חשד: נאנסה - וננטשה בחורשה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד: נאנסה - וננטשה בחורשה

תמיד מחייך

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבדואים של היום מזמן לא הבדואים המוסריים שהיו פעם. עם ההתערבות של הקדמה רבים הפכו לתאבי בצע ועוסקים בהברחות סמים, צאן ובקר לא חוקי (הרבה פעמים נגוע במחלות או/ולא מחוסן), נשים לזנות ובכלל, כל הכנופיות, מי שחיי בבאר-שבע מכיר מה זה רהט. חרא בא בכל הצבעים, אין ספק, בכל מקום יש גם את האנשים הטובים אבל לא צרייך להיות קלי דעת ולהזהר עם מי עולים לאוטו ועם מי יוצאים וכו' וכו'. למה אמא אמרה לך לא לדבר עם זרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם חושבים שזה ערבים?! להזכירכם האנס הסדרתי בתל אביב הוא יהודי, הפדופיל הכי גדול במדינה הוא יהודי, אנס המדרגות הוא יהודי וכך הלאה. אתם בוחרים בדרך הנוחה להפיל את זה על הערבים ומתחת לאף שלכם נשים מכל מוצא נאנסות בעיקר על-ידי יהודים. במקום להסתכל לעובדה הזאת בפנים אתם מפילים את האשמה על אחרים. זה מזכיר לי אמא של ילד שפוצץ מורה במכות והיא עדיין קראה למורה שקרנית ולבן שלה ילד טוב שלא עשה כלום (למרות כל התלמידים העדים והראיות הפיזיות).

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים לדבר יפה על ערבים והכל... אבל לכמה מכם יצא להיפגש עם ערבים, ולא במסגרת של איזה כינוס שלום או משהו בסיגנון? לפגוש אותם "בסביבה הטיבעית" שלהם? בלי שיהייה להם אינטרס מובהק של להיות נחמדים, מנומסים ואינטליגנטים?

לי יצא, כנראה שהנסיון שלך לא היה הכי טוב כי נפלת בדיוק על 2 שהם לא הכי Friendly ... יכולת גם לגור עם 2 ערסים בבניין והכל היה אותו הדבר בדיוק - רק בעברית  - לא קשור למוצא שלהם.

אין להם אינטרס לעשות פיגועים! אבל הם גונבים, מבריחים ועושים עוד הרבה דברים שלא מתרחקים מהחומרה של פיגועים...

והיהודים לא גונבים מליונים ? ממך וממני ? בדרך חוקית גם ? ולא רק מכוניות ? ולא עוסקים ביבוא סמים ? דווקא לפי מיטב זכרוני רוב ברוני הסמים בארץ הם יהודים, וכמה ערבים מלוד.

ובקשר לכותרת

אני ממליץ - בשביל הבידור

Cannibal Corpse - Stripped, Raped and Strangled

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצדיקה אבל התסכול הלאומי של הערבים יכול בהחלט לדחוף אותם למעשה כזה (את המחזמר "מאמי" כבר ראיתם? מאד אקטואלי לעכשיו). מי שישן עם פשפשים שלא יתלונן על עקיצות בבוקר. וזה לא רק לגבי לצאת עם ערבים אלא גם לגבי לעלות לאוטו/דירה של אדם זר ולהסתובב עם אנשים מפוקפקים וכו'. נכון, אין שום הצדקה לאונס, זה מעשה בלתי נסלח שאין לו תירוץ, אבל ניתן למנוע אף לו בקצת אם נזהרים.

ושוב באותו העניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יצא, כנראה שהנסיון שלך לא היה הכי טוב כי נפלת בדיוק על 2 שהם לא הכי Friendly ... יכולת גם לגור עם 2 ערסים בבניין והכל היה אותו הדבר בדיוק - רק בעברית  - לא קשור למוצא שלהם.

והיהודים לא גונבים מליונים ? ממך וממני ? בדרך חוקית גם ? ולא רק מכוניות ? ולא עוסקים ביבוא סמים ? דווקא לפי מיטב זכרוני רוב ברוני הסמים בארץ הם יהודים, וכמה ערבים מלוד.

