עוד אכזבה ממערכת המשפט - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד אכזבה ממערכת המשפט

Rule The Pc

Recommended Posts

אני קורא כאן את התגובות שלכם, וזה פשוט מרגיז אותי. בטח שיש אשמים, בזה שלא הכריזו על שביתה עד שיותקנו סורגים. אם היו רוצים, היו יכולים למנוע זאת, השאננות הזו, "בואו נחכה שיקרה משהו ואז נפעל", לא מוצאת חן בעיני בכלל. מישהו היה צריך לקום ולומר - לא עוד.

דרך אגב, יש שם כבר סורגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים בכל גיל יכולים למות בשוגג מאלף ואחת סיבות, אי אפשר למנוע הכל, בעיקר אי אפשר למנוע דברים שקורים בשל חינוך לקוי וטפשות באופן כללי.

אכן מקרה מזעזע, אבל המנהלת בשום פנים ואופן לא אשמה.

אגב, אם היו כ"כ הרבה קריאות מצד האב והמנהלת להתקין שם סורגים, כנראה שהם כן היו בגובה נמוך מדי. ובית המשפט קבע שהיא עשה ככל יכולתה, מי אתם (אלו שמאשימים את המנהלת) שתגידו שאתם יודעים יותר טוב מבית המשפט?

האשם נענש.

לדעתי גם קשה להגיד שהילדה אשמה, היא פשוט התנהגה ברשלנות ולצער כולם התוצאה הייתה הקשה ביותר עבורה ועבור כולם. אבל עדיין - זו טעות של הילדה, ואין להעביר את האשמה לגורם עליון בשל רשלנותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא כאן את התגובות שלכם, וזה פשוט מרגיז אותי. בטח שיש אשמים, בזה שלא הכריזו על שביתה עד שיותקנו סורגים. אם היו רוצים, היו יכולים למנוע זאת, השאננות הזו, "בואו נחכה שיקרה משהו ואז נפעל", לא מוצאת חן בעיני בכלל. מישהו היה צריך לקום ולומר - לא עוד.

דרך אגב, יש שם כבר סורגים?

עד סוף השנה למדנו במקלטים (בית צפר חטיבה-תיכון לידנו הציע כיתות אבל המנהלת לא רצתה) ובחופש הגדול התקינו סורגים

בעיקרון החליפו את הסורגים של כל הבית צפר כי כולם היו ממש ממש גרועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...