הצמידים הצהובים של live strong עכשיו בייבוא מיוחד לארץ וזול ביותר! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצמידים הצהובים של live strong עכשיו בייבוא מיוחד לארץ וזול ביותר!

sub_man

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה אתה חיי? גם בלי הצמידים של ארמסטרונג הרבה מאד אנשים הולכים עם צמידים.

כנראה שאנחנו לא בדיוק מסתובבים באותם מעגלים. אבל שמעתי שיש הרבה שאפילו הולכים עם גורמטים וכאלה, היית מאמין? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מספר סיפורים ומזיין תשכל? גם אם אתה מרוויח 5 שקל על צמיד אתה מסיים עם יותר מ5 אלף שקל.

תעשה מה שאתה רוצה ובטוח שיקנו ממך אבל זה גועל נפש.

חחחח עכשיו הרגת אותי!!!

מסיים עם יחותר מ5 אלף?!

אני לא כמו זה שכתב שהוא הביא איזה 1200 צמידים!!!

אני מביא איזה 30 max

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח עכשיו הרגת אותי!!!

מסיים עם יחותר מ5 אלף?!

אני לא כמו זה שכתב שהוא הביא איזה 1200 צמידים!!!

אני מביא איזה 30 max

די נו תעשה טובה תסתום

אם היית אדם שבאמת אכפת לו, היית מוכר את זה במחיר המדויק שבו קנית אותם.

עשית את זה רק בשביל רווח אישי, אז לפחות אל תנסה להצדיק את עצמך, שב בבית הערסים שבו גדלת בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נפלתם עליו, מי שרוצה שיקנה ומי שלא לא, לא מכריחים אף אחד.

הבעיה כאן היא לא עם מי שקונה אלא עם המוכר. הוא מוכר משהו שהמחיר שהוא עולה זה תרומה, אבל בעצם מוסיף לכך רווח לעצמו. כלומר אתה לא תורם רק לאגודה אלא גם לספסר.

זה פשוט לא מוסרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל רווח אישי מהצמידים האלו הוא פשוט מגעיל , צריך למכור אותם בדיוק בחמישה שקלים + הסנטים הבודדים שעולה המשלוח . לחלופין , בגלל שיש ביקוש לצמידים האלו , תמכור כל צמיד ב 20 שקל , ואת ההפרש בין העלות למכירה תתרום לאגודה הישראלית למלחמה בסרטן .

זה בדיוק כמו שמישהו ילך להתרים , ועל כל תרומה של 20 שקל הוא יתן תלוש של 10 שקלים ו 10 שקלים יכניס לכיס שלו , ואחרי זה יתרץ את זה בעובדה שהוא ביזבז זמן על ההתרמה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל רווח אישי מהצמידים האלו הוא פשוט מגעיל , צריך למכור אותם בדיוק בחמישה שקלים + הסנטים הבודדים שעולה המשלוח . לחלופין , בגלל שיש ביקוש לצמידים האלו , תמכור כל צמיד ב 20 שקל , ואת ההפרש בין העלות למכירה תתרום לאגודה הישראלית למלחמה בסרטן .

זה בדיוק כמו שמישהו ילך להתרים , ועל כל תרומה של 20 שקל הוא יתן תלוש של 10 שקלים ו 10 שקלים יכניס לכיס שלו , ואחרי זה יתרץ את זה בעובדה שהוא ביזבז זמן על ההתרמה .

אתה אמנם נוב ברמות שחבל על הזמן אבל יש לך לפעמים יציאות ממש טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתה מדבר.. אני קניתי את הצמיד הצהוב המקורי שלי בחנות של נייק. ולא רק אני

גם חברים שלי

מה גם שאני לא יודע איך הגעת ל50$ משלוח לצמיד אחד

שאני רציתי לראות כמה יעלה משלוח לישראל יצא לי אם אני לא טועה 15$ ל20 צמידים,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלוח של עשרה צמידים יוצא 11.5$, מה שאומר תוספת דולר ו 5 סנט לצמיד . משלוח של מאה צמידים עולה 32.5$ , מה שאומר תוספת של 32 סנט לצמיד . בהזמנה של 30 צמידים ( 3 חבילות של 10 ) , המשלוח יוצא 12.5$ ! בקושי 40 סנט תוספת לצמיד .

