מחיר משתלם לכרטיס מסך 6600GT. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר משתלם לכרטיס מסך 6600GT.

Chaos

Recommended Posts

מצאתי שילוב משתלם של מחיר זול ואחריות נרחבת.

בחנות Comp-IL:

http://www.comp-il.co.il/Product.asp?Pid=VDLTK66GTPPC&Cat2Cat1ID=888&Cat2ID=1312

מה אתם אומרים?

בנוסף, אם מישהו קנה מהחנות בעבר, או מכיר מישהו שקנה ממנה בעבר, מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית על טיבה, אם זה מותר על-פי חוקי הפורום.

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם רשמו באתר 256ביט......על מי הם עובדים?

בנוסף, אין שום אזכור לגבי האחריות על המוצר....לכן אני מציע שתבדוק לפני הקנייה...אני קיבלתי שנתיים אחריות תמורת אותו המחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר עצמו סביר, לא יקר ולא זול.

דבר שני, האתר הזה לא נראה לי אתר בטוח במיוחד לכן תבדוק טוב טוב לפני שאתה מוסר פרטים.

דבר שלישי, עדיף לך לקנות מחנויות גדולות יותר כמו נועה, פנדס, זיגזג כמובן וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי להזכיר לכם על החוק החדש:

6. פרסום חנויות: חל איסור לפתוח דיונים או לפרסם הודעות הדנות בחנות זו או אחרת. שמות חנויות יוזכרו לצרכי השוואת מחירים בלבד, ולא לצרכי הבעת דעה על חנות זו או אחרת.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר עצמו סביר, לא יקר ולא זול.

דבר שני, האתר הזה לא נראה לי אתר בטוח במיוחד לכן תבדוק טוב טוב לפני שאתה מוסר פרטים.

דבר שלישי, עדיף לך לקנות מחנויות גדולות יותר כמו נועה, פנדס, זיגזג כמובן וכו' וכו'

בקשר למחיר, לפי דעתי הוא מצויין - לא מצאתי חנות המוכרת את הכרטיס במחיר זול יותר.

הייתי רוצה לבחור ממגוון החנויות שיש לכם הצפונים ;D, אך אני גר בנתניה, ושעה של נסיעה לכל כיוון זה יותר מדי.

מדוע האתר לא נראה לך בטוח? בכל מקרה אני לא מזמין באתר, אלא נוסע אליהם.

הם רשמו באתר 256ביט......על מי הם עובדים?

בנוסף, אין שום אזכור לגבי האחריות על המוצר....לכן אני מציע שתבדוק לפני הקנייה...אני קיבלתי שנתיים אחריות תמורת אותו המחיר...

צודק, לא שמתי לב לעניין ה 256 ביט.

בנוגע לאחריות, רשום במפורש "שנתיים אחריות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...