Mw שיש ב IPOD וב IRIVERH120 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mw שיש ב IPOD וב IRIVERH120

Asafalfa

Recommended Posts

היי למי ששמע את שני הסוגים האלה האם יש באמת הבדל בעוצמה ?

אין ספק שאיפד כאן עשו משהו מטורף אם באמת הוא מוציא 30 אבל עדיין האם 20 MW מספיק טוב:\?

בנוסף נראה לכם שזה באמת 30 :\ הוא ,שזה שוב יציאה של החברה כמו כל חברה שאומרת סתם נתונים שלא ממש נכונים (בולט בדרך כלל במערכות שמע של וקלנוע ביתי )...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר זה ש 20 מספיק

גם כדי להזיז לי Shenisher 500 ..? עוד דבר נוסף שמציק לי למה הם לא כותבים כמה הום זה עובד 32 או יותר כאילו מה קרוה עם אני רוצה לדחוף רמקול עם בס?

ויש לו MW חזק אבל הום גבוה ? הוא לא איתן בכלל בס:\..

אתה יודע על כמה זה עובד?

מה שמעצבן זה שבשביל איכות אני צריך לקנות IRIVER ובשביל עוצמה אני צריך לקנות כי הוא פחות איכותי אבל בעל עוצמה גבוה יותר ...

אני לא מבין למה?....

אולי הם סתם אומרים mW30 זה בדיוק כמו שיגידו לך שהרסיבר הזה מוציא 300 RMS נקיי ... שזה בולשייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שיש התנגדול גבוה הוא דורש\מקבל פחות זרם וכאשר התנגדול נמוכה דורש\מקבל יותר זרם. כאשר הום גבוה הוא שולח פחות דחיפה מה שגורם לתפקוד פחות טוב לרמקולים שיש להם למשל סאב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם דוגמאאוזניות נצילות יחיסת כמו הסנהייזר שלי 212PRO עם אייריבר120 יפוצצו לך את האוזניים לא תוכל לשמוע על על פול ווליום...וזה בדוק.

אוזניות 32 אוהם בהחלט נשמעות חזק עם ה IRIVER ב 62 אוהם תוריד בערך 4-7MW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אממ אתה אומר שאת ה The 500  יהיה לו קשה להזיז ... קצת אמממ אבל כל מה שיהיה מתחת ל 32 הוא יפוצץ ...?

בקיצור שווה נראה ליקנות SHURE E3c :)...26 עובד על 26

לא תמיד יכול להיות גם 62 אוהם נצילות תלוי במפרט שלהם..

32 אוהם זה בסדר וזה מספיק חזק...

אני לא אומר ש 62 אוהם זה פחות חזק אבל זה גם די חזק לא הכי חזק שיש אבל מכובד. זה נגיד קח דיסקמן שנמכרים היום של פנסוניק תכפיל אותו ב 5 זאת תיהיה העוצמה שלך ב 62.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק, יש עם דירוג אוהם מאד נמוך אבל נצילות גרועה, צריך שילוב טוב של שני הדברים.

אם מדובר על הMX500 אז אין בעיה, עם האוזניות היותר גדולות של סנהייסר מהסדרות הרגילות כן יש בעיה.

אגב, לפי הידוע לי ה20 של האייריבר מדורג ב16 אוהם וה30 של האייפוד ב אוהם32 ככה שהאייפוד הרבה יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה מ H320

Frequency Range 20Hz~20kHz

Headphone Output Power 20mW® + 20mW(L) (16Ω) at Max. Volume

11.6mW® + 11.6mW(L) (32Ω) at Max. Volume

לשם דוגמא דיסקמן פנסוניק רובם כמעט על 2.6MW

מה שכן ה LINE OUT PUT שלהם קצת מטורף...הייתי אומר..

Line Output Power 900mV(L) + 900mV®, (47KOhm) at Max. Volume

http://www.iriver.com/html/product/prpa_product.asp?pidx=42

העוצמה הזאת לא רק שיכולה להזיז את סנהייזר שלך אלא גם אולי לשרוף אותם...

:o :o  :o אני די המום מהנתון הזה מישהו מוכן להסביר לי את זה? עם עוצמה כזאת מי צריך חיבור של משתמשים ב LINE OUTPUT שבדרך כלל ביכלל לא אמור להיות נשלט בווליום של המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שיותר דברתי על HD515 שהוא לא יזיז אותם ממש :\\...

בנוסף אני חושב לקנות עכשיו את ה shure שהנתונים שלו הם אלה...

Speaker Type:  Single Low Mass/High Energy Micro-Speaker

Sensitivity (at 1kHz):  115dB SPL/mW

Impedance (at 1kHz):  26 ohms

Cable Length:  1.52m (60 inches)

Net Weight:  28g (0.9 oz)

Input Connector:  3.5 mm (1/8") gold-plated stereo plug

בנוגל למה שמוציא ה זה מדהים ! אבל באמת שקשה לי לאמין לנתונים האלה ! זה דביוק כמו שעוד הרבה חברות מוציאות סתם נתונים על המגברים שלהם ...:\?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...