חיבור המחשב מהחדר(קומה שנייה) לטלוויזיה בסלון(קומה ראשונה), איך עושים זאת? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור המחשב מהחדר(קומה שנייה) לטלוויזיה בסלון(קומה ראשונה), איך עושים זאת?

1nstall

Recommended Posts

היי

אני מעוניין לחבר את המחשב בחדר שלי לטלוויזיה בסלון בשביל ליראות ...

עכשיו השאלה אם יש כבל מספיק ארוך בשביל החיבור?

ואיך אני בכלל יכול לעשות זאת?

תודה מראש

install

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש מכשיר כזה שנקרא: טוב הוא לא זוכר איך קוראים לו, האתר של החברה הוא nowcom.tv והוא עולה בערך 1500 שקלים. הוא מחבר בין המחשב לטלויזיה והוא . הבעיה הוא שהוא יקר.

זה מתחבר לו לרשת של הבית בWIFI או משהו, לא יודע בידיוק איך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקשרה היום החזרתי את המחשב התייקון...שהעלתי אותו במדרגות כימעט היתעלפתי (ואני לא צוחק!) בדקתי והמחשב שוקל 19 קילו!....

למי יש כוח כל יום שישי-שבת להוריד אותו? ולא רק זה... אם אני מעביר אותו לסלון אני לא יכול להישתמש בו מתי שאני רוצה....

יש דרך אחרת?... ועד כמה האיכות תרד?

ואני לא מיתכוון להשקיע הרבה כסף מקסימום 200 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה יוצא עסק ממש יקר!... אני אבדוק בסוף השבוע כמה מטר אני תריך ואבקש מחבר של ההורים שלי הצעת מחיר...מקווה שיהיה זול!

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

אעדכן בהמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של כבל פשוט יותר זולים

המחיר שהצעתי זה כבלים איכותיים, שגם ב20 מטר ישמרו על איכות טובה יותר ממה שאתה רגיל בכבלים 2 מטר שמגיעים עם הכרטיס מסך

אתה יכול לקנות כבלים פשוטים בפחות כסף, אבל לדעתי לא כדאי כי אז אתה לא יכול לקרוא את הטקסט הקטן מתחת לאיקונים ולא הכל מובן כל כך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב אתה צריך זוג ידיים טובות כי מחכה לך עבודה,

יש כבלים של VIDEO או S_VIDEO שמגיעים באורך של עד 20 מ' (אני השגתי כבל מעולה ב100 ש"ח דרך ZAM)ועכשיו לקטע הקשה, כדי שהכבל יספיק אתה צריך למצוא את המסלול הקצר ביותר (גם דרך קירות /מרצפות/תקרות) ואם תעשה עבודה טובה גם אמא/אשתך/כל בני ביתך יהיו מרוצים שלא הפכת להם את הבית לג'ונגל של כבלים. בנוגע לכל המשדרים למיניהם כרגע ממה שיש בשוק המשדר היקר ביותר , לא ישתווה לכבל הזול ביותר.

עלה והצלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...