24 עונה רביעית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

24 עונה רביעית

Nemesis

Recommended Posts

כרגע סיימתי לצפות בפרקים 1-2 בעונה הרביעית של 24.

למרות שזה ממש עוד מאותו דבר, אין ממש רקע - שוקעים ישר לתוך "העיניינים", זה עדיין לא משעמם.

מה דעתכם? מי שצפה לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי התחילו יפה מאוד. אהבתי את כל השינויים, וזה ששוקעים ישר לתוך העניינים היה גם בעונה הקודמת, ככה הם עובדים, הכל יתגלה בהמשך הסידרה.

אהבתי את הירידה על מייקל מור, והשניות האחרונות של הפרק השני ממש עשו לי צמרמורת, סיום מצוין.

בכל מקרה, היום יש עוד שני פרקים! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NO SPOILERS PLZ... ולא ראיתי את כל העונות קודם... אפשר להסתדר בלי ? (ראיתי חצי מהראשונה).

למרות שיהיו כמה דברים שקשורים לעונה הקודמת, העלילה המרכזית לכל עונה משתנה (וזאת העונה עם הכי הרבה שינווים), אז אתה לא חייב לראות את העונה הקודמת.

מתי התחיל בארצות הברית???

מי שראה את זה כבר ....לדעתכם זה שווה צפייה?

התחיל אתמול. שודרו שני פרקים והיום עוד שני פרקים. אחרי זה כל יום ראשון פרק.

שווה מאוד. יאללה מהר להו...קנות!  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי 1-3 עכשיו מתכוון לצפות ב4 :)

סדרה מעולה, היא התחילה הפעם בקצב הרבה יותר מהיר, גם מהעונה הקודמת, אני מקווה שזה לא יתקע באמצע ויתחיל להיות "צמיגי" ומעפן.

אישית אני מעדיף אליאס, שמה העלילה סבוכה יותר ומעניינת יותר בדרך כלל, אבל 24 זאת חוויה, זאת העונה הראשונה שלה שאני צופה "בזמן אמת" תמיד הייתי מוריד ואז רוכש את הDVDים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער שאני קוץ בתחת אבל אני חייב לשאול את זה.

יש פה מישהו שחושב כמוני שזאת אחת הסדרות העלובות ביותר ?!?...

(זה כל כך נמעס :screwy:.....)

טוב... אולי זה רק אני, סליחה.

:nixweiss:

זה לא רק אתה:

http://breakingnews.iol.ie/entertainment/story.asp?j=5306478&p=53x65x7&n=5306542

http://www.nydailynews.com/front/story/266720p-228238c.html

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העונה הראשונה לדעתי הייתה מצויינת, השנייה הייתה הדרדרות ואחרי השלישית כבר חשבתי שאי אפשר לרדת עוד. בינתיים העונה הרביעית מחזירה אותנו לעונה הראשונה - גם כאן ג'ק באוור הוא פרילאנסר... וזה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

משהו עוד עוקב אחרי העונה החדשה? הפרק האחרון (פרק 11) היה ממש עצוב...

רק אמצע העונה והיא כבר לדעתי הטובה ביותר, אהבתי יותר מהראשונה.

ולמי שאולי עוד לא יצא לראות, כבר התחילו פרסומות בערוץ 10 שהפרקים החדשים אוטוטו מתחילים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס, כבר יש לי אלרגיה לפרסומות, לא יכול לראות 10/2...

לא הבנתי מה עצוב בפרק ה11.

אהבתי את הדיבור על התאים, יומחש בפרקים הבאים, לא? מי שזה מעניין אותו שיראה את Dirty War - סרט בריטי לא רע בכלל (בריטים עושים טובים).

אוף, אבל אי אפשר להשוות עדיין עם העונה הראשונה. אם הסדרה הייתה מתחילה עם איכות ירודה כמו העונה השנייה, או חס ושלום השלישית, לא היה לה המשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס, כבר יש לי אלרגיה לפרסומות, לא יכול לראות 10/2...

לא הבנתי מה עצוב בפרק ה11.

אהבתי את הדיבור על התאים, יומחש בפרקים הבאים, לא? מי שזה מעניין אותו שיראה את Dirty War - סרט בריטי לא רע בכלל (בריטים עושים טובים).

אוף, אבל אי אפשר להשוות עדיין עם העונה הראשונה. אם הסדרה הייתה מתחילה עם איכות ירודה כמו העונה השנייה, או חס ושלום השלישית, לא היה לה המשך.

גם אני לא יכול לראות ערוץ 10 ו2, ראיתי כמה קטעים מהעונה השניה של 24 בערוץ 10, פשוט בלתי אפשרי, הפרסומות הורסות....

!!! SPOILERS !!!

הסוף של הפרק היה עצוב כשאתה רואה בחצי מהמסך את שר ההגנה מדווח לנשיא שהם הצליחו לעצור את תהליך ההיתוך של הכורים שנשארו, ובחצי השני את ארין מסתכלת על הבת שלה שחתכה את הוורידים.

שבוע הבא פרק אחרון שאני אראה לפני הגיוס אז חסר להם שזה לא פרק טוב.

בינתיים אני חושב שהעונה הזאת טובה יותר מהראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...