חברת הכנסת והשרה לשעבר יהודית נאות נפטרה ממחלת הסרטן. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת הכנסת והשרה לשעבר יהודית נאות נפטרה ממחלת הסרטן.

e.t

Recommended Posts

אני לא מבין מה לא היה בסדר בהודעה שלי?

למה שמישהו שמעשן 100 סיגריות ביום מצפה לחיות יותר מעבר לגיל 50?

כאילו מה יש לרחם עליה, היא הביאה את זה על עצמה באופן הכי ישיר שיש

ועוד בתפקיד של השרה לאיכות הסביבה???? מה היא חושב לעצמה? איזה דוגמה היא משמשת פה?

מצטער שההודעה הייתה מזלזלת אבל אותי זה לא מעציב לשניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועוד בתפקיד של השרה לאיכות הסביבה???? מה היא חושב לעצמה? איזה דוגמה היא משמשת פה?

ממש עצוב. יכול להיות שהיא הביאה את זה על עצמה, אבל מתוך כל הדברים שניתן להגיד עליה, דווקא את זה בחרת להגיד בתר'ד שמוקדש לזכרה.

מה על כל הדברים שעשתה במשרד לאיכות הסביבה? העובדה שהיה לה תואר פרופסור? שהייתה חברת כנסת?

אותך זה לא מעציב לשניה? אתה צריך להתבייש בעצמך.

שתנוח על משכבה בשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HoT-DoG , עקב העריכה בדף הקודם אני לא יודע בדיוק מה כתבת, אבל לפי ההודעה האחרונה ניתן לשער את רוח הדברים.

זה שהיא אולי הביאה את זה על עצמה בכך שהיא עישנה 100 סיגריות ליום זה נכון, ואולי זה יכול לשמש תמרור אזהרה לכל המעשנים הכבדים שייראו איך חיים ענפים נקטעים באיבם עקב העישון, אבל זה לא אומר שלא ראוי להתאבל עליה רק משום שהיא הייתה מעשנת כבדה. 

הישגיה לא נמדדים לפי כמות הסיגריות שהיא עישנה, אלא לפי פעולתה הציבורית הרחבה, ואישיות כאזת ראויה להערכה ולכבוד בחייה ולאחר מותה גם אם הנסיבות שהובילו למותה היו חלקן באחריותה ועקב "טיפשותה" בכך שלא ידעה לשמור טוב יותר על עצמה ולא שעתה לאזהרות המזהירות שסיגריות עלולות להביא לסרטן.   

בסופו של דבר יש להעריכה על הפעולות שהיא ביצעה בתפקידייה, בעיקר באחרון שמבניהם, ועל היותה אחת מהפוליטיקאים הבודדים שאינם מושחתים.

זה שזה לא מעציב אותך זה בסדר גמור, לא הכרת אותה אישית וייתכן שגם בקושי שמעת עליה ובקושי הייתה מודע לפעילותייה, אבל נימת התוכחה שלך "למה שמישהו שמעשן 100 סיגריות ביום מצפה לחיות יותר מעבר לגיל 50" לא במקום.      גם אני נגד עישון ונגד אנשים שמעשנים כמו קטר, אבל כאן זה לא המקום ולא הזמן למתוח ביקורת על זה, בטח לא שזה מתבצע בנימה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...וחבל.

אנחנו לא מרחמים עליה, רחמים זה רגש נחות. אנחנו עצובים כי בשבילינו זהו אובדן גדול מכיוון שהיא אשכרה תרמה משהו בשביל החברה שלנו, בשביל המדינה, ועשתה זאת במסירות, בניגוד לכל הגנבים שיושבים שם למעלה. יהי זכרה ברוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא בהחלט אובדן גדול לנו האזרחים ולמדינת ישראל!

היא הייתה אישה לוחמת, בין היחידים שהצליחו באמת להזיז משהו במשרד לאיכות הסביבה וללחום נגד תאגידי ענק שמזהמים לנו את הים ואת האוויר!

אישה חכמה, משכילה ובעלת רצון לחיות!

היא הייתה בין היחידים שיושבים בכנסת שלא היה לו תיקים וחקירות במשטרה.

מה שנאמר על הסיגריות זה נכון, היא באמת עישנה המון ובראיון שהיה לה בערוץ 10 לפני כמה חודשים היא באמת האשימה את עצמה בזה שהיא חולה והיא אמרה שהיא הביאה את זה על עצמה. אבל עדיין אני לא חושב שיש מקום להשמצות ולאמירות כמו "זה לא מזיז לי", "זה לא מעציב אותי".

יהי זכרה ברוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שכל הדברים האלה שהיא עשתה הזיזו למישהו, או יותר חשוב שיפרו את המצב במדינה.

תפסיקו להיות כאלה ייפי נפש ותמימים, לי נראה לא במקום שהשרה לאיכות הסביבה היא מעשנת כבדה,

והסיגריות שהן בין הגורמים הראשונים לתמותה בעולם, כמה שהן מזהמות את האוויר ומקומות סגורים, וכמה שהן פוגעות באנשים מסביב.

נראה לי הדבר הכי פטתי שיש, רק בגלל הסיגריות לא היו צריכים לתת לה בכלל את התפקיד.

היא אפילו איבדה את הקול שלה בנקודה מסויימת, והיא לא הפסיקה, הדבר הכי מטומטם ששמעתי.

