תביעה ייצוגית נגד מקדונלדס שבראשה, נערה צמחונית. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תביעה ייצוגית נגד מקדונלדס שבראשה, נערה צמחונית.

R0ck

Recommended Posts

שמן שמשתמשים בו פעמים חוזרות (כמה אני לא יודע) מתחילים להווצר בו חומרים מסרטנים.  ולא צריך להגיד יודעים לדאוג לתחת שלהם כעל חברה. אתה צריך לראות  סניף סניף , ב1 נופל הבשר על הריצפה אז פשוט מחזירים אותו ללחמניה, או שוטפים תסניף לפני סגירה במקומות שבאים במגע ישיר אם הבשר או לחמניה  אבל לא שוטפים תסבון טוב מאותם מקומות.  בכלל 1 מהתעשיות שתשרוד הכי הרבהז ה אוכל, זה משו שהביקוש שלו לא יפסק. לכן הכי טוב למצוא עבודה במקומות שהם ביקוש בסיסי לחיי אדם (אני לא אגיד לכם מה הם, תשברו תראש לבד) 

ועוד משו סתכלו על העובדים , זה הכי גרוע לעבוד במקומות מבוקשים, כי אתה קורא תתחת מקבל שכר על הפנים  המוראל יורד ואתה שם ז_ן על הכל ומבצע תעבודה שלך במינימום הצורך.   

כמו החולצות          and i'm loving it.  משו כזה , מצחיק  חחחחחחחח

ובכלל הגוף שלנו בנוי לאוכל פשוט, וקבוצות אוכל נפרדות,  ולא כמו האוכל המודרני שיש בו קצת מזה ומהקבוצה ההיא וההיא  ואז הקיבה המסכנה שלך  והאמינו חומצות שוברות תראש איך לפרק ת (דבר) שדחפת לה.  זה בלאגן אכושילינג. 

ולכל מי שכואבת הבטן לא משנה מתי  וזה לא על בסיס אי תיפקוד גופני שהוכח אצלך   אז זה פשוט החרא שזז אצלכם במעיים, ואין צורך ללכת לרופא  או להרגיש מסכנים, פשוט תאכלו נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חיו ותנו לחיות.

יש אנשים שהם צמחונים, זאת אמונתם והם מתנהגים כמו שמכתיב להם המצפון שלהם.

מק אכן השתמשו במילה צמחוני לתיאור המנה למיטב זכרוני, ושימוש בשמן שטוגן בו בשר קצת סותר את המטרה הזאת לדעתי.

זה מזכיר לי, שתי האקסיות האחרונות שלי היו צמחוניות. למרות שהן היו מאוד סובלניות למנהגי אכילת הבשר החיתיים שלי, עדיין זה מעצבן לחיות שנה עם בחורה שלא אוכלת בשר (וגם לא אוהבת בירה, אלוהים ישמור). מה שבטוח, עכשיו כשאני יוצא עם מישהי, שאלה ראשונה: "את צמחונית? כן? יופי, תודה רבה, היה נעים להכיר אותך, להתראות!".

לצורך העניין, אני כמעט ולא אוכל במקדונלדס. כל פעם שאני אוכל ארוחת המבורגר שלהם, שעה אחר כך אני מבלה בשירותים. מה שבטוח בבורגר ראנץ' זה לא קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחח גם לי הייתה בעיה כזאת עם אקסית שלי!

אבל מצאתי שיטה פשוטה לפתור את זה... כל פעם שאכלתי בשר לידה (ואני אוכל ה-מ-ו-ן) הייתי אומר לה שאני אוכל בשביל שנינו :smile1: :smile1: :smile1:

לא צריך לקטול בגלל זה בחורה אבל זה בהחלט לא סימפטי...

וד"א בורגר ראנץ' ממש לא יותר טובים! היה לי חבר שעבד שם ולא פעם ראיתי אותם עם יד אחת מנקים את הריצפה ועם השניה מכינים את הקציצה!

דווקא במקדולנד לא יצא לי לראות בעיות תברואה... בד"כ אפילו יש להם מטבח פתוח (אפשר לראות מהדלפק מה הולך במטבח)

אין הכי טוב זו איזו מסעדה ארגנטינאית נחמדה... לתקוע סטייק של 3 קילו! לפתוח כפתור... ולא לזוז חצי שעה! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...