Nvidia's NV47 never existed - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia's NV47 never existed

DOGMA

Recommended Posts

אמממ

GT אפשר להשיג ב 2200 שקל

וx800pro ב 2500 הכי זול ...

אני לא מדבר על ה ultra וה xt pe.

בהחלט ה ati הכי משתלם הוא הx800pro שניתן לצרוב לו ביוס .

אבל עם הכרטיס הוא סתם x800pro רגיל חבל לזרוק עליו כסף.

וברור שה GT עדיף עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הX800pro הזול ביותר עולה 2300 שקל, הPRO הזול ביותר עולה 2350. בארץ מביאים GF של חברות זולות, של ATI בדרך באים לפה מהחברות היקרות יחסית, והם מתומחרים כמו ה6800 מאותה חברה. אז דיי כבר להעלק על שטויות שאתה יודע מראש שהן שטויות, ואני יעדיף x800pro מעל ל6800GT, כאשר מסתכלים על עוד שנה, אפילו פחות מזה זה נראה כמו פתרון עדיף. אני באמת לא מבין למה אתם מתעלקים על שטויות? אתם גוררים כאן וויכוחים חסרי תועלת, ולצערי אני נגרר לתוכם, אבל זהו, אני לא מתכוון להגרר לוויכוח טיפשים, עם ילדונים טיפשים, שאין לי שום בסיס על מה לדון איתם גם ככה.

אז הגיע הזמן שאולי תבינו שיש אנשים שמעדיפים את הפתרון הטוב ביותר, והם רואים את התמונה יותר לעומק, רוצים לצוד פאן בויים, תצודו את אלה עם הnVIDIA RULZZZ/ATI RULLZZZ בחתימה שלא יודעים הבדל בין תחתית לכוס לשיידר. ותעזבו אותי בשקט.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייי אתה מלאה בבולשיט!

אתה טוען שכשאר יצא ה fudo ישר תקנה אותו אז מה אתה מזיין בשכל עוד שנה ....

עוד שנה כבר לא יהיה לך את ה x800 ....יהיה לך כבר איזה x900....

אז בתכלס מה זה משנה מה יש לך עכשיו GT או פרו

.... הרי עכשיו שנייהם יתנו לך את אותם הביצועים במשחקים ....

וגם ככה עוד שנה אתה תחליף כרטיס...

אתה כל הזמן שם את האנשים בנעליים שלך

ואתה צריך להספיק לעשות את זה ולראות את התמונה הכללית...

ולדעת שלעכשיו לאנשים יספיק גם x700\6600GT\6800nU

והם לא צריכים יותר מזה ...וכמו שאמרת עוד שנה הם כבר יחליפו למשהו חדש כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראתי את כל הדיון ואתם קצת הגזמתם כאן ,

למה כל מה ש-DOGMA רושם אתם ישר נגד וחושבים שזה לא נכון?

עד עכשיו כל הטענות שהיו לכם הוא הביא הוכחות.

לפי מה שראיתי כאן , הוא מדבר מתוך ביסוס לדבריו.

DOGMA - תשתדל לדבר יפה אל שאר המשתמשים , גם אם התגובות מעצבנות זה לא סיבה לקלל ולריב.

שיהיה לכם המשך דיון נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייי אתה מלאה בבולשיט!

אתה טוען שכשאר יצא ה fudo ישר תקנה אותו אז מה אתה מזיין בשכל עוד שנה ....

עוד שנה כבר לא יהיה לך את ה x800 ....יהיה לך כבר איזה x900....

אז בתכלס מה זה משנה מה יש לך עכשיו GT או פרו

.... הרי עכשיו שנייהם יתנו לך את אותם הביצועים במשחקים ....

וגם ככה עוד שנה אתה תחליף כרטיס...

אתה כל הזמן שם את האנשים בנעליים שלך

ואתה צריך להספיק לעשות את זה ולראות את התמונה הכללית...

ולדעת שלעכשיו לאנשים יספיק גם x700\6600GT\6800nU

והם לא צריכים יותר מזה ...וכמו שאמרת עוד שנה הם כבר יחליפו למשהו חדש כמוך.

hope for the better, plan for the worst

ומי שמלא בבולשיט זה אתה חביבי, מה הקשר בין מה שאמרתי לגבי ה6800/x800 והביצועיים העתיידים שלהם לבין זה שאני יקנה כרטיס מהדור החדש?

או בין כל השטויות האחרות שאמרת? הט'ראד הזה לא קשור בכלל לנושא שנפתח, ואני מבקש מהמודים לנעולו.

