ג'יפורס 4 ב-600 שקל? איפה הקאץ'? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ג'יפורס 4 ב-600 שקל? איפה הקאץ'?

KapiSH

Recommended Posts

חבר שלי רוצה כרטיס מסך חדש אז הלכתי איתו לחנויות בעיר ושאלנו מחירים של ג'יפורס 4, אמרו לנו שיש ב-600 שקל, שאלתי איך זה יכול להיות ובתשובה אמרו שזה בגלל שזה בלי כל התוספות ובגלל שזה 64 מגה ולא 128, אז אמרתי בסדר בלי תוספות, פחות , אבל עדיין נשמע זול מדי...

חשבתי שג'יפורס 4 עולה כמה אלפים... איך יכול להיות שמציעים לי ב-600??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הייתי קורה לזה 2 MX משופר עם שם חדש.

-

משהו ברמה של 2 MX 400"

1. קורא לא קורה.

2. אל תגזימו. זה כרטיס ברמה בערך של ה GF2 TI שנכון שזה כבר כרטיס מיושן וממש לא מומלץ לקנות כרטיס כזה למערכת חדשה אבל הוא כן יוכל להריץ משחקים עכשויים בצורה יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין ממליץ על ה-RADEON 8500LE, מי צריך יותר מזה אם אפילו 2 MX400 מספק כמעט כל אחד ומריץ את כל המשחקים העכשווים, אז נכון שהGEFORCE 2 MX400 יריץ משחקים שנה-שנתיים אבל הRADEON 8500LE, בעוד 3 שנים תחליף מחשב (מה לא???)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר חכה ותראה איך כל המאיצים העכשווים יתמודדו עם Doom3.. הבנתי שאפילו ב- שהוא רץ עם R300 (הצ'יפ הבא של ATI) הוא רץ בהגדרות בסיסיות.. אבל זה בטח רק ..

בכל מקרה.. יהיה טוב.. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החנות הזאת הייתה אמינה היא גם הייתה אומרת לך שזה MX ולא מסבירה לך הסברים עלובים כאלה.

מומלץ לקנות רק מחנויות טובות כמו

www.lamir.co.il

www.zigzag2000.co.il

ויש עוד אחת שאסור להזכיר את שמה.

הכרטיס 4 שעולה כמה אלפים הוא 4 Ti4600 שהוא הדגם הכי חזק בסדרה. יש גם דגם שהוא ממש טיפה פחות חזק אבל עולה רק 1900 ש"ח. ההפרש במחיר עצום, ההפרש בביצועים קטן. פשוט כי תמיד ספינת הדגל חייבת להיות יקרה יותר משמעותית. כמו נגיד אצל . מעבד 4 2.53GHz עולה 1100 ש"ח יותר מ2.4GHz, ההבדל בביצועים, פחות מ2%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין ממליץ על ה-RADEON 8500LE, מי צריך יותר מזה אם אפילו 2 MX400 מספק כמעט כל אחד ומריץ את כל המשחקים העכשווים, אז נכון שהGEFORCE 2 MX400 יריץ משחקים שנה-שנתיים אבל הRADEON 8500LE, בעוד 3 שנים תחליף מחשב (מה לא???)...

לMX400 _היום_ יש מכאובים להריץ משחקים מסויימים בצורה סבירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

: ReQo El ב 21.06.2002 בשעה 21:51:58

לMX400 _היום_ יש מכאובים להריץ משחקים מסויימים בצורה סבירה!

נכון, מניסיון אישי.

ויש עוד אחת שאסור להזכיר את שמה.

כבר מותר. פנדה, panda. פיסיטיפ, pctip. הצינזור הוסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...