איבדתי את הכבל USB של ה RIO CARBON שלי, לאאא... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבדתי את הכבל USB של ה RIO CARBON שלי, לאאא...

icebreak

Recommended Posts

אני לא מאמין.... נגן של 250$ ונאבד לי הכבל שלו......

כנראה שאיבדתי אותו לפני שבועיים אבל רק אתמול הייתי צריך להטעין אותו, ולא מצאתי את הUSB CONNECTION....

עכשיו הבעיה המרכזית היא שיש לי מכשיר של 250$ ששווה 0$ (גם הטעינה וגם ההעתקה נעשית דרך הכבל...).

הלכתי לחפש בחנויות את הכבל... אבל

א) המחירים מופקעים בטירוף (60 ש"ח לכבל מסכן ?!?)

ב) האיכות שלהם נמוכה מאוד (הכבל מאוד "דק" לעומת זה שבא עם הנגן, וגם אין לו מסנן פילטר בסוף כמו שיש בכבלים איכותיים והיה לי בקודם... אזי תהיה לי מהירות נמוכה)...

---------------------------------------------

בקיצור... אני מחפש כבל רגיל אם MINIUSB 5PIN (לא 4PIN, זה חשוב). עדיפות לכבל איכותי עם מסנן פילטרים (כמו שיש לכם בחיבור מסך מאחורה במחשב), ולמחיר סביר....

הנה תמונה של החיבורים עצמם:

452.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז מה הבעיה לקנות באיביי?

איתן

עד שיגיע (כל הכבלים שיש לי פה הם 4PIN בינתיים).. וגם יש מכס ומשלוח ככה שזה כבר לא יצא שווה...

בכל מקרה, אני עדיין מחפש חנויות בארץ שמוכרים כבלים כאלו איכותיים (כרגע המחיר בעדיפות שנייה, אבל עדיין חשוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הנגן עה לך 250 דולר, והוא כל כך חשוב לך , מה יזיק לך לשלם עוד 10 ?

אין מה לעשות, המחירים בארץ מופקעים וזה ידוע .

בסדר.. מופקעים.. אבל תראה לי איפה יש כבל איכותי, לא סתם חרא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק.. זה נראה לי יותר כמו 4PIN ולא 5PIN בחיבור הקטן... למישהו יש IRIVER ויכול לבדוק ? (ה 4PIN זה חיבור מלבני, וה 5PIN זה חיבור טרפזי כזה..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעיה? נגן של 250$ ולא תשקיע בשבילו עוד 60 שקל בשביל כבל איכותי?

אז מה עדיף שהוא יהיה שווה 0$ כמו שאמרת?

מה לא מובן ?!?!? אני מוכן להשקיע, אבל עוד לא ראיתי כבל איכותי ב 60 שקל !!!! ה60 שקל זה בשביל הכבל הכי מסריח שיש (ולא ראיתי בחנויות אחר...)..

בינתיים ראיתי את

http://iriver.arcadia.co.il/Product.asp?Pid=USB%202.0%20&Cat2Cat1ID=1929&Cat2ID=0

שבהחלט איכותי ושווה את הכסף, אך לא נראה לי כי הוא מתאים לנגן שלי (4 PIN במקום 5 PIN)....

תביא לי לינק לקבל MINI 5 PIN איכותי בארץ ואני אשקול...

כל דיגיטלית באה עם כזה

זה כבל מאוד נפוץ מה הבעיה שלך לשלם 60 שקל בשביל הכבל

לא נכון, ה FUJI S5000 שלי מגיע עם כבל 4 PIN, וגם הטייפ מנהלים.... ו 60 שקל זה לכבל שלאויבים שלי אני לא יתן.. אין לו אפילו הגנת רעשים.. ככה שאני יכול לחלום על הקצב העברה שהיה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...