מערות התופת החדשות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערות התופת החדשות

AxSpozChiA

Recommended Posts

החלטתי לצין נושא על המערות תופת שהתחילו עם הזמן להתגלות

לאן הגענו לוויאטנם מקלות טנגי מערות מחבוא מה זה באמת

מערה שחופרים ערבים ומתי שכמה חיילים החליטו לשחק במשחק למצוא את המטמון (הפצצה)

קופץ ערבי ואומר האלן וסאלן אולה עוכבאר קבום המערה מתפוצצת הגענו בחיי לויאטנם ואפילו גרוע מזה מתי נגיע למצב שיבואו אנשים בכל בית ויקחו אותנו לאיצטדיון טדי בתור גטו ???

אלה בתגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את ההשוואה לשואה... חיילנו מתים תוך כדי הגנת הארץ...

אותה ארץ שהקימו בשביל שלא נגיע שוב לאותו מצב של חוסר אונים...

גם ההשוואה לוויאטנם לא נכונה... אנחנו לא פולשים לארץ שלהם... (יש שיגידו שבעבר כן אבל זה כבר לא משנה מי היה קודם)

המנהרות זו רק עוד דרך של הערבים להילחם בנו...

ואני מקווה שזה לפחות יעיר את הממשלה שלנו לתת קצת יותר חופש פעולה לצה"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מצחיק זה ליראות את הערבים משחקים אותה גיבורים גדולים שהם הצליחו לחפור מערה ולפוצץ אותה

מבחינה צבאים אנחנו אוכלים אותם בלי מלח והסיבה היחידה שאנחנו לא עושים את זה זה דעת הקהל העולמית

הפחדנים האלה נלחמים מתוך אוכלוסיה אזרחית ושולחים ילדים ונשים להילחם

אם היינו מדינה יותר גדולה וכל זה היה לפני 50 שנה מזמן הם כבר לא היו פה

הם צריכים להבין מי החזק פה ולהגיד תודה שאנחנו בכלל מוכנים ללכת איתם למשא ומתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע... אני רוצה להבין אתה חי במדינה הזאת... ואני מניח שאתה משרת בצה"ל...

ואתה אומר שאנחנו יושבים לפלשתיניים על הווריד? מה כאילו כל הפיגועים שהיו כמעט שיגרה יום יומית בעבר לא הספיקו לך?

משחקים אותה גיבורים גדולים או לא עובדה שהם הורגים לנו חיילים!

ללכת בגישה של יש לנו חזק יותר אז תזהרו פשוט לא עובדת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא פולש לארץ שלהם, אתה כבר פלשת ואתה שם הרבה מאוד שנים ואתה יושב להם על הווריד.

תסלח לי מאוד, אבל למה שלא נסתכל על זה בצורה אחרת?

אולי זאת לא הארץ שלהם אלא הארץ שלנו?

בכל מקרה, זה לא הענין כאן, ולמען האמת, די נשבר לי מכלמיני אנשים שלא משנה מה הבעיה, מה הוויכוח או מה האירוע, מדקלמים את אותה המנטרה - "צריך לצאת משם".

עם יד על הלב, אתה באמת חושב שיציאה מהשטחים תפסיק את העויונות כלפי ישראל?

בוא אני אחדש לך משהו: ב-4 שנות האינתיפאדה, שלדעתי אנחנו יכולים להסכים על כך שבמהלכן היחס של לאוכלוסיה הפלסטינית רק נהיה יותר קשוח, אחוזי התמיכה בטרור ירדו בצורה משמעותית. גם הפלסטינים כבר מבינים שההמצאות שלנו שם נובעת מהטרור, ולא מהצורך הביולוגי שלנו ב"כיבוש".

אנחנו יושבים להם על הווריד כי הם חותכים את שלנו.

that been said, אני מבקש לחזור לנושא הדיון. בואו לא נהפוך את זה לסתם עוד ויכוח. מנהרות, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאנחנו עושים רע להם זה באשמתם בלבד... צריך להמשיך להרוס בתים ושכונות וכל דבר שיגרום להם להבין כמה שהם פוגעים בעצמם שהם עושים פיגועים... חבל שלא משמידים מפני העולם את המשפחות המזוהמות של המחבליםמ ככה אולי המחבלים הבאים יחשבו פעמיים לפני שיתפוצצו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכימה עם הנושא שהם נלחמים בשיטות מלוכלכות, אפילו מאד, שרצים חיים באדמה, למה ציפיתם? אבל אכן, מה אנחנו צריכים את עזה? כמה ישובים בתוך אוכלוסיה של מליון וחצי פלסטינים שמאד לא אוהדים אותנו. בתוך כמה שנים המליון וחצי יהיה ל-3 מליון. מה אז? נרכז את כל צה"ל בעזה? זה לא הגיוני בתכלית. צרייך להכנס "הביתה", לפנים הארץ. החזרנו את עזה, למה אנחנו עוד שם? לדעתי אין ממש הצדקה בטחונית להשאר שם חוץ מלשמור על המתנחלים ששם וזה בזבוז חיי אדם ותקציב בטחון. חוצמזה, אנחנו יכולים באמת להכנס בהם עד לשקדים גם בלי לשים על דעת הקהל העולמית. מה יקרה? צרפת תפלוש אלינו בתגובה על "העויינות הציונית"? אם נצא מעזה ולא יהיה שקט, זה רק יתן לנו לגיטימציה ואת כל ההצדקה להכנס לשם ולאיש כבר לא יהיו תירוצים על כיבוש. המילה כיבוש פה לא רלוונטית. אין לנו עניין בלכבוש אותם, הם נטל כלכלי, דמוגרפי ובטחוני. אנחנו רק רוצים שקט ואם נצא מעזה והחמאס ושאר הארגונים לא ישמרו את הפצצות לעצמם אז באמת נוכל סוף סוף להגיב בכל הכוח.

