LOL גדול יש פה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LOL גדול יש פה

ExploiT

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :xyxthumbs::lol::kopfpatsch:

אכן :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ענק!

אנשים, יש לכם בעיות אם ז לא מצחיק אותכם... ואני לא צוחק על הבחור, אני צוחק על מה שהוא עשה. כבוד לבנאדם!

סבבה של דבר

הבחור על הרבה סמים כנראה :hat:

לא חייב.. אני ראיתי אנשים שעושים דברים כאלה גם בלי כימיקלים (תתפלאו מה עתודאים- לא מהטכניון- יכולים לעשות אחרי 10 שעות של הרצאות ::)...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ענק!

אנשים, יש לכם בעיות אם ז לא מצחיק אותכם... ואני לא צוחק על הבחור, אני צוחק על מה שהוא עשה. כבוד לבנאדם!

זה באמת מצחיק רצח אבל אני לא חושב שכבוד לבן אדם, מצחיק אותי לראות בן אדם כזה טיפש, אני ממש מקווה בשבילו שהסרטון לא יגיע לילדים מהבית ספר שלו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...