מה שאומר , שבמקרה הכי "גרוע" , אתה משלם תשעה שקלים ועשרים אגורות לצמיד , ומוכר אותם במחיר כפול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלוח של עשרה צמידים יוצא 11.5$, מה שאומר תוספת דולר ו 5 סנט לצמיד . משלוח של מאה צמידים עולה 32.5$ , מה שאומר תוספת של 32 סנט לצמיד . בהזמנה של 30 צמידים ( 3 חבילות של 10 ) , המשלוח יוצא 12.5$ ! בקושי 40 סנט תוספת לצמיד .

מה שאומר , שבמקרה הכי "גרוע" , אתה משלם תשעה שקלים ועשרים אגורות לצמיד , ומוכר אותם במחיר כפול .

תום אתה שמן ;\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם נתפלים אליו?

הבן אדם אמר שהוא עושה את זה בתור התנדבות? לא, לכן גם האנלוגיה ללקיחת הכספים מההתרמה טיפשית, כל מנהלי האגודות למען האיקס מיקס דריקס, האלה מקבלים משכורות של עשרות אלפי שקלים. הבן אדם רוצה להרוויח כסף זכותו, אף אחד לא קונה את הצמיד בשביל התרומה, קונים את זה כי זה פופולארי בגלל שסלבס לובשים אותם, אם אנשים מוכנים לשלם על צמיד עלוב בצבע שתן אפילו 50-60 שקל, רק בגלל שאיזה שחקן מזופת לובש אותו, זב"ש, אף אחד לא קונה את הצמיד כדי לתרום, וגם אף אחד לא מוכר אותו בשביל לתרום.

כל מי שמוכר באיביי מרוויח הרבה על החרא הזה, ונייק תרוויח מיליונים על גבי מיליונים בהחזרי מס על "עבודת הרווחה" שהם עושים. ודרך אגב הצמיד הזה כמו רוב ציוד נייק, מיוצר בסין, אינדונזיה, ותאילאנד, ע"י מפעלי עשיקה, שמעסיקים ילדים קטנים שהשכר החודשי שלהם לא יספיק כדי לקנות ארוחת , מה אתם חושבים שאף אחד לא יודע את זה, שנייק לא יודעת? שאותה אגודה למען חקר הסרטן לא יודעת את זה? הכל ביזנס, האגודה מרוויחה, נייק מרוויחה, הסוחרים צד ג' מרוויחים, וגם הילדים מרוויחים, הרי יש להם עבודה יו איזה כיף זה לתפור כדורי רגל כל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה הסבר קטן -

יש אבא, מתחת לאבא יש את האמא, מתחת לאמא יש את הבן, מתחת לבן יש את הכלב, מתחת לכלב יש את החתול, מתחת לחתול יש את העכבר, מתחת לעבר יש את הגבינה. עכשיו, מה מתחת לגבינה? כלום! אז מי אוכל אותה [כלומר, נדפק] בסוף? הגבינה!

תבינו, ככה החיים! מתחת לכל בן אדם תמיד יהיה מישהו שיידפק יותר ממנו עד שנגיע לאדם שמתחתו אין מישהו שנדפק והוא הבן אדם שאוכל אותה ובגדול!

האדם הזה ינוצל, יועבד וכן הלאה בעוד שאלו שמעליו ייהנו מהטבות שונות ונחמדות על חשבונו.

כפי שצוין כאן, ישנם ילדים בסין שמנוצלים. מי מתחתיהם? אף אחד! אי אפשר שכולם יחיו בהרמוניה של שלווה וכיף עם פרחים ועצים ותפוח מתוק בתוך פיה של בתולה טהורה ויפה שניגשת אליך ביום בהיר ערומה כביום הולדה... נסחפתי קצת אבל זה לא רלוונטי! המסר הוא זה שרלוונטי... האדם הזה, המנסה למכור ביקר יותר, מנסה לעלות דרגה, להיכנס גבוה יותר...

תאמינו לי שאם הייתם מייבאים לא הייתם סתם מוכרים באותו המחיר אלה אם כן אתם אלה שתמיד חייבים לעזור לאנשים ובעתיד יקריבו את חייהם לעזור לנזקקים ואלה בעצם גם כן הגבינה או לפחות העכבר!

אין לי עוד כוח להמשיך אך אם תרצו אני אמשיך [סביר להניח שלא תרצו אז עזבו...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה הסבר קטן -

יש אבא, מתחת לאבא יש את האמא, מתחת לאמא יש את הבן, מתחת לבן יש את הכלב, מתחת לכלב יש את החתול, מתחת לחתול יש את העכבר, מתחת לעבר יש את הגבינה. עכשיו, מה מתחת לגבינה? כלום! אז מי אוכל אותה [כלומר, נדפק] בסוף? הגבינה!

