התאמת צבעים. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאמת צבעים.

IG

Recommended Posts

על המאורר הזה אני רוצה לשים גריל שהכנתי (תמונה בעוד כמה ימים, אולי אפילו מחר...) הבעיה היא שאני לא יודע באיזה צבע לצבוע אותו :s07: כמו שצראו, כשצבעתי אותו בשילוב של כחול ותכלת (אותם הצבעים שבתמונה...) כמעט ולא מבחינים בו, וזה נראה זוועה :P.

בנוסף, הוא לא מכסה מספיק את המאורר...

אני רוצה להשיג כזו כמו ששמים בחלון, ולשים אותה מתחת לגריל שהכנתי.

בנוסף למאורר ולפסים הכחולים יש חריטה שתואר באדום.

השאלה שלי היא: באיזה צבעים כדאי לי לצבוע את הרשת ואת הגריל?

חשבתי על שילוב של גריל אדום ורשת בזהב... (הגיל עשוי מנחושת שגם נותנת גוון זהוב...)

זה המאורר:

3.jpg

זה הגג... החריטה בכוכב...

a.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוט נחושת 3מ"מ קופל לשנים, נתפס בקצה אחד במלחציים הקצה השני נתפס ע"י וו שהייה מחובר למקדחה... כמה שניות עם המקדחה וקיבלתי את החוט כמו שהוא בתמונה. חתכתי לפי מידות, כופפתי, (אבא) הלחים, אני הוספתי משחה אפוקסית, שייפתי, ליטשטי (צריך לשייף עוד  :P), צבעתי, שוב קיפלתי (כדי שיקבל צורה כדורית...) וזהו...

בתמונה האחרונה אפשר לראות קצת את הצבע של הנחושת, בשאר התמונות מאוד קשה לראות, אבל זה בצבע כחול כהה בצדדים, ותכלת במרכז.... (אבל אפשר לבהחין באפקט שנוצר התאורה שונה על הגג עצמו... תראו את התמונות בהודעה הראשונה, ובהודעה השנייה... תסתכלו על הפסים בצדדים  8) איזה חלק בהיר יותר, ואיזה כהה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עידכונים :s07: אני צריך עזרה :s07:

על המאורר הזה אני רוצה לשים גריל שהכנתי (תמונה בעוד כמה ימים, אולי אפילו מחר...) הבעיה היא שאני לא יודע באיזה צבע לצבוע אותו כמו שצראו, כשצבעתי אותו בשילוב של כחול ותכלת (אותם הצבעים שבתמונה...) כמעט ולא מבחינים בו, וזה נראה זוועה .

בנוסף, הוא לא מכסה מספיק את המאורר...

אני רוצה להשיג כזו כמו ששמים בחלון, ולשים אותה מתחת לגריל שהכנתי.

בנוסף למאורר ולפסים הכחולים יש חריטה שתואר באדום.

השאלה שלי היא: באיזה צבעים כדאי לי לצבוע את הרשת ואת הגריל?

חשבתי על שילוב של גריל אדום ורשת בזהב... (הגיל עשוי מנחושת שגם נותנת גוון זהוב...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפיף ;D

אם אני אצפה את כל הגריל בבדיל, ואצבע את הרשת באדום, זה גם יהייה יפה? (אני מנסה לעשות את המוד כמה שיותר מקורי, ועל ציפוי עם בדיל עוד לא שמעתי :smile1: בד"כ קונים צבע כסף מתכתי וצובעים ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרעיון של בדיל שהוא לא נופל ;D (אם מנקים טוב את המשטח)

חוץ מזה, אני לא מתכוון לקופף עוד את הגריל...

בדיל זה מתכת רכה וגמישה מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, כשצובעים משטח שלא רוצים להסתיר את הפרטים העדינים שיש בו, עדיף לצבוע בספרי... אבל זה לא קשור לשאלה שלי...

אפשר עוד תגובות :please:

מה אתם אומרים: המאורר שבהודעה הראשונה יראה טוב יותר עם בצבע זהב וגריל הIG באדום או גריל הIG בכסף והרשת באדום?

הצעות נוספות יתקבלו בברכה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...