america x כמה שאלות... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

america x כמה שאלות...

demonshlomo

Recommended Posts

תראה, אם אתה רציני לעשות צלב כרס בתור קעקוע... אני לא מכירה הרבה פסיכים שיעשו לך. מילא צלב קלטי, זה דווקא ראיתי איזה חרטטן שאני מכירה שעשה את זה (בלי לדעת מה זה וגם לא עניין לו ת'תחת "כי זה משהו עם ויקינגים ואני חושב שאני אחד). אם כבר, אז לעשות אחד "אמנותי", כזה עם קשירות קלטיות ומסובך כזה ולא ברור מדיי.

הנה כמה:

sunravens.jpg

עורבי שמש

swastika.jpg

Swastika-SpiroMound.gif

דרקונים

swastika.jpg

עוד כמה דוגמאות עתיקות...

יש המון, רק חפשו.

רק קצת רקע על צלב הכרס:

לחץ כאן

וכאן

וכאן

צלב כרס כחול-לבן

ואפילו בעברית!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ישנן גם ספינות ויקינגים כאלו מעץ... ויקינגים וקרוביהם בכלל לא סבלו רומאים בגלל השתלטנות שלהם וכל הזמן תקפו יישובים/קולוניות שלהם בצפון מערב אירופה, במיוחד נורמנדי (צ' צרפת) ואנגליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, קודם כל:

כרס = בטן (גדולה)

קרס = וו, אנקול (:P) [Hook]

ולמרות שאת צודקת לגמרי לגבי המשמעות העתיקה של צלב הקרס, מה לעשות שהיטלר הצליח לשייך אותו עם התנועה והאידיאולוגיה הנאצית, וככה הרוב המוחלט של האנשים מכירים אותו.

ד"א, אמריקה X, בלי קשר אם הוא נאמן לחלוטין למציאות או לא, זה אחד הסרטים הטובים.  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לסרט הייתי מת לקעקוע כזה על החזה בצד שמאל זה יפה רצח ולא אני לא נאו נאצי אין לי בעיה אם אף אחד Zה פשוט יפה וזה לא בעיה שלי שהנאצים גרמו לזה להראות רע ועשו מזה סמל חרא!!  :s07: :s07:

חבל שהמשפחה שלך לא נרצחה בשואה אולי אז היה לך קצת כבוד

אם אתה רוצה אתה מוזמן לקעקע את הפנים שלך בדיוקן של היטלר ולעוף לנו מהמדינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הסרט הזה, כמה שהוא דרמטי ומרגש - כל כך מצוץ מהאצבע כל העלילה. חצי מהשחקנים בכלל Trad Skins, במיוחד זה ששיחק את Fat Seth (זה ששר שיר של ג'וני רבל במכונית להדברת ג'וקים) שהוא בכלל היה או עדיין ישנו סולן של להקת פאנק א-פוליטית. עכשיו כל ילד גזען ומפגר שרואה את הסרט חושב שזה מגניב להיות נאצי וחושב שהוא סקינהד... אוי איזה דרעק. אל תקחו כאלו כדוגמה למה שקורה בשטח ובמציאות...

:kopfpatsch:

זה דווקא סרט עם מסר הפוך..ואני שראיתי אותו בגיל צעיר יחסית (כשהוא רק יצא) לגמרי לא חשבתי שזה מגניב להיות ניאו-נאצי, אלא בדיוק ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהיטלר הזה מזה סמל חרא זה אל אומר שזה חרא!! תקרא מה רשום למעלה יא ילד דיסלקט!!  :kopfpatsch:

ואני ממש בטוחה שגם ידעת על המשמעות שלו לפני שאני הסברתי אותי...

:kopfpatsch:

זה דווקא סרט עם מסר הפוך..ואני שראיתי אותו בגיל צעיר יחסית (כשהוא רק יצא) לגמרי לא חשבתי שזה מגניב להיות ניאו-נאצי, אלא בדיוק ההפך.

ולאנשים נאצים זה באמת משנה? תראה שהיוצרים לא לוקחים כלל צד. הנאצים, אבא שלהם היה כבאי ובא לכבות שריפה בשכונה "שחורה" ונורה למוות בעת ביצוע תפקידו, אח"כ פורצים שחורים פרצו אליו הביתה. היהודי היחיד בסרט שם ניסה להשכיב את האמא ובגלל זה עודנו "סבל" את ההתנהגות של האח הניאו-נאצי. הסרט לא מלמד אותך לא להיות נאצי, הוא פשוט לא מלמד כלום חוץ מאולי, לא להכנס לכלא ולא להתכופף להרים סבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

ואני ממש בטוחה שגם ידעת על המשמעות שלו לפני שאני הסברתי אותי...

ולאנשים נאצים זה באמת משנה? תראה שהיוצרים לא לוקחים כלל צד. הנאצים, אבא שלהם היה כבאי ובא לכבות שריפה בשכונה "שחורה" ונורה למוות בעת ביצוע תפקידו, אח"כ פורצים שחורים פרצו אליו הביתה. היהודי היחיד בסרט שם ניסה להשכיב את האמא ובגלל זה עודנו "סבל" את ההתנהגות של האח הניאו-נאצי. הסרט לא מלמד אותך לא להיות נאצי, הוא פשוט לא מלמד כלום חוץ מאולי, לא להכנס לכלא ולא להתכופף להרים סבון.

