מדהים... כ. מסך 6800GT של MSI ב-1810 שח!!!! - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדהים... כ. מסך 6800GT של MSI ב-1810 שח!!!!

Access Denied

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך הם מבלפים חבל על הזמן גם דוד שלי שאל אותם והם אמרו לו שאפשר להזמין מיום ראשון אבל כנראה שהם רצו עוד טיפה פרסום טוב אני יחזור לאופציה של x800xtpe ודרך אגב dogma לדעתך ספק 300 hec יחזיק מערכת עם x800xtpe????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המקום!!! תפרסם ת'ראד על ספקים במקום המתאים...

ובחזרה לנושא המקורי... דברתי עכשיו עם KSP והנציג בכלל לא ידע על מה אני מדבר..

הוא אומר שהוא לא רואה בכלל שקיים כרטיס כזה של ..

קצת מוזר מדי לטעמי.. עוד משהו דבר איתם על זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שכמה יתקשרו אליהם ואמרו להם שזה נכון שיהיה אפשר להזמין מהיום אבל כנראה הם בילפו את כולםםםם

ורצו קצת פירסום!!! יש דברים כאלה גם בפנדה יום אחד ראיתי x800xtpe של גיגהבייט ב3000 למחרת אני רואה את זה ב3400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שכמה יתקשרו אליהם ואמרו להם שזה נכון שיהיה אפשר להזמין מהיום אבל כנראה הם בילפו את כולםםםם

ורצו קצת פירסום!!! יש דברים כאלה גם בפנדה יום אחד ראיתי x800xtpe של גיגהבייט ב3000 למחרת אני רואה את זה ב3400.

על טעויות אנוש שמעת? בתור אחד שמעדכן אתרים אני בהחלט יכול להעיד שלפעמים אתה שוכח לעדכן מחיר או שם מחיר בטעות .... אז תפסיק להניח שעושים את זה רק בשביל פרסום זול (אני לא אומר שזה לא ייתכן אבל אי אפשר ישר להאשים בזה!)

יש לי 6800GT עם P4-2.4 עובד נהדר עם HEC 300, אבל נראה לי ש-AMD64 ירצה יותר וגם XTPE

AVI2014: מה רע ב-X800XT, גם אותו מחיר כמו GT, גם קצת יותר טוב, למה XTPE בשביל 100$ יותר ושיפור קטן בביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על טעויות אנוש שמעת? בתור אחד שמעדכן אתרים אני בהחלט יכול להעיד שלפעמים אתה שוכח לעדכן מחיר או שם מחיר בטעות .... אז תפסיק להניח שעושים את זה רק בשביל פרסום זול (אני לא אומר שזה לא ייתכן אבל אי אפשר ישר להאשים בזה!)

כנ"ל. גישה כזאת רק מקשה לתת בארץ שירות כמו שצריך :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...