תבינו, ככה החיים! מתחת לכל בן אדם תמיד יהיה מישהו שיידפק יותר ממנו עד שנגיע לאדם שמתחתו אין מישהו שנדפק והוא הבן אדם שאוכל אותה ובגדול!

האדם הזה ינוצל, יועבד וכן הלאה בעוד שאלו שמעליו ייהנו מהטבות שונות ונחמדות על חשבונו.

כפי שצוין כאן, ישנם ילדים בסין שמנוצלים. מי מתחתיהם? אף אחד! אי אפשר שכולם יחיו בהרמוניה של שלווה וכיף עם פרחים ועצים ותפוח מתוק בתוך פיה של בתולה טהורה ויפה שניגשת אליך ביום בהיר ערומה כביום הולדה... נסחפתי קצת אבל זה לא רלוונטי! המסר הוא זה שרלוונטי... האדם הזה, המנסה למכור ביקר יותר, מנסה לעלות דרגה, להיכנס גבוה יותר...

תאמינו לי שאם הייתם מייבאים לא הייתם סתם מוכרים באותו המחיר אלה אם כן אתם אלה שתמיד חייבים לעזור לאנשים ובעתיד יקריבו את חייהם לעזור לנזקקים ואלה בעצם גם כן הגבינה או לפחות העכבר!

אין לי עוד כוח להמשיך אך אם תרצו אני אמשיך [סביר להניח שלא תרצו אז עזבו...]

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

טוב שלא עשית פיענוח פסיכולוגי של הגישת חיים שלו. מנסה לעלות דרגה. פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

ודוגמא, אתה פשוט אנטי. זאת לא פעם ראשונה שאני רואה אותך אנטי כלפי משהו, ובטח שלא פעם ראשונה כלפי הצמידים האלה.

אני מניח שאתה כבר יודע את דעתי עליך מהפורומים של . אני לא אחזור עליה פה.

נייק לא נייק, סינים לא סינים, אנחנו לא מדברים על נייק ולא על כסף ולא על חרא.

זה מקרה בודד של צמיד שנמכר בכל העולם במחיר של דולר\חמש שקל וזה הולך לתרומה.

ברגע שבנאדם מנצל את זה שיש מחסור כדי לעשות כסף מפריט שנועד לתרומה, ולא משנה אם זה צמיד בצבע חרא של תינוק או אגרטל הודי עתיק, הוא עובר על אידיאולוגיה מסויימת שאני וכנראה רוב חברי הפורום מאמינים שהיא נכונה.

אני לא יודע מה האמונות שלך דוגמא כי אני לא מכיר אותך, אבל תאמין לי שאם באידיאולוגיה הפנימית שלך היית חושב שלמכור ארטיקים בחוף הים ולהגיד שזה נגד קרחת זה פסול, היית נופל על מי שהיית יכול ליפול (וכן, הדוגמה ביזארית בכוונה).

אה ודרך אגב תשים לב שהבנאדם התצדק כמה פעמים ואמר שהוא בקושי מרוויח מזה ולא זאת המטרה שלו. נו שויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאשמים, הם אלה שקונים את הצמידים, לא זה שמוכר.

תמיד יהיה מי שימכור - כאשר יש קונים, אנשים אמרו שהם ישלמו 50 שקל בעד צמיד, חלק עושים את כאשר הם מזמינים מאיביי, וחלק קונים את זה פה.

אני מבטיח לך ש90% אם לא יותר מהאנשים שקונים את הצמידים האלה, לא יודעים בשיט מה הם מסמלים, רק אכפת להם שאבי נימני או המפטי דמפטי what ever לובשים אותם.

האנשים שקונים את הצמידים במחירים מופרזים לא פחות צבועים מאלה שמוכרים אותם במחירים האלה, אים לי בעיה עם האידיאולוגיה שלך, או של "רוב חברי הפורום, כביכול", גם אני לא רואה בזה נכון, אולם אני גם לא בעד סקילה מילולית של משתמש שאומנם אשם, אבל לא פחות אשם מכל אלה שקנו את הצמידים במחיר של יותר מדולר אחד, וכמה מחברי הפורום כאן הצהירו על כך, אז עם אותם הטענות אתה יכול להביע כלפיהם, אבל איתם יהיה לך קשה יותר לבסס את טענתך, אז אתה בוחר להתפל לאופציה הקלה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...