תביעה ייצוגית נגד מקדונלדס שבראשה, נערה צמחונית. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תביעה ייצוגית נגד מקדונלדס שבראשה, נערה צמחונית.

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בארה"ב המזון המהיר נגיש כמו זבל ובמחירים זולים במיוחד. איכות המזון ירודה בהשוואה לכאן, וכפי שציינתי בעבר, המזון שנמכר בישראל, באמצעות מקדונלדס, הוא הרבה פחות שמן מהשיט שנמכר לך בארה"ב וגם באירופה.

בארץ צולים את הבשר, לא מטגנים אותו, בארץ מחלקים רטבים דיאטתיים (Fuck This, אני רוצה להשמין!) ועוד...

כי למות שמן, זה למות מאושר - למות מאושר = למות מבליסת דאבלים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך. תיהיה חכם ותוסיף עוד חצי שקל לכוסית גדושה ברוטב רויאל.

נ.ב, הצ'יפס הירדני-הולנדי שכרגע משווק במקדונלדס הרבה יותר טעים, אני מוכרח לציין. מי ייתן והמפעל בארץ לא יתאושש מהשריפה שהתחוללה בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מקובל!  :nono:

מקדונלדס לא צמחוניים בדיוק כפי שהם לא כשרים, ישנם מספיק שומרי כשרות שאוכלים במקדונלדס ושחושבים שאם הדאבל שלהם לא מכיל פרוסת גבינה מותכת, אז ההמבורגר כביכול כשר. זה לא נכון במאת האחוזים מהסיבה הפשוטה, אותו בחור שהכין מקרויאל לתייר מבריטניה, שעמד לפני אותו שומר הכשרות בתור ודרש את הרויאל שלו עם 3 פרוסות גבינה וחריף, לאחר מכן ניגש להכין את אותו דאבל "כשר".

מספיק טיפש אחד, שומר כשרות, שיקלוט את זה... והופה, יש עילה לעוד תביעה נגד מקדונלדס!

יש הבדל - למקדונלדס אין תעודת כשרות מסיבה מסוימת וזה מונע מ"שומרי כשרות" לתבוע אותם. אני לא בטוח שצמחוניות בכלל מקובלת כהשקפת עולם רווחת בבית המשפט... זה כמו שאני אגיד שאני לא אוכל ירקות כי זה נוגד את השקפת העולם ואז אני אתבע את מקדונלדס כי הם הביאו לי המבורגר שהיה במגע עם עגבניות :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד, הצמחונית נמצאת פחות או יותר באותה עמדה.

אני לפחות לא ראיתי פרסום שמוכיח שמקדונלדס משווקים ארוחות לצמחונים (נטו), מעולם גם לא התמקדתי בזה.

אם היה חשוב להם לפנות גם לקהל הזה, הם היו מדגישים זאת יותר. בערך כמו שבבורגראנץ' תקעו לך בכניסה סטנד ענק של שימי תבורי, בגובה של בערך 2 מטרים, עם העיניים התותבות, אשר מנסה לשכנע אותך לקנות את השווארמה המונפצת שלהם.

עזבו, אני לא חושב ממש בבהירות, הבהלה שלי לדאבל משפיעה על יכולת השיפוט שלי. שיעזבו את הרשת האהובה עלי במנוחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הצלחתי להבין למה היא כל כך מטומטמת ומפגרת ?

בגלל שהיא לא אוכלת בשר ? בגלל שהיא מתנגדת לזה ?

חשבתם אולי שהעובדה שהיא אכלה בשר (בעל חיים) פגע בה באמת ? תתפלאו אבל יש אנשים שלא מסוגלים לאכול בשר מסיבות מצפוניות.

מקדולנדס מציגה את הארוחה כארוחה צמחנוית ואין צורך להתווכח כאן על קטנות, לא חסר להם כסף להוסיף עוד סיר טיגון ולטגן את המקלנוים בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הצלחתי להבין למה היא כל כך מטומטמת ומפגרת ?

בגלל שהיא לא אוכלת בשר ? בגלל שהיא מתנגדת לזה ?

חשבתם אולי שהעובדה שהיא אכלה בשר (בעל חיים) פגע בה באמת ? תתפלאו אבל יש אנשים שלא מסוגלים לאכול בשר מסיבות מצפוניות.

מקדולנדס מציגה את הארוחה כארוחה צמחנוית ואין צורך להתווכח כאן על קטנות, לא חסר להם כסף להוסיף עוד סיר טיגון ולטגן את המקלנוים בנפרד.

אז מה היא בכלל עושה במקדונלדס?

סתם לידיעתכם יש בארץ מספר סניפים(בודדים) שיש להם תעודת כשרות...(אני לא זוכר כרגע איפה....)

איתן

קניון הזהב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שקשה לדון עם תגובות כמו שלכם. ציפיתי קצת יותר מתגובות של אנשים בני 18+

אז מה היא בכלל עושה במקדונלדס?

G.... לא יודע.. אולי היא הלכה עם חברות שלה.. אולי סתם קפצה לאכול כמה מקלונים. מקדונלד'ס מציגים את המקלונים כארוחה צמחונית כך שאין שום סיבה שלא תהיה שם מסיבה זו.

היא לא יכולה להרגיש בחילה רטרואקטיבי

Really..  ::) לא יודע.. כי אני מכיר לא מעט אנשים שאם אני אגיד להם שההמבוגר שהם הרגע אכלו היה בעצם חודלה יקבלו הרגשת גועל.

והנה קצת מידע לגבי תביעה ייצוגית. ציטוט מהאתר tvia:

תביעות ייצוגיות הן תביעות שבהן קבוצה גדולה של נפגעים, בה כל אחד זכאי בדרך כלל לפיצוי קטן, מתאחדת ותובעת דרך תובע ייצוגי אחד, שמייצג את כולם. עבור כל תובע בנפרד סכום התביעה הקטן הופך אותה לבלתי כדאית, אך ההליך הייצוגי מאפשר לאחד התובעים לארגן את התובעים האחרים, ולייצג את עניינם. פסק הדין אשר יתקבל בעניינו יחייב גם את כל תביעותיהם של הנפגעים האחרים שהצטרפו לתביעה הייצוגית.

תגלו קצת הבנה לעניין, לפי תגובתכם אין לכם שמץ של מושג מה עוברים מידי יום כל אותם אותם אתם אוכלים.

הנה מצגת שמציגה בדרך "משעשעת" את העניין:

http://www.themeatrix.com

ומי שרוצה להחכים קצת יותר:

http://www.anonymous.org.il

אני לא מבקש שתהפכו להיות צמחונים, רק קצת הבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...