קשיח + כלים + ורכיבים אלקטרוניים = נגן MP3? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קשיח + כלים + ורכיבים אלקטרוניים = נגן MP3?

MasterDK

Recommended Posts

תודה לכולם על התמיכה והעזרה אני מקווה להציח כי בדיוק אבא שלי הביא מחשב ישן ומהעבודה פירקתיי אותו! כמה דברים מצאתי הכי חשוב זה ההארד דיסק שהוא עובד נראה לי 80%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו תגובה מאד עניינית

הוא בחיים לא יצליח לבנות כזה דבר, זה לא משהו שאפשר לעשות בבית בלי מעבדה ורכיבים שאין להשיג בארץ.

זה כמו שהוא יגיד שהוא רוצה לבנות מסך למחשב לבד, זה פשוט בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש אפשרות לקחת קישח שעובד ולהפוך אותו לנגן MP3? שמעתי שאפשר אם כן איך?!

אפשר - אלו שאמרו שלא סתם לא יודעים על מה הם מדברים , סתם כותבים ,מטעים אנשים...

בקיצור אפשר...

יש מין קופסה כזאת שמתחברת להרדיסק היא הופכת אותו לנגן . אבל זה גדול מאוד וזה אוכל .

מכרו את זה בכל מיני חנויות לפני כמה זמן , לדעתי כבר הפסיקו אבל אולי אפשר למצוא את זה...

אבל באמת שזה לא שווה את הכסף.

כי אתה לא תסתובב ברחוב עם הרדיסק ענקי כמו איזה אידיוט, ותחליף כל שעתיים.

*** עריכה - אם מתחשק לך לנבל את הפה - עשה זאת בפורום אחר - בפעם הבאה תורחק מן האתר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות נגן מוכן שמגיע עם חיבור להרדיסק (ללא הרדיסק) לא עומד בהגדרה של "קשיח + כלים + ורכיבים אלקטרוניים = נגן MP3?"

זה יותר בכיוון של "נגן ללא הרדיסק + הרדיסק = נגן MP3"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יצליח ב-100% כי זה פשוט בלתי אפשרי.

האפשרות היחידה היא לקנות נגן מוכן ללא הרדיסק ולחבר לו את ההרדיסק שלו.

זה כמו שמישהו יבוא וישאל - כרטיס AGP ללא רכיבים + כלים + רכיבים אלקטרוניים = 6800, פשוט לא.

הוא שאל אם זה אפשרי ועניתי לו ישירות שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הלינקים שנתנו כנראה שזה אפשרי, אך קשה ולא יעיל וצורך בטריות

(לא טרחתי להיכנס אליהם ולקרוא, אז יכול להיות שלא,לא יודע)

והוא לא הגיב בדרך גועלית בכלל לדעתי, הוא הגיב בדרך ברורה ולעניין

לא תמיד צריך לתת תשובות ארוכות ומפורטות אם זה מיותר,

או כמו שאמרו לפנינו "כל המוסיף גורע"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוקא חמוד המעגל שיש בלינק שמישהו הביא פה..

קצת מזכיר לי קיטים של חובבי אלקטרוניקה שהייתי בונה לפעמים ביסודי ובתיכון...

אבל לצערי בניה עצמית של דבר כזה עלולה לעלות יותר מקניה של אחד "נורמלי".. שלא לדבר על זה שהיצור העצמי הזה פשוט לא ולא יחזיק מעמד בטיולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהלינק הזה יוכל לעזור לך... אני חושב שההבדל בין זה לבין הרדיסק הוא לא של שמים וארץ

http://elm-chan.org/works/mp3/report_e.html

האתר הזה בכלל שימושי... תשוטט בו אולי תמצא עוד חומר

http://elm-chan.org/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תודב רבה לכל אלה שתומכים בי ומאחלים לי בהצלחה. עכשיו אלה שאמרו שזה שווה יותר כסף מנגן רגיל כל דבר אפשר לקנות בחנות אבל הקטע של להרכיב לבד להגיע למבוי סתום ולפתור אותו ולבסוף אחרי הרבה זמן של עבודה להינות מהתוצאה זה מה שמעניין! זה כמו שאחד יגיד "אני רוצה לעשות חלון במארז אם ספור חריטה" ואחר יענה "עזוב אותך קנה מחנות" זה לא מעניין. כל התהליך זה מה שמעניין! מה אתה חושב אפילו אם אני יסנה אני יצא איתו לרחוב?! מה פאתום אני לא דפוק עד כדי כך אז אני ישאיר אותו בבית שיהיה נגן ביתי. זה אפשרי זה יעלה 400 אולי 500 או אפילו בין 700-1000 ש"ח אבל בשביל תהליך כה מעניין אני ישיג את הכסף. אני לא מבקש פה לבנות מחשב ממש כל חלק כי זה לא אפשרי (כאילו אפשרי אבל לא בתמאי בית).

אבל תודה שיש כאלה שתומכים בי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(לא טרחתי להיכנס אליהם ולקרוא, אז יכול להיות שלא,לא יודע)

עוד "תגובה עניינית" (באמת עזרת לו מאוד) :kopfpatsch: .

פשוט מרגיז אותי שאנשים מגיבים בדברים לא פרודקטיביים בתראדים, מה זה עזר לבחור שרוצה לבנות את הדבר הזה התגובה של "לא ! זה לא אפשרי ! " ???   ???

הוא רוצה לנסות ? שינסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד "תגובה עניינית" (באמת עזרת לו מאוד)  :kopfpatsch: .

פשוט מרגיז אותי שאנשים מגיבים בדברים לא פרודקטיביים בתראדים, מה זה עזר לבחור שרוצה לבנות את הדבר הזה התגובה של "לא ! זה לא אפשרי ! " ???   ???

הוא רוצה לנסות ?  שינסה.

עזוב לא משנה! כל עוד אני יודע שזה אפשרי ועכשיו הביטו שני לינקים שבהם זה מוכיח שזה אפשרי אני פשוט לא ישים לב לתגובות כגון בילתי אפשרי. זה כמו שאחד ישאל האם אפשרי לבנות מאוור לבד ואני יענה לו לא אז הוא לא ישים לב כי הוא יודע שזה אפשרי ואני כנראה לא ניסיתי ולא יודע שזה אפשרי.

אבל תודה על התמיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי שאני צריך נגדים וקבלים ועוד כל מיני רכיבים חבר שלי סיפר לי. אז אני רוצה לדעת אם אפשר

לא שאני מזלזל, או לא תומך, אבל תגובה כזו מראה שאין לך ניסיון עם רכיבים אלקטרונים, לבנות דבר כזה, דורש מיומנות של מישהו שבנה כמה קיטים ברמות הרבה יותר פשוטות לפני כן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...