netvision..... ו-adsl - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

netvision..... ו-adsl

baraktb

Recommended Posts

Ok

אז ככה:

עשיתי adsl חצי מגה והספק שלי הוא netvision

אז מה דעתכם...

הוא טוב? הוא מהיר?

וכמה הוא מוריד בערך 5 מגה?

וכמה קילו בייט הוא מוריד בשנייה?

עוד לא עשיתי את זה, הם צריכים לבוא להתקין לי את זה ביום ראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכבלים (750k), הבנתי שכרגע זה יותר מהיר מה- ADSL (0.5(כי לא הרבה מחוברים לכבלים אבל בגלל שבסופו של דבר כל שכונה או קבוצת בתים מתאגדים לכבל אחד אז רוחב הפס ילך וירד...

תקנו אותי אם אני טועה.

The Doorman

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש חבילת חצי מגה עם ספק נטויזיון והאינטרנט עובד פשוט מעולה!

הוא מוריד לי במהירות 60-62K בחו"ל ובערך 63-65K בארץ(בערך 4 וחצי מגה בדקה~)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור של נטויז'ן הוא כזה: הם טיפה יקרים ביחס למתחרים, אבל הם פשוט הספק הכי טוב בישראל. נקודה. יש להם את הרוחב הכי גדול, ואתה השרתים הכי טובים. השירות שלהם די טוב. כשחושבים על זה, בסופו של דבר אצל כל ספק אחרי חודשיים ניסיון צריך להתחבר במשהו כמו 15-30 דולר לחודש, אז נטויז'ן הם די בסיידר: 29 דולר בלי התחייבות לחודש כשזה המחיר בלי ההיכרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שנטויז'ן יקרים זה ברור רק חבל שלא מקבלים מהירות כמו שצריך ביחס למחיר... :nono: לפחות לא בשעות הצהריים עד לשעות הערב...

יש להם איטיות מחרידה מארה"ב לפחות וזה פשוט בלתי נסבל! מה שכן הם מהירים ב 2 - 3 לפנות בוקר עד 12 בצהריים ולאחר מכן זה פשוט קטסטרופה! לא ממליץ עליהם בכלל! :nono: ובדוגרי כל הספקים זה אותו דרק... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר כאן תקף לגבי -גנב, שכל הדילים שלהם באים לקבור אותך לחצי שנה אצלהם במחיר לא מי יודע מה זול ובנוסף הם גם מגבילים לך את מהירות הגלישה לחו"ל בשעות מסויימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר כאן תקף לגבי -גנב, שכל הדילים שלהם באים לקבור אותך לחצי שנה אצלהם במחיר לא מי יודע מה זול ובנוסף הם גם מגבילים לך את מהירות הגלישה לחו"ל בשעות מסויימות.

יש להם עכשיו של 3 חודשים ב- 50 ומשהו שקל לחודש בלי התחייבויות והמודם "חינם" (אחרי 3 חודשים המחיר עולה ל-170)

יש התחייבות לבזק לחצי שנה אבל לא לאינטרנט זהב

עוד לא מצאתי את ה-catch, נראת לי עסקה די טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט נורא !!! :nono: אצלי זה ככה כל הזמן !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי עסקה חצי שנה אני משלם 19.99$ לכול חודש עם התחיבות לחצי שנה ;D

המבצע השווה ביותר כיום.

לא ממש שווה... לקווי זהב יש חצי שנה ב14.90 בלי התחייבות אלא אם כן אתה לוקח מהם מודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...