מה אתם אומרים על הנגן MP3 הבא: - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הנגן MP3 הבא:

itaim

Recommended Posts

אל תדאגו !! אנלא חושב שאתם משקרים.. :)

עכשיו.. מה לגבי האחריות בארץ? אם אני מביא את הנגן בחול.. תהיה לי כאן אחריות?

ועוד משהו... זה אפשרי שישלכו לי את זה בדואר? מאוסטרליה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון רד מהעניין של הקריאייטיב כי הוא חרא, אין לו חצי מהפונקציות שיש לארגוטק (מניסיון) ו-256 מגה עולה 1000 שח!

לי יש תארגוטק מהוא ממש טוב, אולי הוא זול והוא יש לו פונקציות שאין אפילו ל- I-POD!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח bose תחזור לחומרה כי באודיו אתה לא מבין כלום :lol: :lol: :lol:

:nono: דווקא BOSE צודק לחלוטין אז תתחיל להוריד תאף...

ה- זה סתם כסף על המותג...

ל- אין טייפ מנהלים ורדיו ולגיגה הזה יש אז מבחינת פונקציות (לא גודל) הנגן של הגיגה שולט!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח bose תחזור לחומרה כי באודיו אתה לא מבין כלום :lol: :lol: :lol:

מה שתגיד....

לחבר טוב שלי יש תCREATIVE (בעצם גנבו לו אותו אבל זה לא הפרינציפ) ולי יש תארגוטק. האיכות בדיוק אותו דבר! יש לנו אותם דברים שלי עולה רבע ויש לי תאורת מסך ב-7 צבעים, רדיו וקריוקי בניגוד אליו. אז פשוט סתום אם אתה לא יודע.

ושאני מדבר לזה שאין לIPOD תפונקציות האלה אני מדבר על PASWORD כיוון הקונטרסט רדיו טיים מנהלים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לשאול את היבואן של אם הוא מכסה את זה, אפילו היה פה דיון בעבר, תעשה חיפוש...

לפי דעתי, לא תהיה לך אחריות בארץ, ואם הוא יהרס או יקרה משהו, תצטרך לשלוח את זה לחו"ל ובחזרה על חשבונך, להיכן שקנית והאחריות בתוקף (זה בד"כ המצב)...

לגבי ידוע כי לנגנים שלהם יש DSP הרבה יותר איכותיים משאר הנגים בשוק, אם זאת, יש לציין כי ברוב האוזניות לא ניתן לשים לב להבדל הזה, תמיד וגם כאשר אפשר לא לכולם זה משנה יותר מדי...

לי יש USB1 ו RIO CARBON, זה הרבה יותר סיוט להעביר 5GB דרך USB1 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז תקשיב זה מה שאתה צריך לעשות:

באותו כסף שרצית לקנות את הקראייטיב הזה מחו"ל, אתה קונה 2 ארגוטק כאלה או איך שלא קוראים להם, ושולח לי אחד כזה בדואר. ככה כולנו נהיה מרוצים. :xyxthumbs:

קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...