מעוניין לקחת פלאפון באסקייפ צריך עזרה מכם - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקחת פלאפון באסקייפ צריך עזרה מכם

system_x

Recommended Posts

רציתי לקחת את ה- SK Music Slider אבל התברר לי שהזכרון שלו (60MB) לא ניתן להרחבה (ובינינו מה זה כבר 60 מגה בייט?) אז ויתרתי עליו...

עכשיו השאלה: האם ידוע לכם על איזה פלאפון חדש שהם הולכים להביא? משהו ששוה לחכות לו?

תודה מראש.

רמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי סליידר, חמוד ונוח לשימוש אבל לא הספיק לי אופציות וגם הוא נגנב.

עכשיו יש לי סמסונג עם וזה נחמד ביותר, עם חיבור לאינטרנט, ועוד מליון ואחד דברים... תבדוק באתר שלהם, אני יודעת שיש מכשיר נוסף - יותר מתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכיר משהו עם יותר מ64 מגה??? זהו שאין...לפחות לא במחיר שפוי.

זה לא עניין של זה שזה 60 זה עניין שלא ניתן להרחיב את זה!!!!

היה לי פעם SK ולאחותי יש SLIDER רגיל... פלאפונים ממש אחלה... תפריט נוח בהחלט ויש דיי הרבה אפשרויות...

המכשירים שאני הכי לא סובל זה הם הכי מגעילים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי slider ואני די מרוצה ממנו כי קניתי אותו בעיקר בגלל איך שהוא נראה והוא פשוט יפה עיצוב אלגנטי ביותר (למרות שהתפריט קצת ילדותי)

הייתי רוצה להחליף לmusic slider אבל אני יודע שעוד חודש בטח יצא movie slider לול(בדיחה)

הם מתחילים לשווק אותם כמו סימס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת אני ממש לא סובל את החברה הזאת שנקראת פלאפון.

הם מוכרים מכשירים שהם יקרים בטירוף ללא סיבה והם חוסמים אותך ולא נותנים לך חופש (כמו למשל לגלוש לאן שאתה רוצה ולהוריד מה שבא לך)

חוץ מזה שהמכשירים יקרים ועדיין אין לך אפשרות להוריד חיצונית ולפעיל אותה על המכשיר, אין אפשרות להרחיב , ובגלל שזה עובד על רשת הCDMA, ברגע שפלאפון חוסמים לך ת'מכשיר הרבה יותר קשה להחליף את המספר ולהפוך את הפלאפון לשימושי שוב.

כל זה מביא אותי למסקנה שהרבה יותר עדיף להצטרף לחברה כמו או אורנג', במיוחד אורנג' כי הם מספקים שירותים מתקדמים ונותנים אפשרות לגלוש באינטרנט הסלולרי ללא הגבלה וללא צנזורה במחיר זול גם בדור השלישי יתרון גדול נוסף לאורנג' זה שהם תומכם בדור השלישי ואני לא מתכוון לסתם להוריד למכשיר או לשלוח למשתמשים אחרים (שאגב זה בטח עולה מלא כסף בפלאפון) אלא גם לדבר אחד עם השני במצלמה במחיר שיחה רגילה שלמיטב ידיעתי עדיין לא ניתן ברשת פלאפון וסלקום.

בקיצור תעשו אתם את ההחלטה אבל לדעתי לקנות פלאפון מרשת פלאפון זה סתם לזרוק כסף כי באותו כסף אפשר לקנות מכשיר הרבה יותר מתקדם ברשת אורנג' וסלקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת אני ממש לא סובל את החברה הזאת שנקראת פלאפון.

הם מוכרים מכשירים שהם יקרים בטירוף ללא סיבה והם חוסמים אותך ולא נותנים לך חופש (כמו למשל לגלוש לאן שאתה רוצה ולהוריד מה שבא לך)

חוץ מזה שהמכשירים יקרים ועדיין אין לך אפשרות להוריד חיצונית ולפעיל אותה על המכשיר, אין אפשרות להרחיב , ובגלל שזה עובד על רשת הCDMA, ברגע שפלאפון חוסמים לך ת'מכשיר הרבה יותר קשה להחליף את המספר ולהפוך את הפלאפון לשימושי שוב.

כל זה מביא אותי למסקנה שהרבה יותר עדיף להצטרף לחברה כמו או אורנג', במיוחד אורנג' כי הם מספקים שירותים מתקדמים ונותנים אפשרות לגלוש באינטרנט הסלולרי ללא הגבלה וללא צנזורה במחיר זול גם בדור השלישי יתרון גדול נוסף לאורנג' זה שהם תומכם בדור השלישי ואני לא מתכוון לסתם להוריד למכשיר או לשלוח למשתמשים אחרים (שאגב זה בטח עולה מלא כסף בפלאפון) אלא גם לדבר אחד עם השני במצלמה במחיר שיחה רגילה שלמיטב ידיעתי עדיין לא ניתן ברשת פלאפון וסלקום.

בקיצור תעשו אתם את ההחלטה אבל לדעתי לקנות פלאפון מרשת פלאפון זה סתם לזרוק כסף כי באותו כסף אפשר לקנות מכשיר הרבה יותר מתקדם ברשת אורנג' וסלקום.

מבחנית חופש בהורדות לפלאפון ושימוש במכשיר מעבר לשיחות, כמובן שאורנג' טובים יותר, כי יש להם מכשירים שתומכים בזה (כל סידרת ה-40 וה-60 של נוקיה).

אבל פלאפון מציעה מחירים יותר אטרקטיביים על שיחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל פלאפון מציעה מחירים יותר אטרקטיביים על שיחות.

וזה נכון אבל רק אם יש לך קומבינות או שאתה מתמקח איתם, המחירים הרשמיים שלהם בכלל לא אטרקטיבים (במיוחד המחירים של Esc שהם בשמיים יחסית)

אני פשוט לא מבין למה יש עדיין כאלו שמשלמים מעל 2000ש"ח על מכשיר ברשת פלאפון בעוד שבאורנג' יש מכשירים שמכפילים פי כמה וכמה את כל המכשירים של פלאפון באותו טווח מחיר (אני מדבר בעיקר על הטווח מחיר הגבוה יותר - מעל 1000ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...