מהי מכונית העל היפה ביותר? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי מכונית העל היפה ביותר?

Bose

מהי מכונית העל היפה ביותר?  

756 הצבעות

1. 1. מהי מכונית העל היפה ביותר?

• למבורגיני מורסילאגו
    • למבורגיני גאיארדו
    • למבורגיני דיאבלו
    • קניגסג CC
    • אנזו פרארי
    • פרארי 575
      0
    • פיז'ו 907
    • מקלרן מרצדס SLR
    • פגאני זונדה
    • AC COBRA
      0
    • אסטון מרטין וואנקיש
    • אסטון מרטין DB9
    • סאלין S7
    • מורגן אירו 8
      0
    • TVR טוסקאן
      0
    • אסקארי KZ-1
      0
    • פורשה 911 (צורה יוצאת)
    • פורשה קאררה GT
    • פורד GT-40
    • מזראטי קופה
      0
    • בוגאטי ווירון
    • מקלרן F1

Recommended Posts

לא אמרת שיש לה (היא גם לא צריכה) , אבל אם לF22 היו מדגשים הוא היה נראה כך  :)

הסיבה היחידה שאני לא אוהב את פורש היא בגלל העיצוב של המכוניות, אני יודע שהביצועים הם מהשורה הראשונה אבל לי אישית כבר ממש נמאס ממנו (העיצוב), זה לא כאילו שהוא יפה ברמה של דיאבלו בזמנה, הוא סתם יפה במקרה של הקאררה GT אפילו יפה מאוד מאוד. זה גם לא כאילו שמבחינה אווירודינמית היא יותר טובה ממכוניות אחרות ברמה שלה.

מה שאני אומר זה שזאת מכונית טובה מאוד וגם יפה אבל לא בצורה כל כך מיחודת שבגללה מותר לפורש לא להחליף עיצוב אף פעם זה סתם פלצנות וראש קטן לדעתי.

בגלל זה אני שונא את פורש  :)

ומצד שני מעריץ כל חברה אחרת שמנסה להתקדם.

מהרבה בחינות העיצוב של פורש הרבה יותר טוב משל חברות "מתפתחות" כמו שאתה מגדיר אותן.

יופי זה עניין של טעם ומי שקונה פורש קונה אותה דווקה בגלל העיצוב השמרני ובגלל העובדה שזו קלאסיקה ולא איזה דגם שעוד שנה יצא לו מחליף שונה לחלוטין.

תחשוב על זה פורש 911 אף פעם לא מזדקנת בעוד שמכוניות אחרות עוברות שינויים משמעותיים כדי להשאר בצמרת פורש שומרת על הזהות שלה ו911 משנת 80 לא תיהיה זקנה בהרבה מאחת חדשה(הביצועים כמובן הישתנו אבל החזות נשארה) ולדעתי זה היופי בפורש מכונית נצחית!.

ומהרבה בחינות פורש היא אחת החברות המובילות בתחום וכול מכונית שפורש מייצרת תמיד תקבל את אותן הביקורות ותמיד תיהיה בצמרת.

קח למשל את הבוקסר שלדעת רבים היא הרודסטר הטובה ביותר בעולם כבר שנים שחברות שונות ומצויינות(מרצדס BMW) מנסות לקחת ממנה את התואר אבל היא שמרה עליו בכבוד ולא מזמן יצאה לה מחליפה פורש לדעתי היא החברה הטובה בעולם!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הזונדה רודסטאר טובה יותר.

בקשר למה שאמרת, אני חושב שזה שטויות בקשר להתישנות של המכונית.

אם אני ישקיע מיליון שקל+ במכונית אני רוצה מכונית יחודית ולא כזאת שנמצאת על הכביש כבר 50 שנה וכל שנה מחליפים לה פנסים ומראות צד.

מכוניות במחיר כזה צריכות להיות מקוריות ומיוחדות, אם אני יקנה היום קאררה GT ושנה הבאה תצא GTT שנראית אותו דבר אבל קצת יותר יפה, מתנהגת אותו דבר אבל קצת יותר טוב ויש לה אותו מנוע אבל קצת יותר כוח.

אני יהיה מאוד מאוכזב כי לי יש את אותה מכונית אבל קצת פחות, אני מעדיף שיוציאו מכונית אחרת כך שלי גם תשמור על כבודה יותר זמן ותשמור על היחודיות שלה.

ENZO יש ותהיה רק אחת, דיאבלו יש תהיה והיתה רק אחת (לא כולל גרסאות) , EB110 יש תהיה והיתה רק אחת, F40 יש ו...

אלה מכוניות ששומרות על הכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון נתחיל ככה כמה עולה הזונדה רודסטאר? הבוקסר עולה בסביבות ה50 אלף דולר בארה"ב כמה עולה הזונדה?

הדברים שאמרתי הם לא שטויות יש המון אנשים שחושבים כמוני, המון אנשים אוהבים את פורש וקונים פורש, עיצוב שמוכיח את עצמו הוא עיצוב שמשתמר ולא כזה שמוחלף כול שני וחמישי זה מה שהופך את העיצוב של פורש לגאוני.

אתה עושה צחוק מה הקשר בין עיצוב לבין מנוע והתנהגות כביש או כול דבר אחר שבו אתה בוחן אוטו העיצוב של פורש לא מעיד על הביצועים של המכונית אולי פורש שנת 80 דומה לפורש חדשה אבל הביצועים וההתנהגות עוברים במהלך השנים שיפורים ושינויים רבים ולמרות העיצוב הזה היא מתחרה ראש בראש עם הטובות ביותר.

שאני אומר הטובות ביותר אני לא מתכוון לאנזו אתה לא יכול להשוות בין אנזו ל911 תסתכל על תג המחיר ותבין איפה כול אחת עומדת אני מדבר על מכוניות באותו איזור של מחירים.

ודרך אגב אנשים שקונים פורש GT לא קונים אותה כדי להחליף אותה עוד שנה בדגם החדש מכונית כזאת תישאר בטופ הרבה זמן מה נראה לך שכול שנה שנתיים יוצאת איזה מחליפה עם ביצועים שמתעלים בכול קני מידה על קודמתה?? תסתכל על הF1 מכונית של לפני 15 שנה אומנם היגוי קצת בעייתי כמו שאמרת אבל עדיין מכונית שאם תשים אותה ליד האנזו היא לא תבייש ומדובר על 15 שנה!.

אני מעדיף עיצוב שמשתמר ולא אחד שמוחלף כול הזמן באחר זה אני אתה זה אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמוע.

לפי דעתי לגרמניות אין "נשמה"

בדוגרי האיטלקיות שולטות.

אני חולה על הפגאני זונדה עזבו שזה מנוע של מרצס.

יש לה לה אופי - אתה אפילו מקבל איתה נעליים שהחייט של האפיפיור תופר לך.

photos.walla.co.il/loi_gie

במשך הזמן אני אוסיף עוד יפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...