הודעת שגיאה: NTLDR is missing - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעת שגיאה: NTLDR is missing

hellyeahmofo

Recommended Posts

אני עוזב את המחשב , חוזר אחרי חצי שעה , ורואה מסך שחור ובו הודעת השגיאה NTDLR is missing

press ctrl+alt+del to restart

אחרי הריבוט הוא עדיין נתן לי את ההודעת שגיאה , רק פעם שלישית הוא הצליח

התחברתי לאינטרנט , ה norton warm protection טען שהיה נסיון חדירה , ואז החיבור התנתק

בנוסף לזה , לאחר תקופה של יותר מחודש , שוב פעם מישהו פרץ לאייסיקיו שלי עושה לי spam ומנסה לשלוח לי קבצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי אני מתפלא שבכלל הצלחת להפעיל את המחשב שלך..

NTLDR זהו קובץ שנמצא בספריית השורש(הספרייה הראשית במחשב שלך C) והוא חלק מהתהליכים בביוס ולכן שהוא חסר המערכת לא יכולה להעלות את עצמה.

יצא לי לסדר כזה מקרה לבן דוד שלי שהתקשר אלי ואמר לי שהמחשב לא עולה לו כמה ימים ושכתוב לו הודעה NTLDR.EXE IS MISSING אז השלמתי לו את הקובץ החסר מדיסק התקנה של אקס פי(REPAIR) ואחרי זה המחשב עלה לו אחרי כמה ימים שהוא לא עבד. אני מתפלא שמערכת עלתה לך בכל אופן.

פריצה לחשבון האיי סי קיו ניתנת בקלות כאשר מתבצעת פריצה למחשב בכל תוכנת פריצה יש היום אפשרות של לקיחת סיסמאות....לכן אין לי כמעט צל של ספק שפרצו לך למחשב. סרוק את המחשב עם נורטון בSAFE MODE (מכיון שקבצים עובדים בזמן שהמערכת פועלת).

כתוב את הפקודה NETSTAT -ANB בCMD ותראה התקשרויות למחשב שלך נסה לאתר התקשרויות חשודות.

יום טוב ושבוע נקי מוירוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני מבין NTLDR יכול להמחק רק אם מישהו מוחק אותו בטעות או בזדון , וזה מה שאני מניח שקרה

שמי שפרץ לי למחשב מחק אותו בזדון

יתכן שבגלל שיש לי bad sectors שמתנגשים עם הקובץ זוהי הסיבה לכך ש עולה לסירוגין

רציתי לשאול

את הקובץ לוקחים מ ה i386

אבל לאיזה ספריה מעתיקים?

מה אני עושה אם מישהו פשוט מתעלל בי ומוחק את ה ntldr כל הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...