ובקשר לכותרת

אני ממליץ - בשביל הבידור

Cannibal Corpse - Stripped, Raped and Strangled

לשני ערסים הייתה יכול להעיר ולא להיכנס לוויכוח של "אתה אומר לי את זה בגלל שאני ערבי" או "למה אני צריך לשטוף, בגלל שאני ערבי?". לשני ערסים הייתה יכול לתת מכות ולא לחטוף תלונה על "התנכלות על רקע לאומני" או משהו כזה (אני טברייני, אני יודע להסתדר עם ערסים...).

השוטף שלי לחדר עשה לא פחות בלאגן, עליו יכולתי לצעוק, לאיים ולממש את האיום אם הייה צורך, ובסוף הוא הייה מסדר.

הינו (כל העתודאים שגרו במעונות...) מארגנים כל כמה לילות מפגשים ספונטניים עד אמצע הלילה, הינו עושים המון רעש, אבל אם היו מבקשים מאיתנו, הינו בשקט, או שהינו מתרחקים. כשהיו אומרים לערבים להיות בשקט, כשהם עשו את המפגשים שלהם, או כשהם עשו רעש בחדר המחשבים בזמן שהם שיחקו אנריל ואחרים ניסו ללמוד, הם היו מתעלמים, או שיותר גרוע, היו אומרים "זה מפריע לך, אז תלך מפה!".

אני לא אומר שכל היהודים בסדר, אבל אצל הערבים זה חלק מהתרבות והחינוך!

אני לא מצדיקה אבל התסכול הלאומי של הערבים יכול בהחלט לדחוף אותם למעשה כזה (את המחזמר "מאמי" כבר ראיתם? מאד אקטואלי לעכשיו). מי שישן עם פשפשים שלא יתלונן על עקיצות בבוקר. וזה לא רק לגבי לצאת עם ערבים אלא גם לגבי לעלות לאוטו/דירה של אדם זר ולהסתובב עם אנשים מפוקפקים וכו'. נכון, אין שום הצדקה לאונס, זה מעשה בלתי נסלח שאין לו תירוץ, אבל ניתן למנוע אף לו בקצת אם נזהרים.

ושוב באותו העניין...

כנ"ל. כל מילה שווה זהב!

חסרים סיפורים של נשים שהתאהבו בערבים ואחרי שגילו את הפרצוף האמיתי שלהם וניסו לבריח הן לא יכלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את הנקודה לחלוטין... אף אחד לא מתייחס לאונס וחש חמלה או אכפתיות כלפי הקורבן! הרוב שם וגם פה מאשימים אותה! אני מאשים לעומת זאת את החברה, את האנשים שבתוכנו ואת המשטרה. אם הייתם רואים את התוכנית "זה הזמן" הייתם רואים איך אנחנו נראים - הייתה שם דיקנית של אוניברסיטה שהגנה על הדובר שלה שהורשע בבית-משפט בהטרדה מינית ובמעשים מגונים, והאשימה את הקורבן. ככה אנחנו נראים, אכזריים וחסרי כל רגש וטיפת אכפתיות, מאשימים קורבנות בהתלבשות פרובוקטיבית, באי נקיטת צעדים נגד האנס, באי התנגדות לאונס וכו'. ואף אחד לא חושב איך עוד ועוד אנסים יוצאים מהחורים והורגים נפשית נשים וגברים שחטאם היחיד הוא תמימותן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בינינו, בכיף הייתי עושה לינץ' לאנס. בוודאי שאני לא מאשימה את הקורבן אבל כל הנקודה היא שאיננו יכולים לשלוט במעשים של אחרים והיא לא יכולה להגיד "טוב, אני אעלה עם זר מוחלט לאוטו (או איך שהיא לא הגיע לסיטואציה איתו) והוא לא יעשה לי כלום כי זה נגד החוק". החוק, עצם שהוא קיים, הוא לא מגן עלינו פיזית אלא נועד להרשיע את התוקף ולהגדיר את מעשיו כעבירה ולא כאמצעי הגנה. את המעשים שלנו אנחנו יכולים לקבוע ורק אנחנו נחליט אם אנחנו נעלה לטרמפ עם אדם זר או השד יודע מה ואנחנו ניקח בחשבון את מה שעלול לקרות לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...