אין כל קשר בין זה שאני יחליף כרטיסם לבין הביצועים של הכרטיסים עצמם בעתיד, אני השקעתי כיוון שהכל יכול לקרואת, יש גיוס עוד מעט, שנה זה הרבה זמן. אולם בדיוק לאותם אנשים שלא מתכוונים לקנות כרטיס עוד שנה, אני מציע לחשוב טוב טוב במה הם משקיעים את הכסף שלהם. אבל שוב כאשר את רואה שאתה לא מצליח לבסס נקודה מסויימת, אתה מתחיל מעמדה חדשה, שעוד יותר טיפשית מהקודמת שלך. יש ביטוי, לעולם אל תתווכח עם אידיוטים הם יורידו אותך לרמה שלהם, ואז ינצחו אותך בעזרת הניסיון שלהם.

לצערי זה מה שאתה עושה לי, אז אתה מוזמן להגיב להודעה הזאת, עם עוד סדרה של שטויות חסרות פשר והגיון, ממני תגובה חזרה לא תקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

וואלה דרך אגב כרגע קראתי שבסוף יש לנודיהי NV48!!

אבל הוא מיוצר ב-0.11 מיקרון ולא 0.09 כמו הפודו של ATI ... לא שZה משנה כל כך ודוגמה על תתחיל אפילו אם השטויות עכשיו ש0.09 אומר ש-ATI מייצרים טוב יותר...

דרך אגב איפה ראיתי PRO במחיר הזה?? אני קונה מחר אם זה במחיר הזה!! :D :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה אומר שהם יצתרכו להגדיל את גודל הליבה בכ50-75% מגודל הNV40, ליבה גדולה יותר אומר בעיה טרמית גדולה יותר. ATI לא מייצרים ליבות מייצרים אותם, ב0.09 אפשר להכפיל את כמו הטרנזיסטורים בלי להגדיל את הליבה, על0.11 לא.

אצל הדובים, אלסה 3 שנים אחריות יצרן, נמצא במלאי כמעט תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

וואלה זה 2450 בערך חח אבל שווה את המחרי אם ביוס של XTPE הכרטיס הזה יהיה מטוס חח מטוס שלא יהיה לי זמן לבדוק לעומק בגלל העבודה חח :-\

אבל עדיין מטוס שיספיק לי לכמה זמן (שנה וחצי ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין שלאנשים זה לא אכפת איזה יש לכרטיס וכמה מהיר הכרטיס... אכפת להם ממבחן התוצאה.

שזה FPS, תמיכה בפילטרים וDX, איכות תמונה ומחיר.

מצידי שלNVIDIA יהיו כרטיסים שרצים ב5GHZ לזכרון ולליבה והביצועים שלהם יהיו כמו של ATI במחיר משתלם יותר אז יקנו אותם.

היום הGF 6xxx יש להם תמיכה מלאה בכל השיידרים המתקדמים, DX9c, איכות תמונה כמו של ATI וFPS לרוב טוב יותר ובמחירים הרבה יותר משתלמים...

אז נכון שגם לATI יש אחלה חומרה אבל היא לא משתלמת פה... כמה שאתה מנסה להראות שATI יותר משוכללים בראסמי הם דפוקים כשהם מוכרים כרטיסים במחירים לא ריאלים אז תצדד בהם כמה שאתה רוצה, בסוף הגיימר הפשוט ילך לכרטיס המשתלם יותר והטוב יותר וכיום זה מן הסתם 6600\6800 בכל גירסאותיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב חזרנו למחירים הלא ריאליים, כן כרטיס שמוציא ביצועים כמו על 6800GT, ועולה ברבע מחיר פחות זה באמת לא ריאלי.

או כרטיסי שנותן ביצועים יותר טובים מ6800nu ועולה כמו 6600GT, גם זה לא ריאלי במיוחד הא?

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הויכוחים על כרטיסי ה-HI END , הם סתם רעש וצלצולים !!! ,(זאת המטרה של החברות ATI ו- לעשות הרבה רעש )

כמה אנשים סך הכל קונים את הכרטיסים האלה ,באחוזים ???

בעיני כל קנייה של מוצרי HI END , במחשבים , זה בזבוז כסף

לא כדאי לקנות את מעבדי הקצה , לא את זכרונות הקצה , ולא את כרטיסי המסך , הכי יקרים שיש

יש לי חבר שקנה לפני שנה את הכרטיס מסך 9800XT עם 256MB ,ב-3200 ש"ח , (ספינת הדגל של ATI באותה תקופה )

כמה אתם חושבים הוא יכול לקבל עליו היום ,(כאשר ה-6600GT יותר טוב ממנו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה אומר שהם יצתרכו להגדיל את גודל הליבה בכ50-75% מגודל הNV40, ליבה גדולה יותר אומר בעיה טרמית גדולה יותר. ATI לא מייצרים ליבות TSMC מייצרים אותם, ב0.09 אפשר להכפיל את כמו הטרנזיסטורים בלי להגדיל את הליבה, על0.11 לא.