כולה חברת כנסת כמו כל החAרות האחרים. אם היא הייתה איזה שרה חשובה שהייתה עוזרת למדינה הזו בצורה כלשהי, לא הייתי מוציא מילה מפי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הדבר הכי פטתי שיש, רק בגלל הסיגריות לא היו צריכים לתת לה בכלל את התפקיד.

. אם היא הייתה איזה שרה חשובה שהייתה עוזרת למדינה הזו בצורה כלשהי, לא הייתי מוציא מילה מפי!

"פטתי"? :lol: זאת לא המילה. התכוונת אולי "אירוני" :cool2:

היא עזרה למדינה בתחום שבו היא עסקה, ולפחות היא עזרה, לא כמו שרים אחרים "חשובים" כמו שר-האוצר או שר-החוץ למשל שמתחלפים כל שנתיים ובתכלס לא עושים כלום בסופו של דבר. חוץ מלהזיק קצת אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

מה, בגלל שאין לך איך להגיב לדברים שלי אתה תופס אותי במילה?

תגיב ותצודד בדעה שלך, אל תתפוס איתי על המילה.

...אם בגלל הסיגריות שלה לא היו צריכים לתת לה להיות שרה, אז בגלל רמת המשכל שלך היו צריכים להשאיר אותך כיתה.

:pissed: :pissed:

בגלל רמת השנינות שלך היו צריכים להשאיר אותך בצבא.

וסתמי תפה שלך, זכותי לחשוב איך שאני רוצה

ולי לא איכפת שהיא הלכה, כמו שלא יהיה איכפת לי אם אף אחד מהחברים שלה יילכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם הדיעה שאתה מחזיק, יש לי בעיה עם הדרך שבה אתה מתבטא, ואם לא דיי בכך, מדבר על דברים שאין לך מושג עליהם. לא רק שלא ידעת עליה כלום בעודה בחיים, אתה גם מתעצל לפתוח מאמר עליה אחרי שהיא מתה וממשיך ללכלך.

ולא, אני לא אסתום את הפה. לפני שאתה מעיר לאחרים - הסתכל על עצמך קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיגריות לא מזהמות שום דבר ואני מאמין ששרה בישראל לא תעשן במקומות ציבוריים/סגורים חוץ מהבית שלה... ויש גם חוקים לגבי זה, מותר לאנשים לעשן וזה חוקי ולא כולם גם מתים מזה... אז זה שהיא עישנה זה לא הדבר הכי טוב בעולם, אז מה ? בגלל זה מגיע לה למות ?

לך ברחוב ותתחיל לירות בכל מי שמוציא סיגריה... כולם אנשים רעים.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיגריות לא מזהמות שום דבר ואני מאמין ששרה בישראל לא תעשן במקומות ציבוריים/סגורים חוץ מהבית שלה... ויש גם חוקים לגבי זה, מותר לאנשים לעשן וזה חוקי ולא כולם גם מתים מזה... אז זה שהיא עישנה זה לא הדבר הכי טוב בעולם, אז מה ? בגלל זה מגיע לה למות[b/] ?

לך ברחוב ותתחיל לירות בכל מי שמוציא סיגריה... כולם אנשים רעים.

:kopfpatsch:

אחרי שהוסר המיוט המגעיל שסידרה לי מרימון באתי להבהיר כמה דברים

1) ממתי סיגריות לא מזמהות? ולא פוגעות במי שלא מעשן וסובל מהן?

2) תסביר לי איך מישהו שמעשן 100 סיגריות ביום יעשן אותן רק בבית ולא במקומות ציבוריים, 100 סיגריות נראה לי זה לעשן מסיגריה לסיגריה, כלומר במשך כל שעות היום לעשן ברציפות, לכן לא נראה לי הגיוני שהיא לא עישנה במקומות ציבוריים/ממשלתיים/חברתיים וכו'

3) אל תכניס לי מילים לפה! בוא תמצא לי איפה אמרתי שמגיע לה למות!

אמרתי שאני לא עצוב מהמוות שלה בגלל שהיא עישנה הרבה, לא אמרתי שמגיע לה למות בגלל זה.

4)והמשפט האחרון שלך כ"כ ילדותי ולא קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהוסר המיוט המגעיל שסידרה לי מרימון באתי להבהיר כמה דברים

1) ממתי סיגריות לא מזמהות? ולא פוגעות במי שלא מעשן וסובל מהן?

2) תסביר לי איך מישהו שמעשן 100 סיגריות ביום יעשן אותן רק בבית ולא במקומות ציבוריים, 100 סיגריות נראה לי זה לעשן מסיגריה לסיגריה, כלומר במשך כל שעות היום לעשן ברציפות, לכן לא נראה לי הגיוני שהיא לא עישנה במקומות ציבוריים/ממשלתיים/חברתיים וכו'

3) אל תכניס לי מילים לפה! בוא תמצא לי איפה אמרתי שמגיע לה למות!

אמרתי שאני לא עצוב מהמוות שלה בגלל שהיא עישנה הרבה, לא אמרתי שמגיע לה למות בגלל זה.

4)והמשפט האחרון שלך כ"כ ילדותי ולא קשור.

אתה לא עצוב מהמוות שלה בגלל שהיא עישנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...