זקוק להצעות למסך CRT 17 אינץ תקציב בפנים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להצעות למסך CRT 17 אינץ תקציב בפנים

Life_SyStem

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מסך חדש בתקציב של 900 שקל גג

אני רוצה RCT כמובן ושזה יהיה 17 אינץ (מומלץ שטוח)

אני מבקש מכם

תנו לי הצעות למסכים טובים ואם אפשר גם קישורים אל אותו מסך

בתודה לעוזרים

LIFESYSTEM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRT...

סמסונג, או מאג עם שפורפרת טריניטרון תיהיה בחירה מוצלחת בטווח מחירים הזה

אם תגדיל את התקציב ב200 שקל, תוכל לקנות F700P

כל אחד יגיד לך משהו אחר על שלושת המסכים, כל אחד אוהב גוון צבעים שונה.. אני ממליץ שתראה את המסכים בתצוגה באחת החנויות מחשבים ותבחר מה שבא לך.

תיקון קטן להודעה של Dimness: הדגם F700B מאוד בעייתי ובתור אחד שהשתמש בו קצת פחות משנה, אני ממליץ להוסיף 100-200 שקל ולקנות את דגם ה P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קטן להודעה של Dimness: הדגם F700B מאוד בעייתי ובתור אחד שהשתמש בו קצת פחות משנה, אני ממליץ להוסיף 100-200 שקל ולקנות את דגם ה P.

עבדתי איתו המון פעמים, וחוץ מבעיות כיוון גיאומטריה הוא אחלה, את הכיוון לוקח לעשות קצת יותר זמן מלרוב המסכים, אבל בסוף זה משתלם לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את הסמסונג 793DF לפני חודש (אבל זכיתי לראות ולהתקין אותו רק לפני שבוע...) ולפי דעתי זה אחלה מסך!

גם אותו לקח הרבה זמן לכוון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי סבבה זאת דעתך האישית, את הבעיות כיוון של ה F700B גם היבואן "ח.י מחשבים" לא הצליח לכוון, אז בטח שאתה לא תצליח לכוון לבד (אולי אפשר לכוון את זה טיפה שזה לא יראה כל כך רציני, רק דע לך שהתצוגה במסך לא זהה למעלה, למטה, באמצע, בצדדים.. כל מקום התצוגה תיהיה בגודל טיפה שונה, אם תשים את האייקון במקומות שונים בדסקטופ הגודל שלו טיפה ישתנה, עלי זה לא מקובל.)

אני חושב שהבעיות האלה שוות תוספת של 200 שקל לקבל מסך גם פתור מהבעיות האלה וגם עם קיצבי רענון גבוהים יותר

אני לא הייתי עושה את אותה טעות שעשיתי לפני שנה +...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...