קשיח ישן+כלים=מאוורר? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קשיח ישן+כלים=מאוורר?

threeme2189

Recommended Posts

יום אחד עלה לי רעיון בראש!!! רציתי להכין מאוורר ממשהו שמסתובב מהר ועלה לי בראש הקשיח!!

תחשבו מה יקרה אם יהיה לי מאוורר 120 שמסתובב ב 5400 ארפיאם או יותר!!! :silly: :silly: :D

צריך לפתוח אותו להוציא את העינית המעצבנת הזאת להוציא את כל הפלטות חוץ מהעליונה ולהפוך אותה למאוורר!!! (לחתוך בכמה מקומות ולעקם כדי שזה יראה כמו מבנה של מאוורר)

ענק ענק ענק!!!!!!!!!!!!

אולי כאן הסברתי יותר טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טיפשי

קודם כל יותר פשוט ללכת לחנות אלקטרוניקה ולקנות מנוע 12V קטן בכמה שקלים במקום להרוס הרדיסק

דבר שני זה שההרדיסק מסתובב ב-5400 סל"ד לא אומר שכנפיים של מאורר יסתובבו לך במהירות הזאת. ההרדיסק מסובב פלטות שטוחות יחסית קלות ואין שום התנגשות של האויר. אם תשיך כנפיים ההתנגדות של האויר תאיט אותך משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדם העובדה שזה יואט למנוע יהיה פחות כח להזיז את הפרופלור משום שהוא בנוי למצב מסוים ובמצב הזה הוא יכול להיות חופשי אבל ברגע שהוא עושה פעולה אחרת הוא יכול ממש להתאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך.. כך את הדיסק עצמו של הארדיסק תחתוך לו חתכים יענו זה פרופלו תעקם אותם קצת וככה הדיסק עצמו יהיה המאוורר ככה אין סיכוי שהוא לא יסתובב בקצב של הארדיסק רגיל...

חח נראה לי כזה רוח עוד תעיף לך צ'יפים חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון מצחיק וחביב ביותר, אבל לא הכי מועיל ופרקטי.

הוא ממש לא יסתובב באלפי סיבובים לדקה...

הוא יהרס אחרי לא הרבה זמן.

וסתם עלה לי בראש:

אם אנשים שמים מאוורר ליד ההארדיסק שלהם כדי לקרר אותו, אתה רוצה להפוך את שלך למאוורר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצידי שיעשה 2 ארפיאם העיקר שזה יראה מגניב ויסתובב טיפה...

אולי אם ני אתן לו יותר מתח :screwy:... :o

וכפי שאולי ראיתם אני מחפש כונן ישן שאין לו שימוש או שלא עובד כראוי יותר אז אל תדברו איתי על להרוס כוננים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה בדיוק יראה מגניב פשוט יהיה לך מאוורר שלא זז וגם רק שתדע עם תשים או מול מאורר אחר הוא יזוז יותר מהר מ20RPM

וזה שתתן לא עוד מתח לא נראה לי יעזור כי זה בנוי ל7200\5400 RPM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...