צריך מפרט ב-3000 שקל דחוףףף - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט ב-3000 שקל דחוףףף

Crazy Dude

Recommended Posts

המפרט שהבאת עכשיו הוא אחד הגרועים שראיתי , גרוע מאוד , מעבד בעל ביצועים טובים אבל מתחמם ועושה לא מעט בעיות לעיתים קרובות , כרטיס מסך מאפן שלא יריץ חלק כלום כמעט על הגדרות נורמליות , כרטיס קול לא ידוע(בעוד שבמפרט שלי יש כרטיס קול 8.1 ערוצים של רילטק עם יציאות אופטיות אנלוגיות ודיגיטליות) ודיסק 80גיגה עם חברה בלתי ידועה.

המחירים למזומן , זה לא אומר שאי אפשר לשלם בתשלומים , אבל תשלומים יוסיפו כסף , נגיד 12תשלומים זה כבר יביא אותך לאיזור ה3500שקל...(או אפילו יותר...)

אוי,טוב,אז לא לקנות את המפרט הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אמרתי

המפרט שהבאת עכשיו הוא אחד הגרועים שראיתי

קשה לקרוא? , למקרה שלא הבנת , זה אומר שלא , לא לקנות את המפרט הזה , הוא לא משתלם , הוא גרוע , ולא נותן תמורה כמו שצריך לכסף , המפרט שנתתי עם הAMD 64 2800 ייתן לך תמורה בערך פי 2 יותר טובה כי המעבד שווה ערך בביצועים(או לפעמים יותר טוב במשחקים למרות שהוא 2800) והלוח אם יותר טוב(פיצ'רים יותר טובים , כרטיס קול מעולה , צ'יפסט מעולה של וGIGABIT LAN שזה כרטיס ברוחב פס ענקי לעומת הכרטיסים הרגילים , והכרטיס מסך בערך פי 4-5 ואפילו יותר , המארז יותר טוב בהרבה....

בקיצור , אחלה מפרט , השאלה היא אם יש לך את הכסף להשקיע... , במחשב משקיעים , ואם זה מחייב לתת לתקציב עוד אפילו 500שקל , אני הייתי עושה את זה(וגם לי אין כסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אמרתי קשה לקרוא? , למקרה שלא הבנת , זה אומר שלא , לא לקנות את המפרט הזה , הוא לא משתלם , הוא גרוע , ולא נותן תמורה כמו שצריך לכסף , המפרט שנתתי עם הAMD 64 2800 ייתן לך תמורה בערך פי 2 יותר טובה כי המעבד שווה ערך בביצועים(או לפעמים יותר טוב במשחקים למרות שהוא 2800) והלוח אם יותר טוב(פיצ'רים יותר טובים , כרטיס קול מעולה , צ'יפסט מעולה של וGIGABIT LAN שזה כרטיס ברוחב פס ענקי לעומת הכרטיסים הרגילים , והכרטיס מסך בערך פי 4-5 ואפילו יותר , המארז יותר טוב בהרבה....

בקיצור , אחלה מפרט , השאלה היא אם יש לך את הכסף להשקיע... , במחשב משקיעים , ואם זה מחייב לתת לתקציב עוד אפילו 500שקל , אני הייתי עושה את זה(וגם לי אין כסף)

טוב...מחר אני ילך ל KSP ואני כבר ייראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...