המבחן של המדינה - IQ-2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המבחן של המדינה - IQ-2

love-its-my-name

Recommended Posts

מישהו עשה את המבחן? מה יצא לכם?

אני בן 16 וקיבלתי 70\60 שאלות והאייקיו הוא 136 אך אי אפשר לקחת את זה ברצינות כי רוב הטעויות היו בחלק של השפה ו-7 שנים מהחיים שלי גרתי במקסיקו - עד לפני שנה לא ידעתי מה זה אסאדו ועד לפני שבועיים לא ידעתי מה זה גילויי עריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א החברה לאייקיו גבוה?

ד"א, למדתי מה זה גילוי עריות כשלימדתי באוניברסיטה על הגנת הכורח שבמשפט העברי היא לא "תופסת" בדברים הבאים :

1. רצח [לא אפרט איזה פרשן אמר ומה אמר בשביל לא להשוויץ וכי זה לא מעניין]

2.גילוי עריות [לא אסביר]

3.עבודה זרה [ " " ]

בואו נגיד שכששאלתי את המרצה "מה זה", המון ראשים הסתובבו :-). למזלי ידידות שישבו לידי הסבירו לי כי המרצה לא התייחס ברצינות לכך שאני לא יודע מה זה כי חשב שאני צוחק :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן 17 (כמעט 18) קבלתי 144... 65 תשובות נכונות (לפחות.. כי יש מצב שרשמתי תשובה אחת לא נכון ואז יש לי 66)

כל המבחן הזה בולשיט אחד גדול!!!!!  :nono:

בכלל שהוא פונה לקהל של כל האוכלוסיה בארץ (והם לא רוצים לפגוע באף אחד) הם עושים מבחן שהוא במילים עדינות "קל לרמה של ילדים בגן"..

מי שרוצה לראות מבחן אייקיו רציני שיעשה את המבחנים בשלב השני והשלישי לתלפיות...

קריעת תחת שלא ראיתם מהחיים שלכם, שלא נדבר בכלל שהרמה שם הייתה גבוה פי 1000 מהרמה של המבחן הזה בכל צורה!! גם בקושי השאלות

וגם בכמות הזמן שנתנו לך כדי לפתור את כל השאלות...

דוגרי המבחן הזה לא משקף כלום... לא צריך לקחת קשה מדי  :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

64/70, שלוש שאלות נפלו לי בגלל חוסר ריכוז  :P

סה"כ קיבלתי 138.

די הופתעתי האמת שכמה מהחברים שלי אמרו שהם קיבלו 90-120 (כמה) ורק בערך 5% ממי ששאלתי (זאת הייתה שיחת היום בשכבה) קיבל מעל 130.         אז אולי זה לא שהמבחן כזה קל, אלא שאנחנו  :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן הזה דפוק לחלוטין, הוא לא מתקרב למבחן אי קיו (אני צריך לדעת בתור אחד שעשה), הוא איזהשהיא הכלאה בין פסיכוטכני לפסיכומטרי ששניהם אינם מדד לאי קיו או לחוכמה.

אני לא מבין איך הם לא מתביישים להטעות ככה את כל הציבור.

בקיצור, אל תייחסו למבחן הרבה משמעות הוא חסר כל טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן הזה דפוק לחלוטין, הוא לא מתקרב למבחן אי קיו (אני צריך לדעת בתור אחד שעשה), הוא איזהשהיא הכלאה בין פסיכוטכני לפסיכומטרי ששניהם אינם מדד לאי קיו או לחוכמה.

אני לא מבין איך הם לא מתביישים להטעות ככה את כל הציבור.

בקיצור, אל תייחסו למבחן הרבה משמעות הוא חסר כל טעם.

צודק!

אני מוגדר מחונן על-ידי משרד החינוך וגם עשיתי בכיתה ב' מבחן IQ שבכלל לא דומה לזה - שם יש הגבלת זמן על הפרקים ולא על השאלות והמבחן פחות מתייחס לקטע ויזואלי ויותר לקטע של חשיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...