GHOST IN THE SHELL 2? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GHOST IN THE SHELL 2?

overload

Recommended Posts

גרועה?! אני לא יודע מה איתך אבל פעם אחרונה שהשוותי בין גירסת דיוידיריפ סופית לדיוידי רגיל ההבדלים היו ממש קטנים...

אם יש לך את כל מה שצריך בשביל להפעיל את זה אתה מקבל תמונה מאוד טובה!

יכול להיות שראית אותו בדיוידי סקרינר שזה לעיתם ממש ממש עלוב... אבל יש לי את שניהם בגירסאות הריפ שלהם ואין מה להתלונן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי עם דיבוב אנגלי ותרגום עברי... למרות שהתרגום לא באיכות הכי טובה אז אפשר לוותר...

בכל זאת מומלץ יותר לראות ביפנית עם תרגום אנגלי... יש בזה משהו מיוחד  ;D

overload

חבר את המחשב למערכת שלך... זה יוצא פצצה!

למרות שצריך כרטיס מסך עם תמיכה טובה ליציאת טלוויזיה  ::)

ואם אין לך... אז לא נראה לי שיש את זה בדיוידי בארץ...

ואם כבר מדברים על יפנים... מישהו ראה את

Vampire Hunter D - Bloodlust

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת מומלץ יותר לראות ביפנית עם תרגום אנגלי... יש בזה משהו מיוחד

מסכים לחלוטין, ראיתי את זה ביפנית עם תרגום עברי (שהיה על הפנים),עכשיו אני צריך לראות את זה עוד פעם עם תרגום אנגלי אולי הפעם נבין משהו.

ואם כבר מדברים על יפנים... מישהו ראה את

Vampire Hunter D - Bloodlust

מצטרף לשאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר בנושא, אני היחיד שחושב שyes anime החדש זה ערוץ הילדים ביפנית?

דרך אגב, דודים שלי נחתו אתמול בארץ מיפן (הם גרים שם) והביאו לי כמה עשרות חוברות מנגה

ככה שלא יהיה לי משעמם בשארית החופש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לראות עדיין את הYES Anime אבל הבנתי שכל הסדרות שם פשוט משודרות שוב ושוב ושוב ושוב...

איזה חוברות?

כבר הספקתי להשיג את Bloodlust

והאנימציה שלו באמת מושקעת! חוץ מאיזה בחורה שקצת מעוותת... אבל עוד לא הספקתי לראות את הסרט אז יכול להיות שיש לזה סיבה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל מסך 17" ו2 רמקולים זה לא 5.1 ומסך 36"

עזוב אותך שגם באיכות וידאו\סאונד יש הבדל בקבצים.

לא ראיתי את הסרטים המדוברים אבל למה אנשים רואים סרטים במסך מחשב היום? רוב ה dvdrips באים במורמט ac3 וכשרואים את זה בטלויזיה עם מערכת

רוב האנשים לא ישימו לב בכלל שהמקור של הסרט הוא מהמחשב ולא מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כמה דברים שרציתי לומר:

1. Ghost in the shell 2 הוא בהחלט סרט טוב, אם כי לא ממש מעניין וזאת מפני שהכיוון שהסיפור תפס בסרט השני לא מצליח למשוך את הצופה ולהעביר משהו - איזה ערך מוסף שהיה בסרט הראשון קצת חסר פה.

הפילוסופיה בסרט מעלה שאלות מעניינות והאנימציה מדהימה כתמיד בסרטים של ממורו אושי.הסרט מומלץ אבל אל תטפחו ציפיות גבוהות מדי.

למי שרוצה באמת להנות מסרט אנימה מצויין (וגם של ממורו אושי) כדאי לראות את APPLESEED שניתן להוריד אותו כעת באתרים המובחרים - ודי לחכימא ברמיזא.

2. לגבי YES ANIME.

כמה ציפיתי וייחלתי לערוץ כזה ששידוריו יהיו על טהרת האנימה, אלוהים יודע.

אבל החבר'ה ביס פישלו ובגדול. במקום להביא לנו סדרות איכותיות דוגמת "X" או "KENSHIN" או אפילו איזה "NINJA SCROLL" - הם מביאים כל מיני סדרות שלא קשורות לכלום ושלא מעניינות אף אחד.

מישהו פה טען מקודם שנדמה לו שזה מן ערוץ הילדים כזה.....אתה לא יכול להיות טועה יותר חביבי: מצד אחד משדרים בערוץ הזה סדרות תמימות דוגמת פוקימון וכו', ומצד שני ניתן בשעות מסויימות לראות גם זוג תלמידות תיכון יפניות בודקות בקפדנות נלהבת את אזוריי החלציים שלהן ושל חברותיהן.

מעניין אילו ילדים יצמחו מצפייה בערוץ החינוכי הזה.

בקיצור - ערוץ סתמי וחבל. היה ניתן להשקיע מחשבה על מה בדיוק הולך הכסף ולמי יפנה הערוץ, ולא לזרוק כסף ולהגיד "הנה יש לנו ערוץ חדש בואו כולם לראות פוקימון ולסביות.....".

3. "Vampire Bloodlust" - סרט מצויין ומומלץ בחום, שטיפ טיפה סובל מהתופעה הבעייתית של ניסיון להתעלות על הסרט הראשון (לא ממש מצליח לו).

בכל מקרה אחד המומלצים בעיניי.

ניתן לקחת באוזן השלישית - או איפה שתמצאו.

4. לסיכום רציתי להמליץ על כמה סרטי אנימה טובים שראיתי - אם מישהו עוד לא ראה או מתלבט אם לראות או לא, הרי דעתי הצנועה.

כל סרטי הייאו מיזאקי - "הנסיכה מינונוקי" "המסע המופלא" - ובעצם כל סרט שהבן אדם עשה אי פעם.

SPRIGGAN - סרט פעולה מומלץ בחום, באמת אחד המדהימים והמעניינים שיצאו אי פעם.

WONDERFUL DAYS - סרט אנימה קוריאני מאוד מושקע ומרשים.

NINJA SCROLL - אחד הסרטים הקלאסיים של כל הזמנים. אין מה לומר שווה כל דקת צפייה. לאחרונה יצאה גם סדרה באותו שם שכביכול ממשיכה את הסיפור אבל היא לא הכי מעניינת - למי שרוצה.

וכמובן, COWBOY BEBOP - אחת הסדרות הטובות ביותר אי פעם וגם הסרט שנעשה אחרי תום הסדרה מומלץ ביותר.

זהו - הערות, הארות, תלונות, מענות, מארות, וסתם שטויות יתקבלו בברכה.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...