שאלה בקשר לתזמוני ADATA PC4000 בOC - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לתזמוני ADATA PC4000 בOC

shimmi1982

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועוד שאלה- שמתי למעבד מתח 1.6- עכשיו בהתחלה הוא היה על 1.6 ועכשיו עם הPRIME שמתי לב שהוא קפץ ל1.7 - יש סיכוי שהלוח אם מעלה לי מתח על דעת עצמו?

יש לי מערכת דומה לשלך וכשאני ב OC ל 2300 (קירור מקורי ) ומתח 1.55 המתח עולה ל 1.6 ???

דיי מוזר ::)

לעוד מישהו זה קורה עם הלוח הנל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שלך לא מדויק כמו שלי- למרות שנראה שההבדל היחידי זה בפיצ'רים- באמת נראה לי שמבחינת כל השאר זה אותו לוח., נראה לי ששאיפשהו זאת פשוט אופציה כזאת שהלוח אם ימשוך מתח בהתאם לצריכה מהמעבד- למרות שאף פעם לא שמעתי על זה- אבל וואלה העובדות מדברות- אם אני בסטוק אז הוא על 1.55, אם אני עושה OC קליל (ובביוס הוא מוגדר ל1.55V) אז בCPU-Z הוא מראה לי 1.6V, ועכשיו שעשיתי את הOC הזה העליתי מתח ל1.6V אז הוא היה על 1.6V ואז אחרי איזה שעתיים בPRIME95 הוא העלה את המתח ל1.7V (וחובה לציין שזה לא תנודות בגלל ספק דפוק או משהו- כי יש לי ספק שנחשב איכותי וגם הערך עומד בול כמו שעון על 1.700 V

מוזר..

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא רק פיצרים נוספים

וגם אצל זה או על 1.55 נקי או 1.6 נקי

כניראה זה באמת משהו בביוס

יש מישהו נוסף שזה קורה אצלו ? או יודע על אפשרות כזו בביוס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבהיר כאן נק' אחת שנמצאת בדפים הראשונים שבת'רד :

אם אתה עברת כבר את תהליך הבדיקה של ה OC בצורה יסודית אין שום בעיה לקפוץ ישר תדרים אבל אם אתה מבצע קפיצה תבצע אותה מהביוס ולא מה WIN !!!

כי זה יכול לגרום לקיפאה עד ריסוק של כול הWIN ....

הדירוג של המעבד מאוד קשה לקבוע כי הוא תלוי בהמון גורמים !! כגון תזמונים ,באס , סינכרוני או לא , ומהירות וזיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבהיר כאן נק' אחת שנמצאת בדפים הראשונים שבת'רד :

אם אתה עברת כבר את תהליך הבדיקה של ה OC בצורה יסודית אין שום בעיה לקפוץ ישר תדרים אבל אם אתה קפיצה תבצע אותה מהביוס ולא מה WIN !!!

כי זה יכול לגרום לקיפאה עד ריסוק של כול הWIN ....

הדירוג של המעבד מאוד קשה לקבוע כי הוא תלוי בהמון גורמים !! כגון תזמונים ,באס , סינכרוני או לא , ומהירות וזיכרון

פחחח אחי מאיפה צצת? אתה קצת לא קשור :)

ברור שFSB העליתי מהביוס.

תקן אותי אם אני טועה- הדרוג של המעבד לא אמור להיות הדרוג של המעבד? (ולא של כל המערכת? אז מה אתה מכניס לי תזמונים,,סינכרוני לא סנכרוני, מה זה משנה ? ואם רצית לדעת אז גם זה מופיע לך פה בדיון- ובפרטים שלי- המעבד הוא NEWCASTLE, הזכרון עובד על 500MHZ, התזמונים,3,4,4,8 הבאס 250 , מה עוד? מכפלה 10, יחס סינכרוני, מה עוד?)

ולגביי הדרוג- נו בקיצור אני לא רוצה שתגידו לי מה הסטפינג החדש והכי מדויק של המעבד , עם איזה אות יש לו אחרי ה 64BIT או לא יודע מה- נו לא צריך להגזים- אני רוצה לעת דרגו בכלליות שאדע לאיזו רמת OC הגעתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זה קצת סותר...

אם AXP 2500MHZ זה משהו כמו 4000+

וA64 יותר חכם

אז זה לא אומר שהשיפור לאותו OC אמור להיות יותר חזק? (כלומר 500MHZ בA64 נותנים יותר מ500MHZ בAXP) ?

אם ככה - אז מ4000+ ירדתי ל3500-3600+ ?

(או שMIKI הגזים קצת וAXP ב2500MHZ הוא לא מגיע ל4000+?)

בכל אופן- קיימת סתירה בין שתי התגובות שלכם, תסבירו לי בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשת קיבלת

HCK, קח גם בחשבון ש500MHZ בAMD זה לא כמו 500 MHZ באינטל.... אם תתרגם את זה למערכת אינטלאית אז הOC אמור להיות הרבה הרבה הרבה יותר חזק, בגלל זה לדעתי עדיף לOC כי כל MHZ שאתה מעלה הרבה יותר משמעותי משל .

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שראיתה  גם אני העלתי את ה OC ל 2500 והשוותי מיבחנים של קידוד סופר PI וPCMARK 2004

והוא נימצא בערך בין ה 3400 ל 3700 קרוב יותר ל 3400

הבעיה בדירוגים היא דווקה של AMD  למשל AXP3200 ו A64 3200 רצים באותה מהירות אבל ה A64 אוכל את ה AXP  למרות שהם מדורגים אותו דבר

במהלך המעבר של AMD ל A64  היא כיביכול החמירה (אפילו מאוד ) עם הדירוגים שלה  

תיראה  AMD השיקה את ה 4000+  והוא בא במהירות 2.4 עם דואל צנל 1מגה ועוד כל מיני שיפורים בליבה  ורק אז הוא דורג כ 4000+

http://www.hardocp.com/article.html?art=NjI5LDE=

זה גם יעזור לך

http://photos.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=guest.file.view&path=200308092351381053&id=200412142211266938&user=rsrs6

וזאת התמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...