לכל החברים -גיזענות מחרידה ברשת כלפי מזרחים ערבים ועולים באתר היידפארק - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל החברים -גיזענות מחרידה ברשת כלפי מזרחים ערבים ועולים באתר היידפארק

taschi

Recommended Posts

שתי הצדדים אשמים ה"אשכנזים" (רק מי שעלה דרך אגב מצרפת וגרמניה הוא אשכנזי לידע כללי) לא היו הראשונים שהקימו את המדינה אלא התימנים שהגיעו בעלייה של אעלה בתמר ואף לפני כן והקימו את כינרת ועוד ישובים חקלאיים של עובדי אדמה המחליפים את הערבי , חובבי ציון התקשו מאוד בעבודת האדמה ולצערנו ואף רבים מהם מתו ממחלות.

שנית, אם נלך לפני אלפיים שנה מצרים ותימן ומרוקו היו תרבוות הרבה יותר גדולות מאשר כפר של מזרח אירופאים סלבים וקוזקאים שנדדו ורצחו וחיו בצורה פרימיטיבית למדי דרך אגב הפיתוח הראשוני של הכימיה והמתימטיקה נוצר במדינות ערב וחילופי תרבויות בין רומא יוון ומצריים ,מרוקו אם נודה הייתה יריבה שלהם שמעתם על אמפריית שבא ואופיר לא נראה לי אז תפתחו ספרי היסטוריה.

ההתפתחות של אירופה הרנסס הגיעה אחרי השואה הגדולה של המגפה הגדולה שהשחיטה יותר משני שלי מאירופה וגרמה להם לחפש ידע חדש גם ספרים שהיו אסורים ע"י הכנסיה והואשמו בכישוף ספרים בכימיה בערבית בשביל להתנגד למחלה נוראה זו המאה ה16 17 לערך...

שנית ה"מזרחים אלק בינהם גם בעלי אורנטיאציה מזרחית לא צריכים לתקוף את ה"מערביים" ולהתנהג אליהם בגסות רוח ואלימות שוב הם צריכים להתייחס אליהם בכבוד המגיע להם לא פחות ולא יותר כמו כל בין אדם אחר ולהתגבר על השנאה שלהם אל המערב היא לא תועיל במאומה וכמובן לא לקלל ולפגוע ע"י גסיות קשות בנשים זה אסור ומעורר מועקה גדולה ... מקווה שלמדתם משהוא מזה כל טוב לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שתי הצדדים אשמים ה"אשכנזים" (רק מי שעלה דרך אגב מצרפת וגרמניה הוא אשכנזי לידע כללי) לא היו הראשונים שהקימו את המדינה אלא התימנים שהגיעו בעלייה של אעלה בתמר ואף לפני כן והקימו את כינרת ועוד ישובים חקלאיים של עובדי אדמה המחליפים את הערבי , חובבי ציון התקשו מאוד בעבודת האדמה ולצערנו ואף רבים מהם מתו ממחלות.

שנית,   אם נלך לפני אלפיים שנה מצרים ותימן ומרוקו היו תרבוות הרבה יותר גדולות מאשר כפר של מזרח אירופאים סלבים וקוזקאים שנדדו ורצחו וחיו בצורה פרימיטיבית למדי דרך אגב הפיתוח הראשוני של הכימיה והמתימטיקה נוצר במדינות ערב וחילופי תרבויות בין רומא יוון ומצריים ,מרוקו אם נודה הייתה יריבה שלהם שמעתם על אמפריית שבא ואופיר לא נראה לי אז תפתחו ספרי היסטוריה.

ההתפתחות של אירופה הרנסס הגיעה אחרי השואה הגדולה של המגפה הגדולה שהשחיטה יותר משני שלי מאירופה וגרמה להם לחפש ידע  חדש גם ספרים שהיו אסורים ע"י הכנסיה והואשמו בכישוף ספרים בכימיה בערבית בשביל להתנגד למחלה נוראה זו המאה ה16 17 לערך...

