Samsung 955DF או LCD עם 12ms?? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 955DF או LCD עם 12ms??

Yaron-Cohen

Recommended Posts

אני הייתי במצב שלך לפני כמה חודשים בודדים

בתור אחד שבחר לבסוף ב TFT אני רוצה לשאול אותך למה אתה רוצה מסך דק, מה הסיבה...

*לסרטים אין ספק ש19 אינץ יותר נוח מ17",

אבל שאני רואה סרט לבד אני על 17" ושאני עם חברים אני מחבר את הטלויזיה, ככה שלי אישית זה לא היווה נקודת השוואה.

*למשחקים שוב ה19 יותר נוח מכוון שהתמונה גדולה יותר וכו..

אבל זה תלוי עד כמה המשחקים תופסים "אחוזים" מרמת השימוש שלך במחשב.

מבחינת מריחה (זמן תגובה) שמעתי גם על מסכי 20ms שלא מציגים מריחה, זה תלוי במסך עצמו ופחות במהירות התגובה, אני יכול להעיד על ה 1710 וה 1730 שאין להם מריחה, על אחרים לצערי אני לא יכול להעיד כי לא היה לי ניסיון מעמיק איתם.

תעשה את החישובים שלך, ודרך אגב כל הקשקושים של חיבור D-SUB התבררו לי כבאמת קישקושים כי על שום דגם של לא ראיתי פאקים

התצוגה יפה, אין מריחה, אין בעיות עם החיבור.. לא מבין על מה דיברו (ואני בן אדם שהסתובב הרבה בין מסכים בגלל שקשה לרצות אותי.. ::))

??? בקיצור ולעניין תחשוב אם לשימוש שלך כדאי 19 אינץ רגיל, או 17 אינץ מעוצב.. מה ירצה אותך עוד חצי שנה שכבר תתרגל למסך (:

*קח בחשבון (שיכול להיות מאוד קריטי לחלק מהאנשים) את זווית הצפיה של ה TFT, במידה ותסתכל עליו קצת מלמעלה מלמטה או מהצדדים הגוונים משתנים (כמו שאתה בטח רואה במסכים צבעוניים של פלאפונים)

*לי לא היתה בחירה והייתי חייב לקנות תוצרת , בהתחלה התבאסתי.. בסופו של דבר זה התברר בתור מזל כי הTFT שלהם ממש מוצלחים.

*אם אתה יושב המון המון שעות מול המסך בעיקר במסכים עומדים אני ממליץ על TFT כי הוא ממש נעים לעין ולא מעייף\מדמיע כמו CRT.. אבל שוב זה תלוי ברגישות המשתמש.

(משום מה יש לי גלישה של אותיות ואנגלית על טקסט בעברית אז אני נאלץ לעשות הרבה עריכות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר LCD אז זה 17"...כי אני לא עד כדי כך עשיר...

ותחשוב שב19" בCRT יש לך פחות 1"...שזה יוצא למעשה 18"...

אני רואה סרטים עם חברים גם בטלויזיה..(אני צורב לSVCD...ואז רואה...ועוד מעט אני יקנה -RW...)...

עכשיו למה אני צריך LCD....כי הוא תופס פחות מקום..(יופי לא איכפת לי...וגם לא סטייל..)

CRT בגודל 19...זה בומבה...ואני לא בטוח שיהיה לי מקום על השולחן....

אני משחק...לא הרבה..נגיד 2 עשתיים ביום ממוצע..(בעיקר שר הטבעות-המלחמה על הארץ התיכנה...זה נשמע מעפן בעברית)...

כרטיס מסך יש לי GIFA 4 MX 440..(כמו שכתוב בחתימה שלי...)....וזה דיי זוועה...אז אולי אני יחליף למשהו אחר....נראה לי משהו כמה 6800GT...רק שהלוח שלי הוא AGP4....

אז קיצור....המסך של הסמסונג הCRT שיש בכותרת הוא טוב??....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יש חסרון אחד דיי גדול ששחכתי להציג קודם בקשר למסך TFT

יש לו רזולוציה מומלצת שעדיף תמיד לעבוד עליה, והיא 1280X1024

לרוב האנשים על 17" זה יהיה ממש ממש קטן

ולרוב כרטיסי המסך (בעיקר MX440) יהיה קשה לעבוד איתה במשחקים..

*אתה כן יכול לשנות רזולוציה, אבל אומרים שברזולוציות שונות יכול להווצר עיוותים כלשהם, אני אישית לא בדקתי את זה ואני תמיד על הרזולוציה המומלצת.

אתה כן משחק מידי יום במשחקים, ופה כדאי CRT19

העומק של ה19" לא רחוק מהעומק של ה17 אינץ CRT, ככה שאם ה17 לא לחוץ לך על השולחן, ה19 לא כזה יפריע

הדגם של הסמסונג הוא אחלה דגם, לפי דעתי ירצה אותך מאוד, גם ה F900P הוא אחלה מסך ומומלץ מאוד.

אני מציע שתשקול את זה הרבה זמן ותלך לראות את שני המסכים בחנויות, תעשה את ההחלטה שלך

ההחלטה היא לא כזאת קריטית מבחינתך, רק לגבי עומק המסך (עובי המסך)

כי כמו שאמרת ההפרש בגודל תצוגה הוא אינץ אחד בודד, ואת חסרונות הTFT כבר הצגתי (לגבי זוויות הצפיה וכו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירון,

אני מזהיר אותך שלא תקח LCD!!!

אם כרטיס מסך כמו שלך לא תוכל אפילו פעם אחת להשתמש ב 1280.

1280 רואים מצוין!!

אבל מתחת לזה 1024 יראו ממש מגעיל בכלל לא חד והכל נראה מטושטש מרוח!!

אני אומר לך קח CRT 19 אפילו שזה ''בומבה''

אבל לדעתי לא תיהיה מרוצה מ ה LCD :)

תעשה מה שאתה רוצה אבל אני אומר לך קח 19 CRT זה הכי טוב שתוכל לקחת :xyxthumbs:

אה ואם תוכל לעלות את הכסף ל 1800 תקנה F900P או 959NF (סאמסונג) :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?..ואם אני מביא 19...אז אני גם יצטרך לשים על 1280 מה לא??...כי 1024 זה יראה ענק..

כן, בוינדוס תשים על 1280 מרצונך החופשי, כי האייקונים יראו נורמלי ככה (מבחינת גודל)

אבל בTFT זה 17 אינץ ואתה צריך 1280 , אז האייקונים היו קטנים מידי!

במשחקים ב TFT עדיין אתה חייב 1280 ואז יש מאמץ כבד על הכ.מסך

במשחקים ב CRT אתה יכול לבחור איזה רזולוציה שתרצה.

לי אישית זה לא מפריע כי הכרטיס שלי עוד סוחב את המשחקים ב 1280, ובוינדוס לא אכפת לי שהכל קטן זה נורא נח לי (הרבה במסך אחד)

העניין הוא שלרוב המשתמשים זה כן מפריע

בכללי לצרכים שלך אני הייתי ממליץ על הCRT כי הוא יותר גדול והחסרונות של הTFT לך כנראה כן יפריעו

בכללי TFT זה מסך מעולה למי שהחסרונות שוליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...