מגירה חיצונית ל-HD שכוללת יחידה לניגון dvix ללא תלות במחשב... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגירה חיצונית ל-HD שכוללת יחידה לניגון dvix ללא תלות במחשב...

shuy

Recommended Posts

מה זה משנה מתי אנחנו חושבים שזה יגיע.. השאלה מתי ואם זה יגיע בכלל...

אבל מה הבעיה לייבא את זה מארה"ב.. אפשר דרך MUSTOP ולא נראה לי שהמחיר יהיה כזה יקר לעומת כמה שינסו לגנוב על זה בארץ...

בכל מקרה, נראה כי מדובר במכשיר בהחלט חזק ומרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי זה נראה דבר מעולה!

רק חבל שלא השקיעו קצת יותר.. (כתבו בביקורת שיש מלא בעיות עם XVID, והיום הרב בא ב- XVID אז מה זה שווה?)

מקווה לראות עוד חברות שמוציאות כאלה דברים ויותר בזול.. והלוואי שבאמת מישהו ייבא את זה לארץ, אחלה רעיון..

הייתי רוצה לראות אחד יותר רציני עם חיבור גם, ואז זה בכלל טוב להעביר לשם דברים לסלון בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי זה נראה דבר מעולה!

רק חבל שלא השקיעו קצת יותר.. (כתבו בביקורת שיש מלא בעיות עם XVID, והיום הרב בא ב- XVID אז מה זה שווה?)

מקווה לראות עוד חברות שמוציאות כאלה דברים ויותר בזול.. והלוואי שבאמת מישהו ייבא את זה לארץ, אחלה רעיון..

הייתי רוצה לראות אחד יותר רציני עם חיבור רשת גם, ואז זה בכלל טוב להעביר לשם דברים לסלון בקלות.

דבר ראשון.. תראה לי נגן DIVX ביתי שאין לו בעיות עם XVID.. להרבה יש, זה קשור בעיקר ל BITSTREM PACKING שצריך לשנות בזמן הצריבה ואז רואים בסדר...

דבר שני, אם אתה רוצה, יש את דגמי KISS שזה מערכת מלאה מבוססת LINUX שיש לה הכל:

http://www.kiss-technology.com/?p=products&v=users

ויש עוד הרבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שמעתי על קיס, הם עדיין נורא יקרים.. אבל על איכות משלמים מה לעשות.

ואגב

אם אתה נותן תגובה אחרי למה לצטט את כל מה שאמרתי? קצת מיותר פשוט תגיב זה מן הסתם לזה שמעליך, אם אתה לא מגיב לזה שמעליך אז מילא.. לא? (סתם לתשומת לבך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...