שנית ה"מזרחים אלק בינהם גם בעלי אורנטיאציה מזרחית לא צריכים לתקוף את ה"מערביים" ולהתנהג אליהם בגסות רוח ואלימות שוב הם צריכים להתייחס אליהם בכבוד המגיע להם לא פחות ולא יותר כמו כל בין אדם אחר ולהתגבר על השנאה שלהם אל המערב היא לא תועיל במאומה וכמובן לא לקלל ולפגוע ע"י גסיות קשות בנשים  זה אסור ומעורר מועקה גדולה ... מקווה שלמדתם משהוא מזה כל טוב לכולם

כל כך הרבה שטויות בפוסט אחד לא קראתי כבר הרבה מאד זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהם לא הקימו יותר נכון הגו ותכננו אך בפועל הם נעזרו רבות בתימנים  להקמת תשתיות הארץ ולריגול דרך הערבים ללא שיתוף פעולה המדינה לא הייתה קמה וזה מסקנה לכולנו ...גם העלייה מאירן תרמה את זה שכחתי להזכיר דרך אגב :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותם אני מוכן להמית.. במיוחד את המוסלמים בחוץ לארץ , ואת הזונות שמתחתנות איתם !

אני מניח שיש לך כבר תוכנית ביצוע מפורטת, אבל נראה לי שלא לקחת בחשבון את הגורם הכלכלי - גטאות ומחנות ריכוז והשמדה דורשים המון משאבים לצורך פעולה תקינה, ולא נראה לי שאתה - בתור ילד לא משכיל במיוחד (שלא לומר דפקט) - תוכל לממן את כל הפרויקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחח טוב שמע אבל הוא יכול לפחות ללמוד מטעויות של הקודמים שהתחילו בפרויקטים דומים.

עדות אשכנז זה יותר מצרפת וגרמניה.......... זה כל האזור שם... אוסטריה, פולין וכו'... למרות שלא הבנתי מה הקשר לתראד :nixweiss:

ד"א את הפורומים האלה מקימים סתם משתמשים של האתר הזה...

שלחתי להם מייל שיסגרו את הפורום וישעו את מי שפתח אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל - galz-120 אשלח לך ספרי היסטוריה מהאוניברסיטה אם אתה רוצה תיצור איתי קשר בפרטי :hat:

האמת שלא צריך. יש לי 97 בבגרות בהסטוריה בדיוק על הנושא של הקמת מדינת .

אלא אם משרד החינוך מסתיר בכוונה את תרומתם הענקית של עולי תימן להקמת מדינת ואז יש כאן קונספירציה נוראית של חברי הממשלה הגזענים, אתה מדבר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך כבר תוכנית ביצוע מפורטת, אבל נראה לי שלא לקחת בחשבון את הגורם הכלכלי - גטאות ומחנות ריכוז והשמדה דורשים המון משאבים לצורך פעולה תקינה, ולא נראה לי שאתה - בתור ילד לא משכיל במיוחד (שלא לומר דפקט) - תוכל לממן את כל הפרויקט.

הוא רוצה לחשוב ככה שייחשוב ככה, מה זה מפריע לך?

אז בבקשה לדבר בצורה יותר עניינית במקום לנסות להצחיק בצורה מאוד לא שנונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי קונפירציה ולא הייתה קונפירציה נו באמת , חברי כנסת גיזענים ...לא אמרתי את זה :lol:...לא נעים להיגרר איתך לויכוח לא לעניין בבקשה תיכנס לאינטרנט ותיבדוק עליית "אעלה בתמר" ,בשנת תרמ"ב דהיינו 1882 , זה עובדה להלן קישורים http://lib.cet.ac.il/Pages/item.asp?item=8538&id=7  http://lib.cet.ac.il/Pages/item.asp?item=8538&id=7

אני נורא מצטער אם הטרדתי פה מישהוא , ואם פגעתי בך אישית, אין לי כוונה כזאת אלא להיפך...

לילה טוב לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם הרמיזות, סולריס אתה דפקט :s07: !

ואנשים כמוך לא צריך פה, אחר כך הם מתגיסים לצבא, מקבלים M16 ונותנים להם לעמוד מול המון ערבי.

עם אזרחים כאלה מי צריך אויבים.

נאצים (מה לעשות, גזען שמוכן להשמיד עם רק בגלל שהוא לא אוהב אותו) יהודים שחיים במדינת ומשפיעים על דעת הקהל האולמית לרעתנו, כאילו שלא חסר לנו שנאה מכל כיוון רק על רקע הלאום שלנו.

אני מעדיף 100 גזענים שונאי יהודים בח"ול על ישראלי 1 גזעני אחד בארץ.

אני גם לא יתפלא אם אתה תשתין במכנסיים כשיבקשו ממך להרוג מחבל (אם תצליח להתקדם מעבר למ"שק ממטרות) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, אבל אותי לימדו בבית הספר שכשמישהו מטיף להשמדת עם אחר, זה צריך להפריע לאנשים סביבו.

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...