לכל החברים -גיזענות מחרידה ברשת כלפי מזרחים ערבים ועולים באתר היידפארק - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל החברים -גיזענות מחרידה ברשת כלפי מזרחים ערבים ועולים באתר היידפארק

taschi

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל ל- R0cKF0rD תודה רבה על היוזמה :yelclap: גם אני שלחתי לאתר http://www.bsh.co.il/ לזכויות האזרח  ולאתרי חדשות את הציטוטים...

ול- 47 זה שאנשים שונאים אותך בצורה מיסיונרית לא אומרת שאתה אמור לשנוא אותם חס וחלילה ולרדת לדרגה הזאת, אחרת אתה תיהפך ליותר גרוע מהם הציטוט של אחרי השואה היה "לזכור ולא לשכוח" ולא "לא נסלח ולא נשכח" אל תשכחו את זה וצודקים אנשים שאומרים שגזענות זו גזענות לא משנה מה אתה אפילו ערבי ואנחנו היהודים אמורים להבין את זה מכל עם אחר ... אני לא מנסה להצטדק פה כאילו אני אוהב ערבים אלא זה פסול לשנאות בנאדם לפי מוצאו ואפילו חמור מאוד בשביל העם שחושב בצורה כזאת...עובדה שזה גורם לפילוגים פנימיים קודם ערבים אח"כ עובדים זרים אתיופים מזרחים והשם יודע מה עוד צריכים להפסיק את זה מההתחלה להקיא את כל המשוקצים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גזענות נגד ערבים אני מקבל בכל הצבאים והצורות, אבל הקטע נגד מזרחים (הלא ערסים) לא מגניב.. אני בתור רוסי יש לי הרבה מאד חברים מזרחים ששומעים מטאל כמוני וזה לא אופר להכליל אותם למשוואת הערסים ! עם לשנוא ערבים אין לי בעיה , אני שונא אותם  :pissed: :pissed: :pissed:

דבר ראשון ערס זה פשוט צורת התנהגות שאופינה לפי החברה (פעם קראו לזה פרח), אין קשר בין זה לבין מוצא.

יש ערסים גם אשכנזים...

גזענות נגד ערבים זה גם לא בסדר כי זה לא בסדר (החשיבה שזה שמגזע/מוצא X אתה נעלה יותר ממישהו ממוצא Y היא פסולה).

אפשר לשנוא ערבים או פלשטינאים על רקע הסכסוך... יענו... אתה רואה 100,000 ברחוב שחוגגים אחרי פיגוע וזה לא ממש מעורר אהדה, אז בסדר... אבל בין זה לבין גזענות יש דרך ארוכה ולא צריך לרדת לרמה הזאת.

ולגבי הפורומים האלה... פשוט מזעזים ות'אמת אני מאשים את הכנסת ואת כל החברה בהדרדרות (ובהחלט יש כזאת) באי הלכידות החברתית...

מפלגה לרוסים, מפלגה למזרחים, מפלגה לאשכנזים ומפלגה לבורגנים ומפלגה רק לכיפה סרוגה ומפלגה לערבים.

בעייני כל מי שמנפנף במוצא שלו הוא יכול לעזוב את הארץ ולחזור למקום שממנו הוא או המשפחה שלו באה... בשביל מה עלו לארץ בשביל להיות תימנים רוסים ייקים ומרוקאים ? או בשביל להיות ישראלים ?

מדינה גזענית... :nixweiss:

עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון ערס זה פשוט צורת התנהגות שאופינה לפי החברה (פעם קראו לזה פרח), אין קשר בין זה לבין מוצא.

יש ערסים גם אשכנזים...

גזענות נגד ערבים זה גם לא בסדר כי זה לא בסדר (החשיבה שזה שמגזע/מוצא X אתה נעלה יותר ממישהו ממוצא Y היא פסולה).

אפשר לשנוא ערבים או פלשטינאים על רקע הסכסוך... יענו... אתה רואה 100,000 ברחוב שחוגגים אחרי פיגוע וזה לא ממש מעורר אהדה, אז בסדר... אבל בין זה לבין גזענות יש דרך ארוכה ולא צריך לרדת לרמה הזאת.

ולגבי הפורומים האלה... פשוט מזעזים ות'אמת אני מאשים את הכנסת ואת כל החברה בהדרדרות (ובהחלט יש כזאת) באי הלכידות החברתית...

מפלגה לרוסים, מפלגה למזרחים, מפלגה לאשכנזים ומפלגה לבורגנים ומפלגה רק לכיפה סרוגה ומפלגה לערבים.

בעייני כל מי שמנפנף במוצא שלו הוא יכול לעזוב את הארץ ולחזור למקום שממנו הוא או המשפחה שלו באה... בשביל מה עלו לארץ בשביל להיות תימנים רוסים ייקים ומרוקאים ? או בשביל להיות ישראלים ?

מדינה גזענית... :nixweiss:

עצוב.

כל מילה בסלע :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) הרוסיה הגזענית בת'רד הראשון נראית טוב  ;)

אבל היא סתומה וגזענית...אבל אולי היא התכוונה

לזה בתור טעם מיני, שכאילו היא לא נמשכת לשחומי עור...

ב) לדעתי הדיביליזם הבסיסי לשנאה בין שחורים ללבנים בישראל

זה מהסיבה הפשוטה שאנחנו כולנו שייכים לאותו גזע מוזר שנקרא

יהודים!!!! ככה שזה לא משנה מה צבע העור שלך, במיוחד במקרה הזה...

:kopfpatsch:

Idiots!!!

אנשים כאלה מעצבנים אותי...

אגב אחד האנשים שם(זאב_לבן) ציין שהוא בן 17 ושהוא היה במועדון

שנקרא "הלכת", אין מצב שמכניסים ילד בן 17 לשם...ככה שייסתום!

Idiot!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל - LevO מספיק עם ההקאה והשנאה העצמית גם בארה"ב יש גיזענות ובמימדים יותר גדולים וגם כך באירופה היהודים כמו האנשים האחרים בעולם יש כאלה טובים יותר ויש פחות ובקשר לבחורה מהת'רד היו לה עוד ציטוטים עם חבריה לקבוצה שלא משאירים סימן קטן בספק שהאידיאולוגיה שלה גיזענית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא ערסים מבחינת לא להתקרב אליהם ולא לראות אותם ממטר. זה לא שאני רוצה לרצוח אותם או משהו... הם פשוט מעצבנים. כמו שכולם בפורום יורדים על MUSARI ! הוא גם ערס והרוב כאן שונאים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שקראתי בהייד פארק הם נראים לי כמו חבורה של עברייני

מקלדת בני 13 שחושבים את עצמם, חוץ מזה באמת נראה אותם

הולכים לשכונה של ערסים ואומרים את זה בקול...

אני אומנם שונא ערסים גם, אבל אין לי שום בעיה עם מזרחים בכלליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) הרוסיה הגזענית בת'רד הראשון נראית טוב  ;)

לדעתי, הגזענות שלהם באה מהצורך לבנות אישיות (ילדים קטנים) או מהשפעה של דברי אחרים לגבי שנאה בשל דת, גזע ומין, שזהו הדבר הגרוע ביותר וזו כבר הסתה סמויה או גלויה.

לפחות ככה זה היה אצלי בעבר, גם אני התבטאתי כך אבל..זה היה ממש בצחוק, אז כול אותם הגוקים שאי-פעם התנכלתי לכם, אני ממש מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...