים שהוזכרו בתגובות קודמות) אז המחשב האחר יתחבר אלייך ישר לתוכנה ככה אתה לא צריך לדעת מה האיפי במחשב שאתה רוצה לשלוט עליו

עד לפה הבנתי הכל ותודה..:]

אני ישתמש בmini remote control .

עכשיו בציטוט ,

הקטע הוא שהמשתמשים יהיו בלי ידע בכלל

אפילו לעשות את מה שאמרת הם לא יהיו מסוגלים לעשות(חלקם הגדול אני משער)

עקרונית הפתרון היחיד הוא כפי שהבנתי לעשות להם איי פי דינמי דרך איזה אתר חינמי וזה עקרונית יפתור את הבעיה

הקטע הוא שזה הרבה עבודה

ואם יש לי נגיד משהו כמו 200 מחשבים זה יהיה קצת מסובך לזכור את כולם

או שאם אחד יחזור לך לפורמט תאלץ לפרמט אותו לאז להתקין מחדש את התוכנה של האיי פי הדינאמי ותאלץ לזכור שם משתמש וסיסמה...

עכשיו עקרונית זה אפשרי עם כל הקושי

השאלה אם יש משהו יותר פשוט..?

(סורי שאני משגע אותכם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם יש לי נגיד משהו כמו 200 מחשבים זה יהיה קצת מסובך לזכור את כולם

לא הכרחי לזכור,אתה יכול לעשות מסמך טקסט אם כל השמות מארחים הדינמים ושמות אנשים ומתי שיש צורך פשוט לפתוח אותו ולעשות חיפוש ותמצא בקלות מה שצריך

השאלה אם יש משהו יותר פשוט..?

אם הייתה בין כל המחשבים אז הייתה יכול לארגן רשימה ^^ ואז להתחבר מהמחשב שלך בחנות למחשבים אחרים בחנות וגם לשלוט על מחשבך בחנות מרחוק כשיש צורך כשאתה לא שם ובמקרה צצה איזהשהי בעיה

אבל זה לא המצב ממה שהבנתי אז..אין לי מה להציע

או שאם אחד יחזור לך לפורמט תאלץ לפרמט אותו לאז להתקין מחדש את התוכנה של האיי פי הדינאמי ותאלץ לזכור שם

אפשר לעשות גיבוי למחיצה אם ghost או trueimage אחרי שתסדר מה שצריך ואז לא תצטרך לדאוג יותר מדי

הקטע הוא שזה הרבה עבודה

בכל מקרה זה הרבה עבודה,כי תצטרך להתקין על כל המחשבים את מה שצריך כדי שתוכל לשלוט עליהם מרחוק

אני לא בטוח אם שירותי dns חינמים ירשו לך לפתוח כל כך הרבה שמות מארחים דינמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...