חוצמזה, משרד ההסברה שלנו מחורבן סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט יורקים לבאר ממנה הם שותים

שיגידו תודה שיש להם בכלל חשמל ומים

גם אם נצא מעזה תמיד יהיו להם סיבות להתקף אותנו ותמיד הצרפתים ישנאו אותנו ותמיד תהיה אנטישמיות ואין מה לעשות וחבל מאד שאי אפשר לצפצף על דעת הקהל כי פשוט יחרימו אותנו ואת הסחורה שלנו ואז המצב הכלכלי בכלל יהיה גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכימה עם הנושא שהם נלחמים בשיטות מלוכלכות, אפילו מאד, שרצים חיים באדמה, למה ציפיתם? אבל אכן, מה אנחנו צריכים את עזה? כמה ישובים בתוך אוכלוסיה של מליון וחצי פלסטינים שמאד לא אוהדים אותנו. בתוך כמה שנים המליון וחצי יהיה ל-3 מליון. מה אז? נרכז את כל צה"ל בעזה? זה לא הגיוני בתכלית. צרייך להכנס "הביתה", לפנים הארץ. החזרנו את עזה, למה אנחנו עוד שם? לדעתי אין ממש הצדקה בטחונית להשאר שם חוץ מלשמור על המתנחלים ששם וזה בזבוז חיי אדם ותקציב בטחון. חוצמזה, אנחנו יכולים באמת להכנס בהם עד לשקדים גם בלי לשים על דעת הקהל העולמית. מה יקרה? צרפת תפלוש אלינו בתגובה על "העויינות הציונית"? אם נצא מעזה ולא יהיה שקט, זה רק יתן לנו לגיטימציה ואת כל ההצדקה להכנס לשם ולאיש כבר לא יהיו תירוצים על כיבוש. המילה כיבוש פה לא רלוונטית. אין לנו עניין בלכבוש אותם, הם נטל כלכלי, דמוגרפי ובטחוני. אנחנו רק רוצים שקט ואם נצא מעזה והחמאס ושאר הארגונים לא ישמרו את הפצצות לעצמם אז באמת נוכל סוף סוף להגיב בכל הכוח.

חוצמזה, משרד ההסברה שלנו מחורבן סוף.

יש המון השלכות ליציאה מעזה, כמו למשל מבחינה אסטרטגית: במצב הנוכחתי אשקלון למשל, נמצאת כ 12 ק"מ מהגבול שלנו עם עזה.

אם נצא משם אירגוני הטרור יתחילו להפגיז גם את אשקלון בקסאמים ולא רק את שדרות ועוד כמה עיירות בסביבה.

מבחינה של לתת לנו לגיטימציה לתקוף אותנו, זה לא ייתן שום לגיטימציה מכיוון שהם פשוט ימשיכו עד שאנחנו לא נצא מירושלים, חיפה, עכו, יפו

תל-אביב...כמה שנתן להם יותר, הם יירצו יותר...וזה הוכח ע"י ברק שנתן להם 98% של השטחים בהסכם אוסלו שזה באמת יותר מוותרני וההסכם

כלל חצי ירושלים. אבל הם לא הסכימו והמשיכו בשלהם, ככה שאולי הם נטל מבחינה כלכלית אבל לא מבחינה ביטחונית...כמה שהם יותר יתקדמו לכיוון

שלנו יהיה להם יותר נוח לתקוף אותנו מתוך הגבולות שלהם בלי צורך במחבלים מתאבדים. ובקשר למערות, לא נראה לי שזה חדש אבל זאת תופעה שצה"ל

צריך להפיק לקחים במטרה להלחם בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם בכלל חפרו אם איזה כלי כלשהו ?

עם כפית....

החול בעזה זה חול ים , נורא קל לחפור הבעיה זה להשאיר את המנהרה עומדת שלא תקרוס פנימה ולא החפירה עצמה

ולא יעזור , לא יקום שינצח עם נכבש בשטח שלו

ובמיוחד לא בתנאים כאלה כשהנצחון לא מוגדר בכלל

או שיעפו את כל הערבים משם או שיעיפו את כל היהודים משם....באמת שלא אכפת לי איזה מהשניים רק שיעשו אחד מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...