1G זכרון במקום 512 מגה - יהוו שיפור משמעותי ? + שאלה לגבי 64 ביט - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1G זכרון במקום 512 מגה - יהוו שיפור משמעותי ? + שאלה לגבי 64 ביט

Recommended Posts

+AMD XP 2500

זכרון : 2 סטיקים של 256 מגה כל אחד, PC3200

לוח אם : EP8RDAE Nforce2

כרטיס המסך Gfoorce FX 5500

אינני עורק סרטים/ווידאו במחשב, וגם לא משחק, הוא משמש בעיקר לפיתוח תוכנות (Visual Studio .NET)

חשבתי להוסיף עוד 512 מגה .

1. האם הבדל בביצועים יהיה מורגש, או שחבל על הכסף ?

2. אם אני מחליט להוסיף, האם כדאי 2 סטיקים של 256, או 1 של 512 ?, ואיזה סוג של ? (בדיוק מה שיש לי כעת ?)

ושאלה ברשותכם לגבי 64 ביט :

אם ארצה לעבור ל 64 ביט, פרט לכך שאצטרך להחליף מעבד, האם אצטרך להחלי גם את שאר החלקים ? (לוח אם, וכו') ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, גם אם אתה קונה רק 512 מגה, קנה אותם בסטיק אחד.

אם אתה רוצה 64 ביט אתה צריך לא רק לוח, אלא גם מעבד מתאים והעסק יוצא הרבה יותר יקר. אם אתה בדילמה של ג'יגה ב32 ביט מול 512 עם 64, אז תזכור שיקח הרבה זמן עד שתוכל להשתמש ב64 ביט, אבל בזיכרון אתה משתמש מהיום הראשון. מהצד השני, זיכרון תמיד אפשר להוסיף בזמן שבשביל להוסיף תמיכה ב64 ביט תצטרך לשדרג לוח ומעבד. כדי לחסוך כסף אתה יכול לקחת כרטיס מסך פחות טוב, אבל אז ממש לא תוכל לשחק או להריץ דברים תלת ממדיים.

אני מרגיש הבדל בין 512 לג'יגה. ג'יגה אומר שהמערכת ניגשת לדיסק הרבה פחות, ואף פעם לא בשביל זיכרון וירטואלי. התאוריה אומרת שבגלל שהזיכרון מהיר פי 100 אלף מהדיסק הקשיח, המערכת צריכה לנחש מה היא צריכה לטעון לזיכרון לפני שאתה מבקש את זה וככה לחסוך הרבה זמן. עם ג'יגה זיכרון וחלונות העיקרון הזה עובד טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, גם שם יש הבדל וזה המקרה השני - כשאפליקציה שאתה משתמש בה צריכה יותר מחצי ג'יגה (ובמקרה הזה, הרבה יותר). אני לא מכיר את ויז'ואל סטודיו .NET, אם היא זוללת , אז ודאי שתהנה הרבה יותר מג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...