אצל הדובים, אלסה 3 שנים אחריות יצרן, נמצא במלאי כמעט תמיד.

אני זוכר לפני כמה זמן שאמרת שהרבה טרנזיסטורים זה חרא וש גרועים בגלל זה

איך פתאום זה יותר טוב...

אני כל כך לא מבין אותך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין שלאנשים זה לא אכפת איזה יש לכרטיס וכמה מהיר הכרטיס... אכפת להם ממבחן התוצאה.

שזה FPS, תמיכה בפילטרים וDX, איכות תמונה ומחיר.

מצידי שלNVIDIA יהיו כרטיסים שרצים ב5GHZ לזכרון ולליבה והביצועים שלהם יהיו כמו של ATI במחיר משתלם יותר אז יקנו אותם.

היום הGF 6xxx יש להם תמיכה מלאה בכל השיידרים המתקדמים, DX9c, איכות תמונה כמו של ATI וFPS לרוב טוב יותר ובמחירים הרבה יותר משתלמים...

אז נכון שגם לATI יש אחלה חומרה אבל היא לא משתלמת פה... כמה שאתה מנסה להראות שATI יותר משוכללים בראסמי הם דפוקים כשהם מוכרים כרטיסים במחירים לא ריאלים אז תצדד בהם כמה שאתה רוצה, בסוף הגיימר הפשוט ילך לכרטיס המשתלם יותר והטוב יותר וכיום זה מן הסתם 6600\6800 בכל גירסאותיהם.

צודק .....

:xyxthumbs:

אתה בא לבן אתם בתכלס ...נגיד אחד שלא בא לעשות פה ו מודים...

לא איכפת לו מהחרא הזה כמה פיפליינס יש לכרטיס וכמה ורטקס ואיך המנוע הגאומטרי המחורבן ....

הוא רוצה לדעת מה יתן לו ביצועים  הכי טובים במחיר מינימום שהוא יכול לשלם ....

ולכשיו זה ה 6800\GT כי אפשר להשיג גם GT מאוד בזול עכשיו.

1700-1800 אתה קונה כרטיס מעולה שיחזיק לך כל משחק עכשיו ובעתיד על הגדרות גבוהות+פילטירים

בתלכס לא צריך יותר מזה לגיימר הפשוט .

כי הוא לא  ילך ויתלהב וואי יש לי ATI ויש לו שיידרים לך לא נה נה בננה...

נכון עם למישהו יש כסף שיקח x800xtpe ושיהיה בריא ...

:xyxthumbs:

lipa:

"

כל הויכוחים על כרטיסי ה-HI END , הם סתם רעש וצלצולים !!! ,(זאת המטרה של החברות ATI ו- לעשות הרבה רעש )

כמה אנשים סך הכל קונים את הכרטיסים האלה ,באחוזים

בעיני כל קנייה של מוצרי HI END , במחשבים , זה בזבוז כסף

לא כדאי לקנות את מעבדי הקצה , לא את הקצה , ולא את כרטיסי המסך , הכי יקרים שיש

יש לי חבר שקנה לפני שנה את הכרטיס מסך 9800XT עם 256MB ,ב-3200 ש"ח , (ספינת הדגל של ATI באותה תקופה )

"

חחח צודק גם ב 100 אחוז...

האחוז שיש להם high end הם איזה 3-5 אחוז .

"יש לי חבר שקנה לפני שנה את הכרטיס מסך 9800XT עם 256MB ,ב-3200 ש"ח , (ספינת הדגל של ATI באותה תקופה )

"

זאת בדיוק הנקודה שלי!!!

כאילו אתה עכשיו קונה את GT אולטה xtpe ב 3000 שקל ....

עוד שנה שנה וחצי הכרטיס לא יספיק לך

ויצא הדור החדש שיעלה 3000 הכי חדש

ו מיינסטרים שיהיה יותר מהיר מה xtpe יעלה 1500-1300 שקל. מה אז?

כרטיס שקנית ה 3000 שקל בקושי תצליח למכור אותו ב 1000 שקל.

פשוט יש פה אנשים חכמים ולא רצים על הכי יקר אלא הולכים על הכי משתלם מחינת ביצועים וכלכלה.

מה עדיף למכור כרטיס שקנית ב 1500 ב 500 שקל או למכור כרטיס קנית ב 3000+ ב 1000 שקל?

איפה גאוני המטמתיקה כשצריך אותם .

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב חזרנו למחירים הלא ריאליים, כן כרטיס שמוציא ביצועים כמו על 6800GT, ועולה ברבע מחיר פחות זה באמת לא ריאלי.

או כרטיסי שנותן ביצועים יותר טובים מ6800nu ועולה כמו 6600GT, גם זה לא ריאלי במיוחד הא?

:smile1:

נכון... זה לא ריאלי - אין דבר כזה...

:kopfpatsch:

Please enlight us.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...