חשיבה בלתי-מסחרית בעליל : בעלי החנויות בנתב"ג 2000 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשיבה בלתי-מסחרית בעליל : בעלי החנויות בנתב"ג 2000

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק בישראל!

חחחחחחחח

אבל באמת חוצפה... למרות שאני מבין שהם בסך הכל רוצים להרוויח כסף למחייתם כמו כל אחד אחר...

אבל הם ממש מנסים להכריח אנשים לקנות... זה מגעיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קונה בדיוטי פרי?

הדבר היחיד שאני קונה בדיוטי פרי זה אלכוהול וסכיני גילוח.

בכלל, אני תמיד מגיע לשדה שעה וחצי לפני הטיסה, נשארות לי כ 15-20 דקות לקנות את מה שאני תמיד קונה, והופלה למטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מאוד ישראלים קונים בדיוטי פרי,לא ברור למה...

משום מה הם חושבים שבגלל שזה פטור ממס אז זה

הרבה יותר זול מאשר מקומות אחרים, כאשר זה לא נכון

ברוב המקרים, ואף יותר יקר לעיתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצפה שלא תתואר! מה הם מצפים שנעשה בשדא תעופה? אם היינו רוצים ללכת לקניות היינו באים באמת לקניון (או למדרחובים במרכז אולם בגרמניה...) כי מה שמוכרים בדיוטי פרי אני קונה במכולת השכונתית ביותר זול. הדבר הכי משתלם שם זה סיגריות וודקה פינית, וגם זה רק אם קונים בסטוקים. טסטי קיץ שעבר לגרמניה לבד, מה קניתי לכל הרוחות? ממש טיפטיפונת סוכריות גומי כי הן עלו כאילו היו עשויות מזהב (אבל טריות כמו מיץ גרביים, כמעט שברתי שן). 2 בקארדי בריזר כי היה לי הרבה דם במערכת האלכוהול, בקבוק יין ישראלי כי אין שם, להביא לאמא השיכורה של האקס שלי (וכי שכחתי את השוקולדים במקפיא...) ו... ולא נראה לי שקניתי יותר כי המחירים בלתי נסבלים ובגרמניה הכל כ"כ זול מימילא. חוצמזה, הדיוטי פרי (הישן לפחות) זה 3 חנויות מטר על מטר שאין בהן כ-ל-ו-ם שעולה כאילו גולף ע"י מלאכים בשיש איטלקי! זובי! לא קונה! וחוצמזה, בטרמינל צריכים לחכות למטוס, לא לשדוד את עצמך... בשם הפטיש הקדוש של ת'ור - הם חוצפנים! עוד מעט הם יבקשו גם לזרוק את המזרקה לאלתר "כי אנשים בוהים בה זמן ממושך מדיי"... באמת, שיעשו הקמצנים הגזלנים האלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R0cKF0rD , זאת דווקא חשיבה מסחרית נכונה.

הרי נגיד שהחוק הזה יעבוד, ויקטינו את מספר הכיסאות משמעותית, הרי בעוד חצי-שנה אף אחד כבר לא יזכור את זה ומה שישאר בפועל זה פחות כיסאות.

עכשיו נגיד שתבוא לטיסה בעוד שנתיים, ותיאלץ לחכות לטיסה שלך 4 שעות. במצב רגיל היית יושב בכיסא ובוהה במפל כמו כולם , אבל מכיוון שכל הכיסאות סביב המפל תפוסים ומכיוון שאין כיסאות אחרים פנויים אתה נאלץ לעמוד במשך שלוש שעות עד לטיסה (או שתשב על הריצפה), בהנחה שהחלטת לעמוד- תשעמם די מהר מהעמידה הממושכת הזאת ותבחר להסתובב בחנויות- ואז יש מצב שאולי תקנה משהו מאחת החנויות.

אז הנימוק שלהם מוצדק מבחינתם, והם יודעים שאם החוק יעבור אף אחד לא יזכור אותו בעתיד. בוא נקווה שהוא לא יעבור, או שניאלץ להביא לנתב"ג 2000 כיסאות פלסטיק מתקפלים מהבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוק, אלא בקשה מבעלי החנויות לרשויות שדה התעופה

ואולי זאת חשיבה מסחרית נכונה, אבל בעצם זאת חוצפה לשמה

וגועל נפש, רק חבל שבארצנו הקטנטונת דבר כמו זה עוד עלול לקרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...