הכלב עושה צרכים בבית מה אפשר לעשות ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכלב עושה צרכים בבית מה אפשר לעשות ?

ExploiT

Recommended Posts

שלום כולם אני והמשפחה כבר ממש נואשים לפני שבוע בדיוק אבי הביא גור של האש פאפי בין 3-6 חודשיים כבר שבוע הוא אצלנו ואנחנו כול יום מורידים אותו 3 פעמים

ולרוב 4-5 פעמים ביום! עכשיו הכלב שאנחנו איתו למטה לרוב בבוקרא הוא עושה את צרכיו ובצההרים גם אבל בערב אני מוריד אותו עוד כפמעים והוא לא עושה כלום

וככה ב8 שמתועררים לרדת איתו הכלב משאיר לנו "מתנה" קיצר אני לא יודע כבר מה לעשות עצות ?

עדו משהו בדר''כ כול פעם שמורידים אות לזמן של 20-15 דקות ועושים איתו טיול גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד אותו לאפילו יותר זמן עד שהוא עושה משהו ואז תשבח אותו מאד ואולי תביא לו משהו טעים לאכול

כשהוא עושה את הצרכים בבית תעשה לו נו נו נו ותתייחס אליו רע שיבין שהוא לא בסדר (לא להתעלל יותר מדי)

אם בבוקר אתה מגלה הפתעות אז תביא אותו לזירת הפשע ותנסה לגרום לו להבין שהנו נו נו קשור למה שהוא עשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ :lol: :lol: נו נו נו.

צריך לצאת עם כלבים ככה:7-8 בבוקר,ואז חצי שעה אחרי ארוחת צוהריים [4-5] ,ואז ב-8 בערב.

וכמו שאמר פה מעלי,כול פעם שהוא עושה קקי לעשות לו נו נו נו... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד אותו לאפילו יותר זמן עד שהוא עושה משהו ואז תשבח אותו מאד ואולי תביא לו משהו טעים לאכול

כשהוא עושה את הצרכים בבית תעשה לו נו נו נו ותתייחס אליו רע שיבין שהוא לא בסדר (לא להתעלל יותר מדי)

אם בבוקר אתה מגלה הפתעות אז תביא אותו לזירת הפשע ותנסה לגרום לו להבין שהנו נו נו קשור למה שהוא עשה

רק אל תדחף את הפרצוף שלו בתוך זה, יש שעושים את זה. אולי הוא פוחד מהחושך? כאילו, מה נמצא שם ב-8 בערב שלא נמצא שם בצהריים/בוקר? תנסה להקדים אותו ולהוציא אותו בערב לפני שהוא עושה לך על השטיח ותישאר עד שיטיל ביצה מצידך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אבא שלי עושה לו נו נו נו אבל זה עדין לא עוזר וגם אני יושב איתו לפעמים כמעט שעה והוא עדין לא עושה ושמגיעים הביתה הוא אחרי איזה חצי שעה עושה

אז חשבתי לשנות לו תשעות למשל אם נאי מרויד אותו ב7 אז להוריד אותו ב8 אז אני מוריד ואתו ב8 ואז הוא עולה הביתה וב9 עושה בבית כלומר זה לא עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בית ציבורי בנין קומו עם גינה די גדולה ליד הבית ששם בדרכ אני מטייל איתו שם ויש לידי עוד 3 בתים כמו שלי עם גינות ואני לוקח אותו גם לשם

ובאמצע של הרחוב יש כיכר ששם גם לשם אני לוקח אותו ומאחרי הבית יש כביש ראשי (דרך ירושלים) למי שמכיר שיש שם הרבה דשא בצד שגם שם אני לוקח אותו

אבל הוא לא עושה כלום :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בית ציבורי בנין קומו עם גינה די גדולה ליד הבית ששם בדרכ אני מטייל איתו שם ויש לידי עוד 3 בתים כמו שלי עם גינות ואני לוקח אותו גם לשם

ובאמצע של הרחוב יש כיכר ששם גם לשם אני לוקח אותו ומאחרי הבית יש כביש ראשי (דרך ירושלים) למי שמכיר שיש שם הרבה דשא בצד שגם שם אני לוקח אותו

