חייב עזרה בהסרת IEXPLORER מהמחשב... בבקשה, זה קצת לחוץ - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב עזרה בהסרת IEXPLORER מהמחשב... בבקשה, זה קצת לחוץ

shimmi1982

Recommended Posts

אז ככה פרסמתי פה ת'רד בעבר עם בעיה- שנפתץחיל לי ארבעה SESSIONIM של IEXPLORER (אפילו אם הדפדפן סגור בכלל) ואם גוזלים לי משאבי מערכת., הציעו לי כל מיני דרכים לנטרל אותם- אבל וואלה שום דבר לא עובד- אז חשבתי להסיר אותו להתקין פשוט מחדש.

אבל מה, אני לא מצליח למצוא UNINSTALL שלו. נכנסתי לHELP וכתוב בפשטות רבה שההתקנה נמצאת ב"הוספה/הורדה של תוכניות" ומשם מסירים, ומה הפלא, אין - הוא לא מופיע כאפשרות להסרה.

איך אני יכול להעיף לי את הIEXPLORER מהמחשב? (הסרה/התקנה של תוכניות לא עובד,למצוא אותו בPROGRAM FILES ולהסיר ידנית- גם לא) יש איזושהי פקודה שאני יכול להקליד בRUN ? או משהו כזה?

בקיצור- הבנתם את השאלה- תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן

לך ל:

הוספה/הסרה של תוכניות,

ואז לadd\remove windows components תחכה קצת זמן, ואז הוא יתן לך רשימה

של רכיבי ווינדוס שברצונך להסיר כמו outlook express, microsoft offic, explorer, ועוד...

סמן וי רק עח האינטרנט אקספלורר, והסר אותו.

לפני זה, אני ממליץ לך לצור נקודת שחזור של המערכת, דרך גיבוי המערכת ב- Accessories

דרך התחל> תוכניות> אקססוריס> סיסטם טולס> שחזור המערכת. אחרי שתצור נקודת שחזור מערכת הסר את האקספלורר,

ובמקרה שתרצה להחזיר אותו שחזר את מערכת.

מקווה שעזרתי.

ברק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת- אני אומר שבצורות הרגילות הוא לא נמחק ואתה אומר לי להסיר אותך דרך

"יישומים של WINDOWS" ?...... הוא לא מופיע שם!

חבר'ה אני לא ממש ניובי על המחשב, בבקשה הפתרונות הרגילים לא עובדים- לא להציע לי אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך לפני הכל להתקין את האקספלורר שוב ( גם אם אתה לא יכול למחוק אותו כרגע )

אם זה לא עוזר:

לחץ כאן

הקובץ הזה יחזיר את אינטרנט אקפלורר לרשימת ה- uninstall ואז תוכל למחוק אותו

אם מותקן אצלך SP2, התקן את הקובץ הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי ברשת ולא ממש מצאתי פתרון לסיפור הזה.

נסה לתקן קודם את ההתקנה בעזרת הקישור הבא:

http://www.pcmag.com/article2/0,1759,1559298,00.asp

ולאחר מכן בדוק אם נפתרה הבעיה עם הדפדפן.

דבר נוסף: אני ממליץ לך לעבור לשואש (FIREFOX) שהוא טוב בהרבה מהאקספלורר.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי ברשת ולא ממש מצאתי פתרון לסיפור הזה.

נסה לתקן קודם את ההתקנה בעזרת הקישור הבא:

http://www.pcmag.com/article2/0,1759,1559298,00.asp

ולאחר מכן בדוק אם נפתרה הבעיה עם הדפדפן.

דבר נוסף: אני ממליץ לך לעבור לשואש (FIREFOX) שהוא טוב בהרבה מהאקספלורר.

בהצלחה.

זאת המטרה הסופית שלי- לנקות את הבייבי שלי מהחרא שנקרא IEXPLORER ולתת לו את (למרות שפעם אחרונה שניסיתי אותה נתקלתי בהרבה חוסר תאימות של אתרים עם הדפדפן הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז יש פתרון!

תוריד מהאינטרנט את הגרסה המקצועית (Pro) של התוכנה XPlite ובאמצעות תוכנה זו תוכל להסיר את האקספלורר לחלוטין (ועוד תוכנות של הווינדוס שלא ידעתי בוודאי על קיומן).

אם הסרת ע"י התוכנה לא הספיקה לך והקובץ וחצי שהתוכנה השאירה בתקיית ה Explorer מציקים לך,תוכל לאחר מכן להסירם במצב בטוח וזהו. אין אקספלורר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...