איך אתם מזמינים מוצרים מהאינטרנט? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מזמינים מוצרים מהאינטרנט?

orlupo

איך אתם מזמינים מוצרים מהאינטרנט?  

801 הצבעות

1. 1. איך אתם מזמינים מוצרים מהאינטרנט?

• איסוף עצמי
    • משלוח
    • תלוי אם המחיר כולל משלוח אז כן אם לא אז לא
    • לפעמים נוסע לפעמים משתמש בשליחויות

Recommended Posts

אין דבר כזה "אם המחיר כולל משלוח אז כן", כי חנויות שעושות את הטריק הזה דוחפות לך את מחיר המשלוח לכל המוצרים גם אם אתה עושה משלוח וגם אם לא, הם לא יצאו מופסדות

אם החנות קרובה אליך אז אל תעשה משלוח

אם החנות רחוקה ממך חבל על הנסיעות ועל הבלאגן, בדרך כלל חברות טובות כמו פדקס ואביב שיגור עושות את העבודה מצויין.

בכלל גם הכל תלוי עם מי אתה מתעסק ואם במקרה הצורך יהיה לך לאן לפנות

(למשהו כמו נטאקשן במידה והמשלוח יתעקב תצטרך לעשות הרבה בלאגן ולעבור הרבה אנשים עד שתקבל תשובה ויחס נורמלי, מקומות כמו זיגזג הם יותר אמינים ויותר נגישים לעזרה.. (כמובן תלוי על מי אתה נופל))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, בד"כ יש לי קוצים בתחת, ואם זמן האספקה גדול אני ישר הולך להביא את המוצר.

כמובן שאם החנות קצת רחוקה אני לא נוסע אלא משתמש במשלוח של החנות.

בכל אופן, אני לא יכול להצביע בסקר שלך מכיון שחסרה לך האופציה של לפעמים נוסע לפעמים משתמש בשליחויות.

אני חושב שזה מאוד אינדבדואלי. מי שגר באיזור המרכז ליד כל הסניפים של חנויות האינטרנט הרציניות בד"כ יעדיף להביא את המוצר בעצמו בשביל לחסוך את זמן המשלוח ובשביל לוודא שהוא מקבל את המוצר הנכון במצב תקין.

אגב, גם שאלת הת'רד לא נכונה. היא לא צריכה להיות: איך אתם מזמינים מוצרים מהאינטרנט?, אלא: איך אתם מביאים את המוצר שהזמנתם באינטרנט או לפחות משהו בסיגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש תלוי בקריזה שלי,אם בחנות אחת לוקחים משלוח יותר ממה שצריך,אני הולך לחפש אותו מוצר ומזמין אותו ממקום אחר קצת יותר יקר,אבל לא נופל בפח של המשלוחים המזויינים (ממש לפעמים מביא עצבים,איך לעזאזל להזמין מארה"ב יותר זול מפה בארץ? מדבר על משלוח....פשוט בדיחה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...