Gigabyte 3D1 GeForce 6600 GT SLI אכזבה! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gigabyte 3D1 GeForce 6600 GT SLI אכזבה!

ברק

Recommended Posts

http://www.firingsquad.com/hardware/gigabyte_3d1/

אחרי קריאה מעמיקה של הכתבה אני ממש מאוכזב.

האמת אני לא מבין למה אנשים בכלל יקנו את הכרטיס הזה שחובה לקנות אותו אם הלוח המיוחד הספציפי של גיגבייט....

אין ביצועים מדהימים או פיצרים חדשים.

חבל ציפיתי למשהוא נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה ציפית למשהו מיוחד?

6600GT לא טוב ברז' גבוהות ופילטרים(או בכלל יחסית ל6800gt), וSLI לא משנה זאת, הכרטיס של GB עולה המון וזה כרטיס שבפועל מכיל 128mb/128bit לוגיים.

צריך להיות טיפש מוחלט כדי לקנות אותו, אבל בשל המחסור בליבות 6800 לPCIE אולי אנשים באמת יקנו אותו. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אכזבה,

זה אומר שהציון שלו לא אומר שום דבר. צריך להפסיק לתפוס מהבנצ'מארק הזה.

ואתה צריך לדעת הא? הרי idan-mark05 הרבה יותר טובה...

אני לא מבין למה אנשים שאין להם מושג על מה הם מדברים תמיד רצים לחרוץ דעות. באשכול הקודם קשקשתם שטויות על הכרטיס הזה, על כמה שהוא טוב, ובלע בלע בלע.

ועכשיו כדי לכסות את התחת אתם מעללים על למה? אין לכם מושג על מה אתם מדברים במילא, אז סייגו חוכמה לשתיקה, או במקרה הזה תשתקו ותחסכו מאתנו כמה שטויות, וקצת נתח לאתר. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה צריך לדעת הא? הרי idan-mark05 הרבה יותר טובה...

אני לא מבין למה אנשים שאין להם מושג על מה הם מדברים תמיד רצים לחרוץ דעות. באשכול הקודם קשקשתם שטויות על הכרטיס הזה, על כמה שהוא טוב, ובלע בלע בלע.

ועכשיו כדי לכסות את התחת אתם מעללים על למה? אין לכם מושג על מה אתם מדברים במילא, אז סייגו חוכמה לשתיקה, או במקרה הזה תשתקו ותחסכו מאתנו כמה שטויות, וקצת נתח לאתר.  :bash:

דבר ראשון, תפסיק לתקוף, לא כולם צריך להיות להם רמת ידע כמו שלך?[שלפעמים יותר מידי נוטה לטובת ATI].

דבר שני, למה לא בדקו אותו ב3DMARK05 באופן מיידי? למה להטעות עם ה3DMARK2003.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מה זה משנה? 2005 משנה משהו? 2005 טובה כמו 2003 לא יותר ולא פחות, ואף אחד לא בדק את הכרטיס לפני זה, אני מבין שאפילו לא טרחת לקרוא את הידיעות הקודמות עליו, מעבר לפסקה הפותחת. כיוון שאם היית עושה זאת היית יודע ששום אתר לפני זה לא סיקר ובדק את הכרטיס בעצמו, כל הנתונים סופקו ע"י giga-byte בזמן הpress release.

אני לא דורש ממאף אחד לדעת כלום, אבל כל אלה שחורצים דעות על X Y Z, מאוד כדאי שידעו על מה הם מדברים לפני שהם עושים זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מה זה משנה? 2005 משנה משהו? 2005 טובה כמו 2003 לא יותר ולא פחות, ואף אחד לא בדק את הכרטיס לפני זה, אני מבין שאפילו לא טרחת לקרוא את הידיעות הקודמות עליו, מעבר לפסקה הפותחת. כיוון שאם היית עושה זאת היית יודע ששום אתר לפני זה לא סיקר ובדק את הכרטיס בעצמו, כל הנתונים סופקו ע"י giga-byte בזמן הpress release.

אני לא דורש ממאף אחד לדעת כלום, אבל כל אלה שחורצים דעות על X Y Z, מאוד כדאי שידעו על מה הם מדברים לפני שהם עושים זאת.

הא הבנתי תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...