אבל הוא לא עושה כלום  :bash:

[/quoteאתה גם בירושלים? זה מסביר הכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה בתחילה אתה ההייתה צריך לעשות לו קרטון ובתוכו עיתונים שיסריח אותם ולא להחילף אותם כמה ימים , אחרי שיהיה לו מסריח הוא לא יעשה יותר פייפ במקום אחד , אם הוא עושה על הריצפה אז חשוב מאד לנקות עם חומר שלא משאיר ריח ואפילו לא קצת מהצרכים של הכלב כי הוא מרגיש את הריח שלו ואז ואותו מקום יעשה שוב את צרכיו, חשוב לצאת עם כל מוקדם בבוקר ככה באיזה 6 -7 , בצהריים לסיבוב ובערב לפני השיינה כמה שיותר מאוחר ולטייל איתו עד שלא עושה הכל .

כמו כן בהתחלה כאשר הוא קטן צריך לשבח אותו כאשר עושה את צרכיו בחוץ , עוד דבר זה לא לתת לו להחזיק את צרכיו , יש להם שלפוחית חלשה כאשר הם קטנים .

אז חשבתי לשנות לו תשעות למשל אם נאי מרויד אותו ב7 אז להוריד אותו ב8 אז אני מוריד ואתו ב8 ואז הוא עולה הביתה וב9 עושה בבית כלומר זה לא עוזר

7-8-9 זה לא טיול ערבי לכלב , אני יוצא עם שלי ככה בסביבות 11 -10 וחצי עושה איתה טיול והיא עושה הכל , אתה גם לא צריך לש עם הכלב בדשא ולשחק איתו כי אז הוא לא עושה כלום , תריך ללכת איתו ולתת לו להריח ולחפש איפה מתאים לו לעשות את צרכיו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה כלב קטן מספיק להוציא פעמיים ביום, אבל פרט מאוד מאוד מאוד חשוב זה לשמור על שעות קבועות, ולא לטייל איתו 5 דקות בסיבוב סביב החניה, צריך לצאת איתו למסלול קבוע שיארך כרבע שעה, בהתחלה לא להכניסו לפני שהוא עושה צרכים, ולזכור את המקומות שהוא עושה בהם אותם, כדי להשיבו לאותם המקומות בפעם הבאה.

כאשר הוא עושה צרכים בבית, אם עברו מספר רגעים לקרב אותם למקום הצרכים, ולהכות באפו עם עיתון, לא להרביץ לו, מספיק מספר מכות קלות באף, הוא יבין את הרמז.

אם עברה יותר מחצי שעה, אל תעשו כלום, הכלב לא יקשר את הפעולה לתוצאה, וכמו כן אין טעם להוציאו יש אחרי שהוא עושה צרכים בבית, זה לא יתן כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 אני גר בהרצליה זה

2 עכשיו הוא שוב עשה

3 אני מנקה עם אקונומיקה

אבל באמת שמתי לב בדר''כ הוא עושה את זה ליד המרפסת

4 לקראת ההערב אני ינסה שוב לעשות לו טיול ארוך ובדר''כ באזור שהוא עושה ועד שהוא לא יעשה אני לא מעלה אותו

עוד פרט חושב שששמתי לב בערב איך שאני מוריד אותו אנחנו עישם סיבוב שעובר לי הדלת לעליה לבית אז הוא ישר רוצה ללכת לשם ואני מושך אותו והוא רוצה

להמשיך לעלות לבית

אמממ אז פעם הבאה מכות קלות באף עם עיתוןן ולקחת אותו ל קרים סינז

ודריה באמת הכלב פחדן כזה אני חושב שהבעלים הקודמים שלו הכו אותו או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכלב פחדן בגלל שהוא בסביבה חדשה ולוקח לו להתרגל , הכלבה שלי בת 6 והיה קשה לה להתרגל לבית החדש ועוד יש בו מעלית אז היא כל הזמן רצתה הביתה .

ככה זה כלבים , מכה קטנה פה מכה קטנה שם לא יעשו לכלב כלום ולא יגרמו לו לשנאת אותך תאמין לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...