מדהים... כ. מסך 6800GT של MSI ב-1810 שח!!!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדהים... כ. מסך 6800GT של MSI ב-1810 שח!!!!

Access Denied

Recommended Posts

ב-KSP כרטיס המסך [glow=red,2,300]Geforce 6800GT[/glow] של MSI .. (כרטיס פ33ה!!) במחיר מטורף של 1810 שח!!!!! :smile1:

הכי זול שיש ב-ksp (חס וחלילה זאת לא פרסומת..) לרוץ לקנות!! :jump:

תגידו שזה לא טירוף..

רק נקווה שזה יגרום לכל השוק להכנס לתחרות רצינית שתועיל לנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משהו מסריח כאן, מאוד מסריח. לא משנה של איזה חברה הוא ובאיזה חנות הוא נמכר, כל כרטיס ברמה שלו שנמכר במחיר כלכך נמוך בארץ צריך לעלות יותר מגבה אחת.

אבל אם זה כך זה יהיה מעניין, הגיע הזמן שמחירי החומרה בארץ ירדו קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מסריח ?

זה הכרטיס וזה המחיר, אם חנות מרמה זה עבירה פלילית, אף חנות בסדר גודל כזה תעשה דבר כזה.

וגם כן... מה הקטע של השנה אחריות ? נזק פיזי לא באחריות וזאת הסיבה הכי גדולה להרס חומרה ואם זה לא נזק פיזי אז עשיתם OC או צריבת ביוס או משהו והרסתם את הכרטיס וזה גם לא באחריות.

כרטיס מסך לא נשרף סתם ככה יום אחד, אולי אחרי 10 שנים.

מחיר קודם לאחריות.

נ.ב

המחיר גם לא משהו...

ז"א יחסית לארץ כן אבל בארץ כל החנויות גונבות כסף.

תראו את המחירים בתחתית העמוד פה - http://guru3d.pricegrabber.com/help_submit.php/cat_id=40/sub_cat_id=41/cmd=price/masterid=3633562/isbn=

נגיד 230$ ? כפול 4.35 ? יוצא 1231 ש"ח

משלוח EXPRESS עד הבית ? נהיה קצת יקרנים נגיד 300 שקל (למרות שזה עולה פחות וזה גם משלוח על כרטיס אחד בשבילכם בניגוד ליבוא מסחרי של חנויות חומרה).

תוסיפו מע"מ שזה 210 שקל.

מה יצא ?

1740 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא אני אספר לך שמחשב שלם נשרף ככה פתאום ביום אחד בגלל ברק טועה.... !

וזה כן ככה בפתאומיות... :) אין לי מושג מי מכסה דברים כאלה..... אני יודע שחברת חשמל לא.. חחחח היתה על זה כתבה לא מזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

המחיר גם לא משהו...

ז"א יחסית לארץ כן אבל בארץ כל החנויות גונבות כסף.

תראו את המחירים בתחתית העמוד פה - http://guru3d.pricegrabber.com/help_submit.php/cat_id=40/sub_cat_id=41/cmd=price/masterid=3633562/isbn=

נגיד 230$ ? כפול 4.35 ? יוצא 1231 ש"ח

משלוח EXPRESS עד הבית ? נהיה קצת יקרנים נגיד 300 שקל (למרות שזה עולה פחות וזה גם משלוח על כרטיס אחד בשבילכם בניגוד ליבוא מסחרי של חנויות חומרה).

תוסיפו מע"מ שזה 210 שקל.

מה יצא ?

1740 ש"ח.

סלח לי, אך אולי התבלבלת עם ה 6600GT שעולה שם כ 229$? בכל מקרה, המחיר היחיד בעמוד עצמו הוא Albatron 6800 ב 282$. מחיר ה 6800GT הוא בסביבות ה 400 דולר בחו"ל, ואני מעריך שהאחריות לא תמומש כל-כך במקרה של הרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבתים פרטיים או בבניינים חורניים הברקים יכולים לפגוע באנטנות על הגג ולהכנס לרשת החשמל בבית ולעשות שם שמח... לא רק שזה נדיר מאוד שבכלל דבר כזה קורה... ברוב הבתים אין מצב שזה יקרה ובכלל הסיכוי שתמות בתאונת דרכים ואו שתהיה נכה ולא תוכל לעבוד יותר על מחשב גדול יותר פי 100 מאשר ברק שיפגע בבית וישרוף את המחשב.

ונגיד גם שהברק יפגע... אז ? הוא בטוח לא יפגע בשנה הראשונה נכון ?

:kopfpatsch:

נ.ב

טעות שלי בלינק... http://www.guru3d.com/article/Videocards/152/16/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Product: 6800 GT 256 MB GDDR3

Series: Trinity 6800GT

More info: Albatron

MSRP: 399 USD

מצטער, זה המחיר...

בכל מקרה, אני לא חושב שיש ספק בינינו כי המחיר הזה, בארצנו השלווה, הוא זול מאוד יחסית לשאר החנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבתים פרטיים או בבניינים חורניים הברקים יכולים לפגוע באנטנות על הגג ולהכנס לרשת החשמל בבית ולעשות שם שמח... לא רק שזה נדיר מאוד שבכלל דבר כזה קורה... ברוב הבתים אין מצב שזה יקרה ובכלל הסיכוי שתמות בתאונת דרכים ואו שתהיה נכה ולא תוכל לעבוד יותר על מחשב גדול יותר פי 100 מאשר ברק שיפגע בבית וישרוף את המחשב.

נ.ב

400 דולר כפול 4.4 זה 1760 + מע"מ 2060 + משלוח זה יוצא מספיק מעבר ל1800 שקל, כנראה יש טעות באתר, והכוננה ל6800nu של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

אני כולה אמרתי שזה ייתכן ..

ולמה לעשות רעש היתה כתבה על זה בחדשות... וזה קרה למספיק אנשים שאיבדו מוצרי חשמל נורא יקרים מפאקים בחשמל.. לאו דווקא ברקים גם...! ואמרו שם שאנשים טובעים את חברת חשמל עקב זאת...

אז למה להכניס לי מילים לפה ? :kopfpatsch: בכל אופן זה נדיר אבל קיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400 דולר כפול 4.4 זה 1760 + מע"מ 2060 + משלוח זה יוצא מספיק מעבר ל1800 שקל, כנראה יש טעות באתר, והכוננה ל6800nu של .

אני לא לגמרי בטוח...

אל תשכח שהם לא קונים את הכרטיס במחיר של 400$, אלא בהרבה פחות. בנוסף, כבר הודגש בפורום בונשא אחר ע"י מישהו שבירר שהם ציינו כי הכרטיס במבצע.

ירידת מחירים דרסטית כזו יכולה להביא למספר רב של הזמנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...