איך מכוונים פוקוס? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מכוונים פוקוס?

STRENGTH

Recommended Posts

OK אני אנסה לעזור.

יש לך כבל אדום בדר"כ עבה שמחובר לשפורפרת של המסך מלמעלה, נראה כמו וואקום כזה להרמת זכוכיות, קוראים לזה אנודה, עכשיו תעקוב אחרי זה ותראה לאן זה נכנס, זה אמור להיכנס למן רכיב גדול יחסית עם עוד כבל שיוצא ממנו. עכשיו שם באיזה שהוא צד תחפש שני דברים כאלה שאפשר לסובב אחד מהם זה פוקוס והשני זה הבהירות..

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שאתה מנסה לעזור אבל אני לא מבין..

לא זכור לי כבל אדום..אבל אני זוכר שראיתי את הלוח אם של ה מסך הוא כתום עם מלא נגדים ועוד כמה דברים.

אבל את השפורפרת ראיתי והכל שם ממש מסובך ואני מפחד לגעת במשהו שלא צריך

אבל תגידו לי איך נראים הברגים של הפוקוס ושל הבהירות?

מישהו יכול להביא תמונה או לתאר במדויק כי בפעם הבאה שאני ינתק את המסך אז אני יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תביא לי תמונה או תיאור יותר מדויק לא על השפורפרת על ה פוקוס ו הבהירות כאילו הברגים האלה..

BOSE,

אתה ממש אבל ממש טועה.

ל MAG יש גם דגמים מאד מוצלחים שהם טובים יותר מ LG

כמו FD2 ו 786FD

ואיזה מסך יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא כזה זבל, הוא דווקא מצויין לזמן שלו. קניתי אותו בדיוק שהייתה מתקפת LCD ראשונית בארץ.

חוץ מזה יש לו תאורה כמו של פרוז'קטור וזה ממש כיף ככה.

ובאמת ה-FD2 אולי באמת שווה משהו...נגיד. אבל אם הוא כזה טוב אז למה כמו שאתה אומר הפוקוס שלו כזה דפוק?? ולמה כולם אומרים שיש לו פסים מעצבנים ובולטים לעין? ולמה אני רואה עליו ביקורת כזאת בזאפ?

"

איכות התמונה פשוט רעה - כל הזמן יש ריצודים קטנים ואותיות "קופצות" - המסך פשוט לא נותן איכות סבירה עבור תוכנה פשוטה כמו וורד. זה לא משהו שמונע ממך לעבוד עם המסך הזה, אבל בתור מי שהחזיק לפני כן במסך מקורי של סוני G-200 זו נפילה רצינית באיכות התמונה. המצב נהיה רק יותר גרוע כשמריצים סרטי דיוידי - אז רואים תמונה מפוקסלת עם "כתמים"...תעשו לעצמכם טובה ותקנו מסך יקר יותר אבל שנותן תמורה נאה לכספכם. חוץ מזה המסך מיוצר בסין. "

"

הבולט לעין הוא שהתמונה לא חדה ואינך רואה אותיות ודברים ברור. אין לתמונה "בהירות" ויופי, כמו שהייתי מצפה. כמו כן יש שני פסים באמצע. בקיצור, ישנה ומפגרת.

נאלץ להסכים שהתמונה "מפוקסלת" בעת צפיה בסרטים.

בהשוואה ל?LG המסך לא מי יודע מה. לאחר נבירה ארוכה וממושכת במאפייני המסך הצלחתי לפתור חלק מהבעיות(כמו "חדות" התמונה), אך לא את "בעיית הפסים". המלצה: תקנו מסך אחר עם איכות תמונה יותר טובה, אך לא מסך מחברת MAG. "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אתה לא מבין.

אני לא אומר שאני חייב לכוון את הפוקוס פשוט סתם מעניין לראות איך מכוונים אותו אולי אני יצליח להביא איכות מונה טובה יותר.

תאמין או לא לי יש 200GS אני חושב שאתה לא מכיר את המסך הוא מאד ישן קניתי אותו לפני 6 שנים ב 4000 ש''ח זה מסך טוב עד עכשיו

אבל ה FD2 שלי הרבה יותר טוב.

אתה מעצבן מה אתה קורא סתם ביקורות?!

אין שום כתמים ושום תמונה מפוקסלת!!

מאיפה הבאת את זה ?!

וגם ריצודים אין באמת אני לא מבין מאיפה אתה מביא את השטיות האלה אתה לא ראית את המסך בעיניים שלך אין שום ריצודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...