ידעתי שזה סמל עתיק של הויקנגים משהו כזה אבל לא ידעתי הכל :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק, תמיד תהיתי איך נשמע קול פיצוח של גולגולת על המדרכה, Now I know

אם אני לא טועה

זה בעצם ההסבר של הקלוקס בראשי התיבות קו קלוקס קלאן

רעש המוות של שחור או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינך יודע - אל תאמר.

קלאן, פירושו שבט. קו קלוקס, באנגלית עתיקה: קוקלוקס (Ku klux) באה ממילה יוונית עתיקה עוד יותר: קוקלוס Kuklos שפירושה מעגל. יש שמפרשים שהפירוש של קו קלוקס קלאן הוא תערובת של יוונית עתיקה וסקוטית ופירושה "שבט מעגל המשפחה", אך מכיוון שקלאן היא מילה המסמלת שבט, קו-קלוקס זה מעגל - ניתן להסתכל על הסמל של ה"קלאן" ולראות צלב בתוך מעגל.

ku-klux-klan2.JPG אנשי הקלאן כולם נוצרים פרוטסטנטים קנאים למדי. סה"כ פירוש המילה הוא "שבט המעגל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהמשפחה שלך לא נרצחה בשואה אולי אז היה לך קצת כבוד

אם אתה רוצה אתה מוזמן  לקעקע את הפנים שלך בדיוקן של היטלר ולעוף לנו מהמדינה...

אהמ... בוא נהרוג אותו וזהו...!!

נו אתה לא חושב שהגזמתה קצת?

תן לבן אדם לעשות מה שהוא רוצה...

וכן דריה שאלה לי אליך...

למה בבתי ספר בכיתות ז'-ח' בארץ... מקרינים לילדים את הסרט הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשים נאצים זה באמת משנה? תראה שהיוצרים לא לוקחים כלל צד. הנאצים, אבא שלהם היה כבאי ובא לכבות שריפה בשכונה "שחורה" ונורה למוות בעת ביצוע תפקידו, אח"כ פורצים שחורים פרצו אליו הביתה. היהודי היחיד בסרט שם ניסה להשכיב את האמא ובגלל זה עודנו "סבל" את ההתנהגות של האח הניאו-נאצי. הסרט לא מלמד אותך לא להיות נאצי, הוא פשוט לא מלמד כלום חוץ מאולי, לא להכנס לכלא ולא להתכופף להרים סבון.

מה? על מה את מדברת? ברור שהיוצרים לוקחים צד. זה סרט מאוד חזק נגד גזענות ואלימות.

מה שאבא שלהם אומר על שחורים, זה בדיוק בא להדגים את מתפתחת הגזענות האלימה, מטיעונים הגיוניים כביכול של אנשי המעמד הבינוני, שלא נראים גזענים בכלל במבט ראשון. הוא מראה כביכול את הנאציזם החדש, ה"הגיוני". זאת נקודה שחוזרת על עצמה שוב ושוב בסרט, כיצד הם הופכים את הגזענות לדבר הגיוני וברור, שהוא לכאורה הכי נכון בעולם.

שחורים גונבים לו את האוטו. אז? זה חיוני להתפתחות הסרט. זה מראה כיצד הגזענות שלו הופכת אותו משומר חוק לאלים, לעבריין. איך הוא קורא לשחורים עבריינים, והוא למעשה עבריין הרבה יותר גרוע (רצח > גניבה). זה מראה כיצד הגזענות הופכת אותנו לחסרי צלם אנוש.

היהודי שיוצא עם האמא סובל מהגזענות של הבן. זה שוב ממחיש את אופי הגזענות וכמה שהיא בלתי מתפשרת. כאשר הוא מראה את צלב הקרס ואומר "You are not welcomed here" זאת הגזענות הכי קלאסית בעולם, אי קבלה של אדם רק כי הוא יהודי.

כל הסצינות האלה לא באות כדי להציג יהודים או שחורים באור שלילי, אלא כדי להראות כמה האיש גזען. את פיספסת לחלוטין את המטרה של הסרט. כל החלק האחרון של הסרט, כשהוא מדבר על מה שקרה לו בכלא ושהוא הבין כמה הדברים שהוא האמין בהם לא נכונים, זה לא מלמד נגד גזענות? הסצינה החזקה מאוד, כאשר הוא יוצא מהמקלחת בבית, מסתכל על המראה ומכסה את הסמל על הזה, לא מלמדת שהוא מתבייש בנאציזם? זה כמו להגיד ש"הפסנתרן" הוא סרט שמעודד נאציזם, כי מראים בו נאצים.

אוי איזה דרעק. אל תקחו כאלו כדוגמה למה שקורה בשטח ובמציאות...

ואני מניח שכבודה מסתובבת כל היום בחוגים ניאו-נאצים אמריקאיים ויכולה לתאר לנו בדיוק מה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...